Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

Uparta jestem,więc jeszcze jedna próba:  Neuss meuss abra kadabra bim sala bim dryń dryń, @Margaritka, gdzie jesteś  ?

No przecież jestem, tutaj :oklaski:. Doszły mnie słuchy i jakiś rumor  z samego rańca , że Ty też Tutaj :haha:. Konkretnie, to ja bazuję w Neuss, w ścisłym centrum. Nie doczytałam jeszcze gdzieś Ty ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

Miłego dnia ludziki!

 

Zaczynam pracowity dzień. Czasem trzeba poudawać, ze się ciężko pracuje :d

Mam zamiar filtr w pralce wyczyścić ale nie wiem jak się dobrać do tej klapki.

Cisnę i nic się nie da wycisnąć, nie chce mi odskoczyć. Może młotkiem pierdyknę?:grzmotnąć:

Ktoś coś? Bo ze mnie taka łamaga, w domu mam od tego niewolnika xd

miele.jpg.f758fa9d686dfa6b173d57e19a8dfa32.jpgmiele1.jpg.e6578971cdb8776bc24b4ae919f30ff5.jpg

Nie wiem czy już sobie poradziłaś...ale powiem i tak...:haha: Otwórz szufladę w pralce, na chemię. Z boku jest taka specjalna pomarańczowa "łopatka" do otwierania klapki. Wszystkie pralki tego producenta to mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Patrzcie ją ! Za robotę każe mnie z brać ! A poszła Kaczerbicha jedna zamkowe komnaty z pająków omiatać ! :szydera:....albo mnie tu szybciutko streszczenie zrobić ... półtorej doby odwyku i....no nie nadrobię ,za ch....iny nie nadrobię .:haha:

 

 

 

Dzień dobry się z Państwem Milusińskimi !!l:cześć2:

Nie nadrobisz?  :haha:No kto, jak nie ty...w przerwach między sprzątaniem,  zakupami,  ogarnianiem, grillami, zakupami, gośćmi i innymi przyjemnościami,  tfu....obowiązkami?  :szydera: Rechocząć się głośno napisała ja....Kaczerbicha...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeryKy napisał:

Uzbrojona w noże otworzyłam tę klapkę. Odkreciłam filtr i srrruuu woda mi na nogi wyleciała a flltr nawet nie był brudny. Nie wiem czemu ta pralka wołała "Higiene info"? Jest jeszcze taka pomarańczowa zawleczka ale bałam się pociągnąć żebym jakieś bomby nie uruchomiła.

Proszę o dalsze wskazówki :haha:

Ten komunikat pojawia się,  gdy często pierzemy na niskich temperaturach. Musisz nastawić bawełnę na 75 lub 90 stopni i komunikat zniknie...Czasami pranie na 60 też pomaga. To jest metoda wyparzania grzybów, pleśni  i bakterii...taka inteligencja sztuczna....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Tabletka do zmywarki jest lepsza :d

 

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja zmywarkę też czasem puszczam na pusto z octem. :haha:

Edit. Właściwie to jedyne zastosowanie octu jakie uznaję. Jako środka czyszczącego

 

 

To jest Miele....jaśnie pani wśród sprzętu AGD...i wymaga dopieszczenia inaczej...nie młotkiem....:szydera: Jako że posiadam cudeńko tej marki, podałam już sposób postępowania, nie narażający na uchybienia krwi błękitnej...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

Kochani, w jaki sposób odliczacie dni? Jeżeli dziś jest 16.08. godzina 9.00 a wyjeżdżacie 24.08. to ile Wam zostało? My liczymy jako całe dni, bez godzin. Założyliśmy, ze to 9 dni, ale czekamy na Wasze obliczenia.

Dla mnie w jednym przypadku jest ważna pora dnia , a w innym przypadku, w miejscu gdzie diabeł miesza , liczy się sekundy do wyjazdu. Jednak często uzależnieni jesteśmy i tak od środka transportu, więc może warto tu mieć na względzie np. ranne ptaka śpiewanie, środek dnia i wieczorny zachód słońca 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margaritka napisał:

No przecież jestem, tutaj :oklaski:. Doszły mnie słuchy i jakiś rumor  z samego rańca , że Ty też Tutaj :haha:. Konkretnie, to ja bazuję w Neuss, w ścisłym centrum. Nie doczytałam jeszcze gdzieś Ty ? 

Dzieli nas:

Odległość drogowa: 10.96 km   Czas przejazdu: 0 g. 15 min      Odległość w lini prostej: 7.93 km

Co zrobimy z tym faktem ? Zaplanuj z PoP podróż do Nordpark po drugiej stronie Renu, a stąd do mnie już rzut beretem

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

 

To jest Miele....jaśnie pani wśród sprzętu AGD...i wymaga dopieszczenia inaczej...nie młotkiem....:szydera: Jako że posiadam cudeńko tej marki, podałam już sposób postępowania, nie narażający na uchybienia krwi błękitnej...:haha:

Nawet Maybach wymaga regularnej wymiany płynów jak również czyszczenia :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minut temu, Moderator napisał:

Kochani, w jaki sposób odliczacie dni? Jeżeli dziś jest 16.08. godzina 9.00 a wyjeżdżacie 24.08. to ile Wam zostało? My liczymy jako całe dni, bez godzin. Założyliśmy, ze to 9 dni, ale czekamy na Wasze obliczenia.

Dziewczyny, skupcie się na chwilę nad tym. Czy dzień pierwszy i ostatni powinny być zerowe? Zlecenie od 16 do 24.08. To 7 dni, 8, dni czy 9 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Moderator napisał:

Kochani, w jaki sposób odliczacie dni? Jeżeli dziś jest 16.08. godzina 9.00 a wyjeżdżacie 24.08. to ile Wam zostało? My liczymy jako całe dni, bez godzin. Założyliśmy, ze to 9 dni, ale czekamy na Wasze obliczenia.

Aż tak dokładna nie jestem , aby odliczać godziny . Liczę całe dni .

Tak sobie myślę , że w ten ostatni dzień przydałby się GODZINOMIERZ :haha:( jakby co, to jest @Mirelka1965 pomysł :haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...