Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

Tj. ich Semmelknedeln. Bardzo popularny na Bawarii. Chcesz "kupić" serce  Bawarczyka, to zrób jemu to danie:

https://www.mojegotowanie.pl/przepis/semmelknoedel

Można też podawać z boczkiem wędzonym:

https://www.doradcasmaku.pl/przepis/364438/semmelknodel

Przyznać się muszę bez bicia, że potrawa ta nie przypadła mi do gustu...:haha: Jadłam i odsmażaną i gotowaną, polewaną jakimś sosem...ohyda...:słabo: Taka tektura z gipsem...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Tj. ich Semmelknedeln. Bardzo popularny na Bawarii. Chcesz "kupić" serce  Bawarczyka, to zrób jemu to danie:

https://www.mojegotowanie.pl/przepis/semmelknoedel

Można też podawać z boczkiem wędzonym:

https://www.doradcasmaku.pl/przepis/364438/semmelknodel

Heidi, pierwszy przepis może być (mleko z masłem?), ale drugi jest do niczego. Robiłaś kiedyś Semmelknoedel?

 

@Barbara48, Basiu, jutro postaram się wstawić w przepis w części kulinarnej :).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

Z dzisiejszego spaceru przyniosłam trochę "śmieci" .Nie mam kleju na gorąco ani drutu więc trochę się pomęczyłam z nitką :haha:,ale baza pod wianek jest gotowa.Jutro uzupełnię to jarzębiną ,tylko muszę zdobyć gdzieś jakieś kolorowe liście i coś pomarańczowego.Czeka mnie dłuuuuugi spacer ,albo skok w cudze ogródki:szydera: Na razie wygląda to tak,ale mam nadzieję,że będzie dużo,dużo fajniej .

IMG_20180909_133542848 (Kopiowanie).jpg

IMG_20180909_163505379 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Brawo...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Joy napisał:

Z dzisiejszego spaceru przyniosłam trochę "śmieci" .Nie mam kleju na gorąco ani drutu więc trochę się pomęczyłam z nitką :haha:,ale baza pod wianek jest gotowa.Jutro uzupełnię to jarzębiną ,tylko muszę zdobyć gdzieś jakieś kolorowe liście i coś pomarańczowego.Czeka mnie dłuuuuugi spacer ,albo skok w cudze ogródki:szydera: Na razie wygląda to tak,ale mam nadzieję,że będzie dużo,dużo fajniej .

IMG_20180909_133542848 (Kopiowanie).jpg

IMG_20180909_163505379 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Pięknie :oklaski:, czekam na efekt końcowy :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Barbara48 napisał:

Ktoś mi powie o co chodzi z tymi wygranymi rankingami? 

Właśnie przeczytałam że wczoraj wygrałam, i to już drugi raz :szok:.

Że co, za dużo nadaję?

Nie, chyba nie, ja to raczej małomówna jestem :haha:.

Nie chodzi o to jak dużo mówisz ale JAK. Czyli o ilość osób które zareagowały na Twoje posty. :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Joy napisał:

Z dzisiejszego spaceru przyniosłam trochę "śmieci" .Nie mam kleju na gorąco ani drutu więc trochę się pomęczyłam z nitką :haha:,ale baza pod wianek jest gotowa.Jutro uzupełnię to jarzębiną ,tylko muszę zdobyć gdzieś jakieś kolorowe liście i coś pomarańczowego.Czeka mnie dłuuuuugi spacer ,albo skok w cudze ogródki:szydera: Na razie wygląda to tak,ale mam nadzieję,że będzie dużo,dużo fajniej .

IMG_20180909_133542848 (Kopiowanie).jpg

IMG_20180909_163505379 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Zdolna z Ciebie smarkula :cmok::oklaski::zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...