Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

Ta kurde bez komputera to jest wielka doopa

Pisałeś że jest w drodze....

Znam ten ból, na poprzedniej szteli padł mi laptop i musiałam posługiwać się tylko telefonem. Ani filmu obejrzeć, ani nic poszukać. Dobrze że radio chociaż działało. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec "pracy " na dzisiaj.

Andzia stwierdziła, że jest wykończona /co prawda nie wiem czym sie biedulka tak wykończyła, bo cały dzień przespała w fotelu z przerwami na siusiu i amciu., ale niech jej będzie/ i poszła grzecznie spać:d. Po drodze do sypialni życzyła mi dobrej nocy i poprosiła, żebym ją obudziła jutro jak już się wyspię:haha::haha:

Kochana jest ta moja Andzia.:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Widzę że pękła piękna tysięczna stroniczka. :oklaski:

A w ogóle to gdzie się wszyscy podziewają ???

Wpadam i wypadam......... Jak na  poltora miesiaca  w ,,buszu" ,to nawet w dobrej kondyji jestem ;)))

Jesli ta faza dluzej potrwa,to   chyba na ,,wodke" do drugiego tematu polece.

Z tych gratisow przyszly mi przyprawy z Grefo i karmy dla kota . 

Dzisiaj na flohmarku bylam. Obkupilam sie troche. Wylecialam  z tego swojego buszu do ludzi i staroci.  Wartp bylo.

Jeszcze troche i do domku :-))))

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

A tak na marginesie, to dodam skromnie, że ja nikogo z Was nie ignoruję i wszystkich posty czytuję. Nawet te zabronione mi. Serio, serio.

:hura::hura::hura:

Jeszcze by mnie coś wartościowego i mądrego ominęło!!!

 

:oklaski::oklaski:ja też u mnie nie ma nawet takiej opcji? jest ?:szok::$;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...