Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

Stelomierz mi nie działa, czy durna jestem . Wyskakuje mi błąd nr jakiś tam:855_interrobang:

Mi też,ale na rozkład jazdy jak klikniesz to można się zainstalować.Ja już mam,taki śliczny,niebieściutki i bez baranów,coby mnie nikt nie strzygł:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Mi też,ale na rozkład jazdy jak klikniesz to można się zainstalować.Ja już mam,taki śliczny,niebieściutki i bez baranów,coby mnie nikt nie strzygł:szydera:

Mnie w rozkładzie jazdy pokazuje liczbę dni do zjazdu...wszystkim rozkładowiczów...i nie widzę obrazków...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

Nie płacz :( Twój się jeszcze robi :) 

Nie rycz głupia :przekleństwa: ! Ostatni będą pierwszymi. Tylko lampę oliwną sobie spraw :szydera:, żeby po ciemności się nie wałęsać , albo dach na Twoim zamku z dachówki na strzechę zamień :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie w rozkładzie jazdy pokazuje liczbę dni do zjazdu...wszystkim rozkładowiczów...i nie widzę obrazków...:smutek:

U mnie także tylko cyferki. Rozpacz czarna mnie ogarnęła bo ja tylko pismo obrazkowe w lot łapię :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A koniki to na pastwiskach się naturalnie prezentują...:haha:

No właśnie. Piękna prezentacja. Szkoda, że mnie wszyscy wstawiają swoje awatarki, a jeśli nie wiedzą jak to zrobić, że nie pytają

A swoją drogą nie wierzę, że już sobie po mojej nowej łączce biegam kłusem czwarty dzień. Jak to leci. Wow. Z rozkładu jazdy widzę, że i tak zjeżdażam ostatnia na ten moment . Wcale za domem nie tęsknię :szydera:, bo nie dostałam info, że zostawione zadanie do dokończenia ogarnęli domownicy .Jak tak dalej pójdzie , to rzeczownik "tęsknota" wyeliminuję z mojego słownika 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...