Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie zabieram za prace...przerwa byla, paznokietki zrobione, kilometry zaliczone...teraz wracam do ...rzeczywistosci

milego wieczoru zycze

jutro kto kawe stawia???:p

najlepiej zeby jeszcze mi na szafce przylozku postawic..:szydera:

poprosze czarna bez cukru ...

zatem

pa pa pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

sie zabieram za prace...przerwa byla, paznokietki zrobione, kilometry zaliczone...teraz wracam do ...rzeczywistosci

milego wieczoru zycze

jutro kto kawe stawia???:p

najlepiej zeby jeszcze mi na szafce przylozku postawic..:szydera:

poprosze czarna bez cukru ...

zatem

pa pa pa 

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

gotuję głownie dla siebie,hans je bardzo mało,a wnocy jest dożywiany przez pompoę

O, teraz wiem, ze wiesz o co chodzi.

Mialam pacjenta z Parkinsonem, wprawdzie dopiero stwierdzonym,samodzielnym, nawet inkontynencji nie mial,  ale z samym szykowaniem jedzenia(5-6 razy male porcje ) ,  5 razy dziennie podanie lekow(levodopa), przynajmniej 2 razy dziennie spacer, a jak nie mogl usiedziec, to jeszcze po kolacji , bylo latania dosc.

Poza tym pranie ubran i poscieli czestsze, bo leki zmieniaja zapach potu, ja  czuje z daleka i niestety nie potrafie zignorowac.

Mialam co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

O, teraz wiem, ze wiesz o co chodzi.

Mialam pacjenta z Parkinsonem, wprawdzie dopiero stwierdzonym,samodzielnym, nawet inkontynencji nie mial,  ale z samym szykowaniem jedzenia(5-6 razy male porcje ) ,  5 razy dziennie podanie lekow(levodopa), przynajmniej 2 razy dziennie spacer, a jak nie mogl usiedziec, to jeszcze po kolacji , bylo latania dosc.

Poza tym pranie ubran i poscieli czestsze, bo leki zmieniaja zapach potu, ja  czuje z daleka i niestety nie potrafie zignorowac.

Mialam co robic.

on ma pompe dozującą,i nie sposob go upilnować ,żeby nie wstrzyknął sobie dodatkowej dawki,wtedy jest nadpobudliwy i krótko mówiąc wielce wk,.jący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja

 

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Z Hiltona mu przywożą .:haha:

Pamietasz jak latalas z jedzeniem za swoim Parkinsonkiem ?

I jeszcze pilnowalas , zeby podczas wedrowki w szklo nie wszedl.

Wiemy ile roboty jest przy takim Hansie, no nie?:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...