Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, foczka63 napisał:

Nie wiem o co kaman,głosu nie zabieram ,ale jak tak czytam to Hilton jako żywo i co druga w kapeluszu.....

 

no wlasnie...ja nie odrobilam jeszcze lekcji po urlopie bo to kilkaset stron zaleglosci...ale przypomina mi to telenowele ...ciagle ta sama fabula....

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Spokojnego popołudnia wszystkim życzę.Dlaczego wszystko się komplikuje przed wyjazdem,że oddechu nie można złapać.kufer wyciągnęłam i grzebie w ubraniach - jak ja tego nie lubię.Mam tylko nadzieję,że będę na forum stałym gościem jak pojadę do pracy.bguggy.gif

@Michasia 1959 my też na to bardzo liczymy. Dodasz pieprzu i soli w naszym forumowym bycie. Tak jak powinno być: zdrowo, smacznie, o każdej porze dnia i nocy. Czekamy:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nie wiem o co kaman,głosu nie zabieram ,ale jak tak czytam to Hilton jako żywo i co druga w kapeluszu.....

 

Ja w Hiltonie nie byłam,nie wiem jak tam jest.Ale naprawdę tutaj coś się złego zaczyna dziać.Inez kiedy i gdzie może dowala swoje złośliwostki a później robi z siebie ofiarę :( Qźwa ile można cierpliwie czytać i nie reagować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Ja w Hiltonie nie byłam,nie wiem jak tam jest.Ale naprawdę tutaj coś się złego zaczyna dziać.Inez kiedy i gdzie może dowala swoje złośliwostki a później robi z siebie ofiarę :( Qźwa ile można cierpliwie czytać i nie reagować? 

Nie wypowiadaj imienia ofiary nadaremno:mur:. O to właśnie chodzi :tak2:.

@Joy  w jakim kolorze dziś ubierasz kapelusz ?  Czy w kolorze trampek :szydera:? Tych dziurawych :szydera: co to ostatnio na ulicy znalazłaś :szydera:? Dwa lewe i pasują :szydera:?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Ja w Hiltonie nie byłam,nie wiem jak tam jest.Ale naprawdę tutaj coś się złego zaczyna dziać.Inez kiedy i gdzie może dowala swoje złośliwostki a później robi z siebie ofiarę :( Qźwa ile można cierpliwie czytać i nie reagować? 

Wypisz ...wymaluj ....czaplusz - jak mówi moja niespełna trzyletnia wnusia ...na kapelusz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie wypowiadaj imienia ofiary nadaremno:mur:. O to właśnie chodzi :tak2:.

@Joy  w jakim kolorze dziś ubierasz kapelusz ?  Czy w kolorze trampek :szydera:? Tych dziurawych :szydera: co to ostatnio na ulicy znalazłaś :szydera:? Dwa lewe i pasują :szydera:?

Dzisiaj sobie machnę słomkowy,ale to później.Teraz przy garnkach się krzątam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry MROWECZKI:)

Spokojnego Wam zycze, bo moj jest juz zrypany. Pdp placze, wszystko jej sie placze, opowiada takie pierdy, ze zal sluchac. Wszystko przekreca.Wrocil temat wizyty policji.

Nie odzywam sie, zeby czegos nie chlapnac. Dobrze , ze obiad od wczoraj mialam, bo chyba bym nie dala rady zrobic.

Przybyl moj pomocnik i przywiozl knedle, sztuk 11(3 gatunki). Moze jutro sprobuje:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam ,z czwartkiem już dawno w ringu stanęłam i...rzuciłam go na dechy :haha:...i , żeby nie było Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczoru :d ....:haha:

Mnie tez masz na uwadze ...względem tych życzeń ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Teresadd napisał:

Do Kulki nie wracam .Kasia ma swoją zmienniczkę ,ja tylko na zastępstwie byłam.Jadę do podobnej Pdp.Od roku nikt na stałe tam nie osiadł. Tzn żadna opiekunka .Zobaczę jak mi tam wyjdzie.Ania gdzieś muszę jechac.Ale to około 8 pażdziernika.

Ja się nie sugeruję. Tu gdzie jestem trzeci rok, nikt oprócz mnie nie wraca. Z kolei do podopiecznej, która mnie wykończyła przez miesiąc stała opiekunka wracała od dwóch lat i bardzo sobie chwaliła. Trzeba pojechać, zobaczyć i samemu ocenić. Może być ok. Powodzenia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Dorotko też cię lubię.:serce:

:mur:Do Ciebie też wysłać ambulans:szydera: ? To już zakrawa na jakąś epidemię:d. Niestety mamy tylko jeden pojazd na stanie. W tej chwili ekipa szuka @Baśka powtarzająca się po okolicznych skrzyżowaniach:haha:.  Musiała gdzieś chyba w krzaki wpaść i się zaklinować. Co robić  teraz :szok:?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Joy napisał:

Dzisiaj sobie machnę słomkowy,ale to później.Teraz przy garnkach się krzątam:szydera:

To przez Ciebie obiad mi się przypalił ? :ostrzegam:. I kapelusz też zbrunatniał, bo go do bratnika razem z kurczakiem włożyłam :haha:. Zapomniałam o nim:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

:mur:Do Ciebie też wysłać ambulans:szydera: ? To już zakrawa na jakąś epidemię:d. Niestety mamy tylko jeden pojazd na stanie. W tej chwili ekipa szuka @Baśka powtarzająca się po okolicznych skrzyżowaniach:haha:.  Musiała gdzieś chyba w krzaki wpaść i się zaklinować. Co robić  teraz :szok:?

Dawaj na stomatologię bedziem rwać:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...