Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, salazar napisał:

Hawano, wiesz, ja wolę sama tańczyć salsę. Przez lata "nieurodzaju" tak się przyzwyczaiłam, że chcę prowadzić i do szału doprowadzają mnie partnerzy, którzy mówią, jaką figurę mamy za chwilę wykonać, wrrr, na samą myśl moja gorąca krew się gotuje ;)

Nie uczyłam się tańczyć w szkole i tak salsuję, jak mi w duszy gra, a gra że hej :D.

 

Zmienniczka już w domu?

W drodze.

Chyba wezme sie na sposob i tez sama pokrece....Tylko to salsa nie bedzie.

Moze jakas pseudogimnastyka taneczna:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

@hawana Ty Skarbie nie żałuj, bo na dobitkę moja szefin przywlekła ciasteczka które sama upiekła, niebo w gębie. 

Już jej zapowiedziałam, żadnych ciasteczek, bo mnie synek przez cały urlop z siłki nie wypuści:szydera:, a takie dobre te ciasteczka :smutek:

Ale taki apetyczny ten twoj serniczek, ze chociaz oczami zjadlam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

To porządne znieczulenie dostałeś..haha do tej pory działa musiałeś wyglądać bardzo przekonywujaco dla stomatologa:szydera:

No powiedziałem mu że się boję. Elka dopowiedziała że do końca chciałem zrezygnować. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kierowania pojazdami.

Jakby nie patrzec sprawa jest dyskusyjna. Jeden kierowca dziury zalicza i nawet jest z tego dumny:haha:a drugi sie do tego nie przyznaje, bo moze powody ma:haha:

Kobieta-kierowca jedzie i niczym sie nie przejmuje i to nazywa sie komfort jazdy:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

A propos kierowania pojazdami.

Jakby nie patrzec sprawa jest dyskusyjna. Jeden kierowca dziury zalicza i nawet jest z tego dumny:haha:a drugi sie do tego nie przyznaje, bo moze powody ma:haha:

Kobieta-kierowca jedzie i niczym sie nie przejmuje i to nazywa sie komfort jazdy:szydera:

 

Czyj komfort :D?

Szef często ze strachem w oczach i przerażeniem w głosie wspomina, jak go wiozła nasza ulubiona zmienniczka :D. Wszystko było ok, tylko "trochę" za szybko, a że dziewczyna nie była przyzwyczajona, że tutaj wszędzie obowiązuje zasada prawej ręki, pruła do przodu nie oglądając się na boki :D.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@LACH zamorduję Cię,,uduszę,:przekleństwa:,już myślalam ,że nikt nie odgrzebie a tu masz , Lach nurkowal w tych gąszczach,,:grzmotnąć:

Blondi, Ty się nie kryguj, tylko daj zdjęcie bez przeróbki, bo na to, które odgrzebał wielbiciel my się nie nabierzemy :D.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

U mnie już prawie weekend, na kawę się spóźniłam, a że na salsę nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie, to proszę, częstujcie się! 

Tańczącego wieczoru życzę :cool:

 

 

Lubię te rytmy, pobujam się trochę, dobrze mi to zrobi :love:

Szkoda że tylko sama z sobą, chociaż nieraz na tarasie przy babciach tańczyłam jak była moja muzyka :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Lubię te rytmy, pobujam się trochę, dobrze mi to zrobi :love:

Szkoda że tylko sama z sobą, chociaż nieraz na tarasie przy babciach tańczyłam jak była moja muzyka :haha:

Basiu, dla mnie salsa jest jak powietrze, nie potrafię bez niej żyć :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Czyj komfort :D?

Szef często ze strachem w oczach i przerażeniem w głosie wspomina, jak go wiozła nasza ulubiona zmienniczka :D. Wszystko było ok, tylko "trochę" za szybko, a że dziewczyna nie była przyzwyczajona, że tutaj wszędzie obowiązuje zasada prawej ręki, pruła do przodu nie oglądając się na boki :D.

To byl tylko zart damsko-meski i zabawa slowem:haha:

@Baśka powtarzająca sięchyba mnie nie czyta juz, bo czepiac sie nie ma komu:szydera:

Mysle, ze jazda samochodem doskonale pokazuje jaki typ charakteru kierowca ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

I niech tak zostanie, niech się nikt nie nabierze,,zgadzam się,,pasuje mi :hura:

Ty lepiej daj namiary na tego chirurga plastycznego , ktory tak pięknie te cycki Ci zrobił ! ...Bądź koleżanka ...nie bądź wiśnia :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...