Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Ja się nie boję,tylko zbyt daleko nie wychodzę bo nie mam orientacji w lesie. .  Wszystkich grzybow tez nie znam.

Oto nowości dla  ogródkowych grzybiarzy: 

https://www.wp.pl/?s=https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/grzyby-zbieranie-grzybow-hodowla-grzybow,15,0,2414863.html&src01=c856a&src02=6292876767295617

Wcale do lasu nie trzeba wychodzić z kłębkiem wełny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3-ej wyjazd na podbój Germanii ...Jeszcze odmoczyć się muszę ....ale bez mycia głowy ...świeżutka fryz odrobiona ...szkoda psuć ...

Budzik na wszelki wypadek nastawiony na 1.45 , bo nie zamierzam iść w bety , ale mogę przysnąć ....

Dobranoc ....kolorowych snów MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O 3-ej wyjazd na podbój Germanii ...Jeszcze odmoczyć się muszę ....ale bez mycia głowy ...świeżutka fryz odrobiona ...szkoda psuć ...

Budzik na wszelki wypadek nastawiony na 1.45 , bo nie zamierzam iść w bety , ale mogę przysnąć ....

Dobranoc ....kolorowych snów MRÓWECZKI :cmok:

guggy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Widzę że wszyscy juž śpią. 

To nic , muszę Wam coś powiedzieć. 

Obśmiałam się dzisiaj jak norka :szydera:.

Uczyłam polskiego babcie i córkę pdp.

Istny kabaret.

Tylko moja Babunia potrafiła poprawnie powtórzyć nazwy miast, czynności których nauczyłam ją wcześniej. 

Kochana jest, tak bardzo się stara. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O 3-ej wyjazd na podbój Germanii ...Jeszcze odmoczyć się muszę ....ale bez mycia głowy ...świeżutka fryz odrobiona ...szkoda psuć ...

Budzik na wszelki wypadek nastawiony na 1.45 , bo nie zamierzam iść w bety , ale mogę przysnąć ....

Dobranoc ....kolorowych snów MRÓWECZKI :cmok:

@Baśka powtarzająca się zostaw list na stole dla Twoich majstrów: 

"Skarby moje , wyjechałam do pracy. Jedzenie  dla was jest na kuchence, musicie tylko podpalić. Gaz jest już włączony. Mieszkanie ubezpieczone, czujcie się jak u siebie "

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobry wieczór. Widzę że wszyscy juž śpią. 

To nic , muszę Wam coś powiedzieć. 

Obśmiałam się dzisiaj jak norka :szydera:.

Uczyłam polskiego babcie i córkę pdp.

Istny kabaret.

Tylko moja Babunia potrafiła poprawnie powtórzyć nazwy miast, czynności których nauczyłam ją wcześniej. 

Kochana jest, tak bardzo się stara. 

Ja Basiu nie śpię tylko miałam przerwę techniczną,nurkowałam:haha:.Cudowna ta Twoja Babunia.Ucałuj ją ode mnie.Powiedz,że to od takiego rozczochrańca z Polski :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobry wieczór. Widzę że wszyscy juž śpią. 

To nic , muszę Wam coś powiedzieć. 

Obśmiałam się dzisiaj jak norka :szydera:.

Uczyłam polskiego babcie i córkę pdp.

Istny kabaret.

Tylko moja Babunia potrafiła poprawnie powtórzyć nazwy miast, czynności których nauczyłam ją wcześniej. 

Kochana jest, tak bardzo się stara. 

Moja Kasieńka ostatnio czyta napisy na moich papierosach "Palenie szkodzi zdrowiu" . "Palenie" czyta już ładnie, dalej jej nie idzie tak dobrze. :haha:A dzisiaj w tv był program o atakach na obcokrajowców to powiedziała że MY na szczęście jesteśmy Niemkami. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Ja Basiu nie śpię tylko miałam przerwę techniczną,nurkowałam:haha:.Cudowna ta Twoja Babunia.Ucałuj ją ode mnie.Powiedz,że to od takiego rozczochrańca z Polski :) 

Dziękuje, powiem, że to od kochanego rozcochrańca z Polski.Ona siě urodziła w Polsce i ma sentyment do naszego Kraju.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...