Skocz do zawartości

Jedzenie na ofercie. Wystarcza?


Gość Granica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eintopf dla mnie to danie jednogarnkowe,ale różne mogą być,to po prostu zupa już z jakąś wkładką mięsną ale nie koniecznie,tutaj eintopf odnosi się do zwykłych zup świerzych gotowanych samemu... W sklepach jest tego od cholery,duża puszka chyba 700ml kosztuje 2€...

Dziadek też je tylko takie własnie zupy przez cały tydzień...ryb nie,mięsa nie,sałaty zielonej nie... Ja gotuję dla siebie coś innego niż je on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przez rok czasu zauważyłam ,że wszystkie zmienniczki moje mają wydzielane pieniądze na jedzenie i są głodne ,chudną .Coś tu nie tak,gdzie tkwi błąd.Bo przecież mi nigdy nie brakowało,a śiastam kasą równo,50 euro w jeden dzien myk i nie ma.a tydzien ma 7 dni i mam następne 50 euro i lodówka pełna.Mówiły ,że babcia na nich oszczędza i mają tylko 50 euro na tydzien.

Ja nie mam problemu z babcią i wiem już o co chodzi ,nigdy nic nie kupiły babci co babcia lubi -babcia miała jeśc zdrowe wynalazki kupione przez opiekunki i koniec z dobrocią.Więc babcia na gówna nie będzie dawała kasy i kończyło się na 50 euro w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywaja takie miejsca: wszystko wyliczone dokladnie. Z reguly idzie to w parze z niemilym usposobieniem.

Mialam takie dwie sytuacje. Trudno to zwalczyc, bo upokarzajece nad wyraz jest upominanie sie o troche wieksze zakupy. Tez robilam sobie sama ekstra zakupy z wlasnych srodkow.

Niezdrowe miejsca z ktorych trzeba rezygnowac. Przezyc sie da, ale wracac czy siedziec 2 miesiace to sensu nie ma.

         Zaluje, ze przy wyjazdach od tych skapych nie powiedzialam im co o nich mysle. Ale stanowia moze 10 procent populacji. Wielu nie ma. Bo to jednak wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Serenity napisał:

bywaja takie miejsca: wszystko wyliczone dokladnie. Z reguly idzie to w parze z niemilym usposobieniem.

Mialam takie dwie sytuacje. Trudno to zwalczyc, bo upokarzajece nad wyraz jest upominanie sie o troche wieksze zakupy. Tez robilam sobie sama ekstra zakupy z wlasnych srodkow.

Niezdrowe miejsca z ktorych trzeba rezygnowac. Przezyc sie da, ale wracac czy siedziec 2 miesiace to sensu nie ma.

         Zaluje, ze przy wyjazdach od tych skapych nie powiedzialam im co o nich mysle. Ale stanowia moze 10 procent populacji. Wielu nie ma. Bo to jednak wstyd...

byłem tez w takiej sytuacji i nie byłem do końca.Przykre ,że są tacy idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Gość Irena Florian

Zawsze to samo nie mam jedzenia ,teraz mi odlicza kromki chleba dwie i na chleb nic nie ma ,woda zimna ,już miałam ostatnio wegeteriańskie i zero chleba i kolejna Stella gdzie odlicza mi dwie kromki chleba. I 1/4 piersi kurczaka, żałosne aż mi się płakać chce . ostatnio zgłosiłam i powiedzialam to mnie wyrzuciła rodzina a teraz to czekolade je sam ,piwo pije sam i na co mu nie jest wstyd.szklanki kawy dwie małe filiżanki na śniadanie to jest horror.

Aż wolę być bezdomna i rzucić te wszystkie Stelle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Irena Florian napisał(a):

Zawsze to samo nie mam jedzenia ,teraz mi odlicza kromki chleba dwie i na chleb nic nie ma ,woda zimna ,już miałam ostatnio wegeteriańskie i zero chleba i kolejna Stella gdzie odlicza mi dwie kromki chleba. I 1/4 piersi kurczaka, żałosne aż mi się płakać chce . ostatnio zgłosiłam i powiedzialam to mnie wyrzuciła rodzina a teraz to czekolade je sam ,piwo pije sam i na co mu nie jest wstyd.szklanki kawy dwie małe filiżanki na śniadanie to jest horror.

Aż wolę być bezdomna i rzucić te wszystkie Stelle 

Bardzo współczuję 🤗

Na 7 lat pracy, to jeszcze z takim dziadostwem się nie spotkałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...