Skocz do zawartości

Gdzie Polacy zagrają na EURO 2024 w Niemczech?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 12.07.2024 o 22:47, Gość Wojka napisał(a):

A le czy od niego oczekiwało się dyplomów?

 

To samo powiedział Boniek : " Po co mu to? Nie sądzę , że w Bayernie powiedzieli mu , że jak nie będzie miał magistra to ma wyp*** na szparagi."

 Ale kupiony dyplom z prywatnej uczelni w Łodzi był mu potrzebny aby mógł dostać się do szkoły trenerskiej.  Zajęła się tym jego żona Anna. Jeszcze  nie ukończył wtedy  studiów w Warszawie.

Nigdy z tego nie skorzystał, nie starał się o przyjęcie do tej szkoły.

Ukończył legalnie studia  z tytułem magistra w Wyższej Szkoły Edukacji Sportu w Warszawie i tego wykształcenia nikt nie kwestionuje . Tamten " papier"  był zupełnie niepotrzebny i teraz afera.

Jak przewidywała większość  ME  2024 wygrali Hiszpanie ! 🇪🇦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balerina

Dzień dobry! 

Teraz to Polacy zagrają we Francji i mają szansę na medale!!! Siatka kobiet i mężczyzn - nareszcie będzie można popatrzeć bez wstydu. 

:piłka-do-siatkówki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka
W dniu 23.07.2024 o 12:34, Gość Balerina napisał(a):

Dzień dobry! 

Teraz to Polacy zagrają we Francji i mają szansę na medale!!! Siatka kobiet i mężczyzn - nareszcie będzie można popatrzeć bez wstydu. 

:piłka-do-siatkówki:

Niektóre dyscypliny ruszają juz dzisiaj. Też się cieszę i czekam na lekkoatletykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2024 o 15:35, Gość Anka napisał(a):

Niektóre dyscypliny ruszają juz dzisiaj. Też się cieszę i czekam na lekkoatletykę. 

Czas pokazał, że to będzie raczej najgorsza Olimpiada od 70 lat pod względem polskich medali i to nie do końca będzie wina sportowców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2024 o 12:00, Gość darek napisał(a):

Czas pokazał, że to będzie raczej najgorsza Olimpiada od 70 lat pod względem polskich medali i to nie do końca będzie wina sportowców.

 

Smutne to,. A potem związkowcy mówią o fair play i ciężkiej pracy. a thu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawia się tego więcej i za chwilę się okaże że każdy związek tak działa

- Dyskryminowano moją osobę, nie pozwolono mi zabrać sparingpartnera na najważniejszą imprezę w moim życiu. Działacze, którzy rządzą związkiem, niestety nie lubią takich zawodników, jak ja, którzy poświęcają wszystko i mają coś do powiedzenia. Jest mi przykro, bo zamiast przyjechać tutaj mój sparingpartner, to działacze przyjechali sobie z osobami towarzyszącymi - ujawnił po porażce o brązowy medal w zapasach Arkadiusz Kułynycz, który całego siebie zostawił na macie w stawce z legendą, Żanem Bełeniukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Lilia napisał(a):

pojawia się tego więcej i za chwilę się okaże że każdy związek tak działa

- Dyskryminowano moją osobę, nie pozwolono mi zabrać sparingpartnera na najważniejszą imprezę w moim życiu. Działacze, którzy rządzą związkiem, niestety nie lubią takich zawodników, jak ja, którzy poświęcają wszystko i mają coś do powiedzenia. Jest mi przykro, bo zamiast przyjechać tutaj mój sparingpartner, to działacze przyjechali sobie z osobami towarzyszącymi - ujawnił po porażce o brązowy medal w zapasach Arkadiusz Kułynycz, który całego siebie zostawił na macie w stawce z legendą, Żanem Bełeniukiem.

Polska w pełnej krasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Nina napisał(a):

Polska w pełnej krasie.

To jeszcze nic. Polka zdobyła dwa medale dla Niemiec i to jest już ostre kuriozum i najgorsze, że nikt z tym nic nie zrobi.

Skreślona w Polsce zdobyła dwa medale dla Niemiec. 

- Chciałam coś zmienić. Wiedziałam, że można ze mnie jeszcze coś dobrego wycisnąć. Chciałam pożyć na własnych zasadach i dojść do tego medalu po swojemu, będąc szczęśliwą - opowiada Paulina Paszek. Kajakarka, która jeszcze kilka lat temu była jedną z reprezentantek Polski, teraz w dwa dni wywalczyła dwa medale olimpijskie w barwach Niemiec. Jeden z nich w rywalizacji czwórek, w której pokonała m.in. dawne koleżanki z kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolarki też uderzyły w swój związek. 

W lutym musiałam sama zapłacić sobie za zgrupowanie. Do kwietnia nie mieliśmy nawet informacji odnośnie finansowania. Nie mieliśmy rowerów, nie mieliśmy nic. Kombinezony dostałyśmy dzień przed startem. Także to nie jest nasza wina. Walczyłyśmy do końca. Możemy być z siebie dumne - powiedziała wprost.

Następnie 27-latka dodała, że kolarki "nie mają wsparcia ani tego, czego potrzebują". - Mamy utalentowanych zawodników, ale co możesz zrobić sam bez wsparcia? To ci podcina skrzydła na samym starcie. Czujesz się gorszy, czujesz, że w ciebie nie wierzą. Mimo wszystko dziękujemy naszym trenerom - zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Krawcowa napisał(a):

 

Górniak jest utalentowaną piosenkarką ale po co ją " mieszać" do sportu.

Już wystarczająco zasłynęła wykonaniem polskiego hymnu w Korei. Poniekąd mogli przeszkadzać koreańscy bębniarze ale i tak jej tzw. wolna interpretacja wkurzyła kibiców i piłkarzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2024 o 14:06, Gość Marcin napisał(a):

utrzymać to oni powinni piłkę. Jak można grać po 10 lat w piłkę i nie umieć jej przyjąć lub podać? I za to ktoś im płaci czy oni płacą klubom?   

Dzisiaj było tylko gorzej, ale tym razem te tuzy wygrały 3:2 ze Szkocją. Smutne życie kibica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Darek napisał(a):

Dzisiaj było tylko gorzej, ale tym razem te tuzy wygrały 3:2 ze Szkocją. Smutne życie kibica. 

Czasami mam wrażenie, że nie na paraolimpiadzie zajęliby ostatnie miejsce. Rozumiem jak chłop ogląda ligę hiszpańską i angielską ale tego nie rozumiem. 

I ktoś m płaci za tak świetną grę tak duże pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2024 o 02:40, Gość Darek napisał(a):

Dzisiaj było tylko gorzej, ale tym razem te tuzy wygrały 3:2 ze Szkocją. Smutne życie kibica. 

Dzisiaj przegrali przed chwilą z Chorwatami. Na to się nie da patrzeć.  ŻENUA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...