Skocz do zawartości

Szukam pracy ze zmienniczką w północnych rejonach Niemiec.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Koleżanki i Kolegów po fachu :). Jak w tytule interesują mnie stelle nadmorskie: zwłaszcza Lubeka, Rostock, Bremerhaven. Szukam zmienniczki na stałe co 1 miesiąc. Mam 10 letnie doświadczenie w tej branży, język niemiecki komunikatywny, ale mogę też porozumiewać się w j.włoskim i angielskim. Posiadam referencje oraz prawo jazdy. Jeśli ktoś również ma podobne preferencje i szuka stelli spokojnej z normalną i uczciwą zmienniczką, ZAPRASZAM. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i oczekuję pozytywnych informacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hanka, no super , a gdzie jesteś teraz? Chyba źle jednak zredagowałam to swoje ogłoszenie. Aktualnie szukam pracy w północnych rejonach Niemiec. Szukam kogoś, kto już pracuje w którymś z wymienionych miast i chciałby współpracować w takim systemie. Co proponujesz? Pozdrawiam również i czekam na sensowną odpowiedź.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, szukam dobrego miejsca pracy.   Szukam spokojnej pracy uregulowanym czasem wolnym.Pracuję w opiece nad starszymi ludźmi od parunastu lat ale nieregularnie, ponieważ w Polsce pracowałam zawodowo.Teraz ma niewielką emeryturę :) Mam czynne prawo jazdy ( jeżdzę do Niemiec zazwyczaj własnym autem), referencje od rodzin niemieckich, biegłą znajomość języka niemieckiego. Chetnie zmieniałabym się z osobą ,która ma potrzebę pracowania i zarobienia kasy a ja byłabym tylko na krótkie zastępstwa.Ale jestem też otwarta na inne propozycje. Wszelkie inne informacje ( zdjecia, referencje itd) na prywatnego maila. Z góry dziękuję i podzdrawiam-Barbara P,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.05.2018 at 19:56, hankaanka napisał:

Czesc,bardzo chetnie podjelabym taka prace.Pracuje w opiece 14 lat.Posiadam prawo jazdy i referencje,u ostatniej rodziny 3 lata.Pozdrawiam cieplo

Jeżeli zainteresowana jest pani praca w opiece. proszę zostawić swój numer a oddzwonimy do pani Jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Dworek z Firmy GERNIF

tel. 606 517 572

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.05.2018 at 19:09, Basia1961 napisał:

Dzień dobry, szukam dobrego miejsca pracy.   Szukam spokojnej pracy uregulowanym czasem wolnym.Pracuję w opiece nad starszymi ludźmi od parunastu lat ale nieregularnie, ponieważ w Polsce pracowałam zawodowo.Teraz ma niewielką emeryturę :) Mam czynne prawo jazdy ( jeżdzę do Niemiec zazwyczaj własnym autem), referencje od rodzin niemieckich, biegłą znajomość języka niemieckiego. Chetnie zmieniałabym się z osobą ,która ma potrzebę pracowania i zarobienia kasy a ja byłabym tylko na krótkie zastępstwa.Ale jestem też otwarta na inne propozycje. Wszelkie inne informacje ( zdjecia, referencje itd) na prywatnego maila. Z góry dziękuję i podzdrawiam-Barbara P,

Jeżeli zainteresowana jest pani praca w opiece. proszę zostawić swój numer a oddzwonimy do pani Jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Dworek z Firmy GERNIF

tel. 606 517 572

[email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...