Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi za jakieś grzechy ...ale qwa za jakie ....sie pytam ?! ....Przecież pod te strone to co najwyżej w myślach się grzeszy....bo zgrzeszyć nie ma z kim ...czyt. nikt  nie ma ochoty na grzeszenie ze mną   :haha:

Dawaj do mnie, na bezrybiu i rak ryba:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi za jakieś grzechy ...ale qwa za jakie ....sie pytam ?! ....Przecież pod te strone to co najwyżej w myślach się grzeszy....bo zgrzeszyć nie ma z kim ...czyt. nikt  nie ma ochoty na grzeszenie ze mną   :haha:

Rusz ten tyłek z chałupy , to na pewno jakis się znajdzie :love:

Każda potwora znajdzie  amatora :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi za jakieś grzechy ...ale qwa za jakie ....sie pytam ?! ....Przecież pod te strone to co najwyżej w myślach się grzeszy....bo zgrzeszyć nie ma z kim ...czyt. nikt  nie ma ochoty na grzeszenie ze mną   :haha:

Pusc sobie z 10 razy "Przez te oczy zielone" i juz bedziesz mogla dla odmiany sluchac kastrata:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Wszystkiego sie naumielismy. Slowacki wielkim poeta byl:haha:

A Mickiewicz super malarzem ...i rzeźbiarzem też . Piękne obrazy malował ...." Bitwa pod Grunwaldem "...i jakieś tam " Słoneczniki " też ....dobry był w tym :haha:

O ...pilna uczennica jestem ...a co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Pusc sobie z 10 razy "Przez te oczy zielone" i juz bedziesz mogla dla odmiany sluchac kastrata:szydera:

Tylko nie przez te oczy zielone ....proszę . Kiedyś już przez nie mało co a bym oszalała . Ze dwa dni , mimo zamkniętych okien słyszałam na okrągło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A Mickiewicz super malarzem ...i rzeźbiarzem też . Piękne obrazy malował ...." Bitwa pod Grunwaldem "...i jakieś tam " Słoneczniki " też ....dobry był w tym :haha:

O ...pilna uczennica jestem ...a co .

Nie prowokuj, bo jeszcze zaprotestuje. Mickiewicz ten:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko nie przez te oczy zielone ....proszę . Kiedyś już przez nie mało co a bym oszalała . Ze dwa dni , mimo zamkniętych okien słyszałam na okrągło .

I wlasnie o to mi chodzilo.

Juz Ci lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A Mickiewicz super malarzem ...i rzeźbiarzem też . Piękne obrazy malował ...." Bitwa pod Grunwaldem "...i jakieś tam " Słoneczniki " też ....dobry był w tym :haha:

O ...pilna uczennica jestem ...a co .

@Baśka powtarzająca się, Ty już się więcej nie ucz :szok:, dla Ciebie tylko robota w De  została :trele:, mnie też oblali 8 razy w 7-ej klasie, to wiem już , gdzie moje miejsce  jest:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja ..ja znam prose pani ! .....Ciało zanurzone w ciele traci na wadze ....jak sie dobrze postara i dużo płynu wycieknie .

Znowu oblałaś !!! Archimedes twierdzi, że matematyka śmierdzi :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katii napisał:

Prawo Archmedesa..,Ciało przyparte do muru,nie stawia oporu:d

Mądrego przyjemnie posłuchać:oklaski:.....A iććććć...ta @Heidipani nasza nauczycielka to sama nie wie kto był kim ...Ciekawe , czy chociaż wie kto spopularyzował grillowanie w Pl ...jak taka mądra ...niby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...