Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Kurde, żebyś tylko filiżankę rodową potrafiła utrzymać:szydera:.A jeszcze jedno, może denaturat, atrament jest drogi :haha:

 

Ano..., denaturat też przyda się jak będzie trzeba ostatnią rodową kurę opalić z nadmiernego owłosienia przed podaniem do stołu:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Też się kiedyś śmiałam z takich ogłoszeń. Ale...no właśnie...pampersy śmierdzą identycznie jak te bez pochodzenia. Ale dla tych ludzi jest ważne, żeby nie kłaść łokcia na stole i nie dłubać w buzi przy jedzeniu. I nie jest to żart, niestety. Byłam w takim domu, gdzie jedynie ja nie dostawałam po pysku...a dlaczego, to łatwo się domyślić...

bo... takich kaftanów było 2 w sklepie. Jeden ja kupiłam dla bezpieczeństwa, drugi Ty . Niby jakim sposobem Twoje łokcie mogły spocząc na stole  kiedy zawsze rękawy z tyłu miałaś zawiązane na  kokardę  ? Hę ?:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Też się kiedyś śmiałam z takich ogłoszeń. Ale...no właśnie...pampersy śmierdzą identycznie jak te bez pochodzenia. Ale dla tych ludzi jest ważne, żeby nie kłaść łokcia na stole i nie dłubać w buzi przy jedzeniu. I nie jest to żart, niestety. Byłam w takim domu, gdzie jedynie ja nie dostawałam po pysku...a dlaczego, to łatwo się domyślić...

Ja  obsmiewam ten wpis, bo on stawia   agencje w pozycji dlubiacego w nosie. O wymaganiach dobrze wiem.

Dla mnie kuriozalne  jest podkreslanie pochodzenia, bo status spoleczny  nie zawsze idzie w parze  z wyksztalceniem i kultura osobista.

Moze lepiej, zeby agencja poswiecila wiecej czasu na weryfikacje kandydata pod wzgledem wymagan klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dasz radę...od rana mnie nie było i mam już tylko półtorej strony do nadrobienia...:oklaski:

Ja już prawie nadążyłam tylko ciągle mnie ktoś szczytuje :szydera:.

Ty. ....tylko mnie nie mów że to było dzisiaj. ..?

Z FM?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Ja  obsmiewam ten wpis, bo on stawia   agencje w pozycji dlubiacego w nosie. O wymaganiach dobrze wiem.

Dla mnie kuriozalne  jest podkreslanie pochodzenia, bo status spoleczny  nie zawsze idzie w parze  z wyksztalceniem i kultura osobista.

Moze lepiej, zeby agencja poswiecila wiecej czasu na weryfikacje kandydata pod wzgledem wymagan klienta.

Hawanka....poniałam...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Ja  obsmiewam ten wpis, bo on stawia   agencje w pozycji dlubiacego w nosie. O wymaganiach dobrze wiem.

Dla mnie kuriozalne  jest podkreslanie pochodzenia, bo status spoleczny  nie zawsze idzie w parze  z wyksztalceniem i kultura osobista.

Moze lepiej, zeby agencja poswiecila wiecej czasu na weryfikacje kandydata pod wzgledem wymagan klienta.

Nie za dużo wymagasz ? :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Pewnie masz srajfona :haha: Najciekawsze jest to , że mam przy sobie słuchawkę bezprzewodową , ale od przyjazdu nie zdążyłam jej naładować :szydera: 

Jak popracuję w tej branży tyle co Ty ,to będzie Jabłuszko:szydera:

Ale że nie użyłaś,???

Nawet jeden raz ???:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Jak popracuję w tej branży tyle co Ty ,to będzie Jabłuszko:szydera:

Ale że nie użyłaś,???

Nawet jeden raz ???:szydera:

A my nadal rozmawiamy o srajfonach ? :haha: Tych innych nie omieszkałabym natychmiast podładować :d ale nie chciałaś  mi odstąpić :grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...