Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Joy napisał:

Ja,ale cichutko bo przed śniadaniem nie mam siły tzn mocnego głosu :haha:No i trochę zazdrosna byłam a teraz jestem i to bardzo :( Jak ja kocham grzybobranie i jakoś od kilku lat mnie omija :( :( 

Potrzeba trochę deszczu i będzie lepiej niż w ubiegłym roku. Grzybnia kwitnie na potęgę!!!:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Dla Ciebie też cosik(rożek obfitości-bez dedykacji bo tu w głuszy brak materiałów piśmienniczych):szydera:

.

Teraz to już przesadziłeś:przekleństwa:. Wszystkie jakby sam DaVinci malował . Nie ruszaj się z tego miejsca, Jadę tam :cmok:. Najlepszy obraz jaki dzisiaj widziałam, nawet w Luwrze takiego nie mają. Radość żyć i czekać na moment zbierania runa leśnego, a potem śnić jak pod ściółką taki jeden najpiękniejszy woła: rosnę tu dla Ciebie .Ach...lasu czar:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Teraz to już przesadziłeś:przekleństwa:. Wszystkie jakby sam DaVinci malował . Nie ruszaj się z tego miejsca, Jadę tam :cmok:. Najlepszy obraz jaki dzisiaj widziałam, nawet w Luwrze takiego nie mają. Radość żyć i czekać na moment zbierania runa leśnego, a potem śnić jak pod ściółką taki jeden najpiękniejszy woła: rosnę tu dla Ciebie .Ach...lasu czar:)

:cześć2:

Dla Ciebie wystrugał derduszko!!!

:hura:

Screenshot_20180825-140243.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

No to może w tym roku jednak się załapię na szukanie grzybów :oklaski:

Pojedziemy razem, bo mój mąż je tylko jada. Kiedyś pojechaliśmy razem na grzybobranie, a on siedząc w samochodzie wołą co chilę: już  ? już ? już pobiegałaś ?  

Z nerwami do wozu drabiniastego wróciłam z zaciśniętymi zębami, bo ze złości nic nie mogłam wypatrzeć. Ciągle mnie rozpraszał tym swoim  znudzonym jękiem. :przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Pojedziemy razem, bo mój mąż je tylko jada. Kiedyś pojechaliśmy razem na grzybobranie, a on siedząc w samochodzie wołą co chilę: już  ? już ? już pobiegałaś ?  

Z nerwami do wozu drabiniastego wróciłam z zaciśniętymi zębami, bo ze złości nic nie mogłam wypatrzeć. Ciągle mnie rozpraszał tym swoim  znudzonym jękiem. :przekleństwa:

Super :) Jedziemy razem,ja zbieram i nie jadam tzn nie przepadam za grzybami.Oddam w dobre ręce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LACH napisał:

Czas najwyższy abyś zmieniła zdanie o @LACH.:tak2:

A cóż Ty mi tu imputujesz ,że jakieś " zdanie" mam o Lachu ... grzecznie zapytałam czy sam osobiście znalazłeś taki okaz ...i tyle ...a nie,to nie wszystko ...żółć z zazdrości mnie zalewa :haha:...a tak na marginesie ,ten piękny lajk to ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A cóż Ty mi tu imputujesz ,że jakieś " zdanie" mam o Lachu ... grzecznie zapytałam czy sam osobiście znalazłeś taki okaz ...i tyle ...a nie,to nie wszystko ...żółć z zazdrości mnie zalewa :haha:...a tak na marginesie ,ten piękny lajk to ode mnie.

ten żółty,żółcią podlany:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

Dla Ciebie też cosik(rożek obfitości-bez dedykacji bo tu w głuszy brak materiałów piśmienniczych):szydera:

20180825_135243.png

No i cos ty najlepszego zrobił.Teraz sie zacznie cuda z twardym korzeniem itp.Miej litość ! Przecież to już latka nie te,a i podagra czy reumatyzm łupie:haha: kregosłup juz tez na na oparach ciągnie, i jak,no jak bidulki maja przykucnąć :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...