Skocz do zawartości

Praca 24 h! Propaganda wmawia nam co innego


Gość dorota
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość (...)

Czytam właśnie jak tanio sprzedajemy siebie i to co mamy najcenniejsze.

Pomoc domowa, poświęcane dodatkowe nadgodziny na zleceniu, sumując wiele ich wychodzi miesięcznie, które kosztowałyby rodzinę seniorów sporą kwotę € i ich skromny geszenk za 50 € dla przeszczęśliwej z tego powodu Polki.
Kura? Osioł! A dlaczego osioł...
Bo dopieszczany!
Paroma ziarnami owsa w przetaku plew.
I cieszy się nato*.
Ba!
I niebawem tam jeszcze wróci! Szczęściara!?!
Nawet po uszkodzenie kręgosłupa.
Ciekawe, czy nie mogąc wstać z łóżka, też o tym poinformuje forumowiczów.
Zawsze można napisać, że to rwa.
Ale rezonansu nie oszuka.
Dla mnie, to  kłopoty z okciem*.
Nawet nie ukrywane a wręcz ochoczo i wylewnie raportowane.
Jaką nazwę nosi takie zachowanie?
Może zdąży jeszcze dostrzec i opisać niezgodność finansów w budżecie haushaltu u zmienniczki, koleżanki po fachu.
Karma to suka. Przyleje z protetykę w najmniej spodziewanych okulicznościach.

**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natka

Nikt mi jeździć nie każe. Jeszcze w moim ostatecznym rozrachunku mi się opłaca i to ja decyduje kiedy i czy w ogóle skończę. Jak się komuś nie podoba to jeździć przecież nie musi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...