Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W środę wieczorem TVPiS transmitowało mszę odprawianą w przededniu 6.rocznicy śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego, niejakiej Jadwigi!? Niech mnie ktoś uszczypnie, czy to się dzieje naprawdę!? Mój wkr osiągnął stopień wrzenia >:(. To jest ta "misja" telewizji publicznej!? 

"Transmitowanie przez publiczną telewizję mszy w intencji zmarłej 6 lat temu matki prezesa partii rządzącej, to jednak coś nowego. No może w Korei Północnej też by transmitowali, gdyby tam były msze... "... cytuję wypowiedź. 

To nie jest dziki kraj, to jest kuriozum na skalę światową, to nie Matrix, to się dzieje na naszych oczach. Dno dna, muł i wodorosty. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

W środę wieczorem TVPiS transmitowało mszę odprawianą w przededniu 6.rocznicy śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego, niejakiej Jadwigi!? Niech mnie ktoś uszczypnie, czy to się dzieje naprawdę!? Mój wkr osiągnął stopień wrzenia >:(. To jest ta "misja" telewizji publicznej!? 

"Transmitowanie przez publiczną telewizję mszy w intencji zmarłej 6 lat temu matki prezesa partii rządzącej, to jednak coś nowego. No może w Korei Północnej też by transmitowali, gdyby tam były msze... "... cytuję wypowiedź. 

To nie jest dziki kraj, to jest kuriozum na skalę światową, to nie Matrix, to się dzieje na naszych oczach. Dno dna, muł i wodorosty. 

 

 

 

 

Nic nie powiem poza tym , że chciałabym się obudzić i powiedzieć " to idiotyczny sen ....tylko "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

W środę wieczorem TVPiS transmitowało mszę odprawianą w przededniu 6.rocznicy śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego, niejakiej Jadwigi!? Niech mnie ktoś uszczypnie, czy to się dzieje naprawdę!? Mój wkr osiągnął stopień wrzenia >:(. To jest ta "misja" telewizji publicznej!? 

"Transmitowanie przez publiczną telewizję mszy w intencji zmarłej 6 lat temu matki prezesa partii rządzącej, to jednak coś nowego. No może w Korei Północnej też by transmitowali, gdyby tam były msze... "... cytuję wypowiedź. 

To nie jest dziki kraj, to jest kuriozum na skalę światową, to nie Matrix, to się dzieje na naszych oczach. Dno dna, muł i wodorosty. 

 

 

 

 

I nikt sie nie zbuntowal, ze jej nie zna i nie bedzie sie za nia modlil?

Hm...Glupie pytanie.Nie mogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Widzisz droga Kasiu, bo to jest tak, że dojna zmiana, widząc iż elektorat rozmodlonych emerytów, oprócz pohukiwania nie ma żadnej mocy sprawczej, zbratała się z nacjonalistami. Tam jak wiadomo , sa nieudacznicy zyciowi, niespełnieni w żadnym aspekcie życia, niedouczeni i prymitywni. Pełni kompleksów i nienawisci, bo im w zyciu nic nie wychodzi. To najgroźniejsza banda chamów i prymitywnych osobników, co to głoszą ,,Polska dla Polaków" i inne niebezpieczne dyrdymały, oczywiscie z Bogiem na ustach. Obrzydliwość. Taki sam jest naczelnik prezes. Mały i to nie o wzrost chodzi, zakompleksiony gnom, oraz jego świta to również chamy niedostosowane do życia i pozbawione zasad moralnych. Teraz mają swoje 5 minut. Mam nadzieję , że tak naprawdę to mają tylko jeszcze 50 sekund na sianie nienawiści do ludzi. To co się stało w Gdańsku , otworzyło normalnym ludziom oczy. Ufam, ze tych normalnych jest więcej niz prymitywnych chamów z kompleksami. Ufam. :( 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kris napisał:

Dzięki Kris bo dostarczyłeś ciekawych informacji, a być może ojciec (Rajmund Kaczyński) miał obiektywny obraz własnych synów O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

Chyba miał, znał ich od maleńkości...:p

Oczywiście, najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że rodzic na ogół nie umie obiektywnie ocenić  swojego dziecka,a powiedzieć o tym co zauważy i co wydaje mu się wielce naganne tym bardziej. Ale to był wojownik, wiec może powiedział co miał na sercu O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tu się pisze o dobru jako czymś co jest  najwyższym ideałem ... Ja sama zaś uważam, że dobro jest formą rekompensaty... I tak np. źle funkcjonująca Służba Zdrowia ma na swoim przeciwnym biegunie dobro jakie spowodowała WOŚP z jej liderem, które jest rekompensatą. Czyli to wadliwe funkcjonowanie powoduje tego typu realizacje. W dobrze funkcjonującej dziedzinie nic takiego nie powstaje. Dobro też powstaje w wyniku zrealizowania już jakiejś wady, zaburzenia i go w takim stanie nie likwiduje, ale uśmierza i minimalizuje. Mnie interesuje dobrze działający system i wszystkie mechanizmu, które eliminują wadę, zaburzenie, przed jej uzewnętrznieniem. Wygląda więc na to, że samo dobro jest takim palcem wskazującym uzewnętrznienie się braku, niedoboru, wady i samo w sobie jest bardzo atrakcyjne, ale trzeba raczej robić wszystko, żeby dobro nie musiało powstawać i pokazywać tego co jest źle.  O.o

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.z powyższego tekstu:"dziś czasami bojówki nacjonalistyczne tłuką się z policją."

I sprostowanie-dziś w Polsce bojówki nacjonalistyczne są przez polską policję chronione niczym nowowrodki w kołysce.To policja tłucze przeciwników nacjonalistów!!!

Generalnie tekst wart przeczytania,nawet 2x i dokładnie>

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo będziemy się socjalizować albo resocjalizować :( Na dziś wygląda, że media i wszystko co za nimi stoi robią wszystko żebyśmy nadawali się tylko do resocjalizacji . Dla mnie media sa reprezentantem sił, które nie zawsze widać.  Daje się "koniowi" szalej pod ogon i później ma się pretensje, że "koń" szaleje... Jak widzę szalejącego to szukam tego kto "nakarmił" go szalejem... Praktyka znana jak widać od dziesięcioleci ...  To takie moje pobieżne wnioski po przeczytaniu rozmowy zaproponowanej przez @Dodzisława.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Mania prześladowcza. To taki wydawałoby się, niewinny dodatek do schizofrenii paranoidalnej. Kto nie z nami, ten przeciwko nam, a tymczasem my, ludzie świadomi, światowi , obyci w tym swiecie, nie chcemy, żeby nam ktoś mówił jak mamy zyć. Nie chcemy sponsorowac patologii, nie chcemy być zaściankiem Europy, ba , zaściankiem świata. Tak wiele żądamy? A tymczasem ZUS juz ponad 1300 zł miesięcznie. Brawo ,,elity" z Wiejskiej. Jeszcze chwilka i ja, przedstawicielka starszej nieco młodzieży, będę zmuszona osiąść na emigracji. W sumie powinnam to juz zrobic 40 lat temu, kiedy okazja była. Naiwnie wierzyłam, że idzie ku lepszemu. Naiwnie. 30 lat  po transformacji ustrojowej i co? i gównoooooo! Wracamy do punktu wyjscia, tylko ze to juz nie ten punkt, juz nie ci ludzie , juz nie te ideały zamordowane przez zachłanność prymitywnych chamów. Smutne to! Wystarczy popatrzeć na Czechy, na Łotwe. Wystarczy popatrzeć! 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam to w prasie.

W

Jest takie zyciowe.

Czy ktos wie,kto jest autorem, czyje to dzielo?

Moze @salazar?

W szedł prosto na salony, gdzie był zaproszony; Nachlał się obfitością podanych napojów, Zdjął spodnie, napaskudził na środku pokoju, Zarzygał stół i krzesła, roztrzaskał wazony, Od ostatnich zwyzywał dostojne matrony, A kiedy mu uwagę zwrócił któryś z gości, Wrzasnął: „Ileż w was nienawiści, jadu i podłości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...