Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 no nie wiem czy to szczęście. Ja na samym początku chciałam żeby mi córki pomagały w robieniu zakupów, bo maja auta. Ale to dla nich było zbyt duże wyzwanie :szydera: i ewidentnie nie miały ochoty wyręczać mnie w ciężkich zakupach. A przecież co by szkodziło pojechać raz, kupić karton mleka, kartofle, mąkę, cukier ...... No to skoro one nie chcą to ja też nie chcę. Powiedziałam, że owszem bułki, chleb, masło, owoce to ja uciągnę ale dlaczego te ciężary. One tą "taryfą" zwolniły siebie z kłopotu, to nie była dbałość o biedną opiekunkę. A sytuacja z nogami na podłodze mnie osobiście ubawiła a córka pewnie całej rodzinie opowiadała bo brat wręcz mi kazał taryfę wzywać. Noo ...... trzeba się o siebie starać i tyle. Dlaczego mam tutaj harować, toż ciągnięcie wózeczka pod górkę łatwe nie jest. Ja tu przyjechałam do pracy :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mycha napisał:

@sayonara 52 no nie wiem czy to szczęście. Ja na samym początku chciałam żeby mi córki pomagały w robieniu zakupów, bo maja auta. Ale to dla nich było zbyt duże wyzwanie :szydera: i ewidentnie nie miały ochoty wyręczać mnie w ciężkich zakupach. A przecież co by szkodziło pojechać raz, kupić karton mleka, kartofle, mąkę, cukier ...... No to skoro one nie chcą to ja też nie chcę. Powiedziałam, że owszem bułki, chleb, masło, owoce to ja uciągnę ale dlaczego te ciężary. One tą "taryfą" zwolniły siebie z kłopotu, to nie była dbałość o biedną opiekunkę. A sytuacja z nogami na podłodze mnie osobiście ubawiła a córka pewnie całej rodzinie opowiadała bo brat wręcz mi kazał taryfę wzywać. Noo ...... trzeba się o siebie starać i tyle. Dlaczego mam tutaj harować, toż ciągnięcie wózeczka pod górkę łatwe nie jest. Ja tu przyjechałam do pracy :d

Myszencjo ,a czy Ty czasem nie pomyliłaś topików ? :d ...no chyba ,że to są wiadomości ze świata .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Myszencjo ,a czy Ty czasem nie pomyliłaś topików ? :d ...no chyba ,że to są wiadomości ze świata .:haha:

No pewnie że pomyliłam ale w pośpiechu - na swoje usprawiedliwienie :szydera: Dziwiłam się, że się post nie ukazał tam, gdzie powinien być. 

Modusiu kochany, przenieś proszę tego posta :szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mycha napisał:

No pewnie że pomyliłam ale w pośpiechu - na swoje usprawiedliwienie :szydera: Dziwiłam się, że się post nie ukazał tam, gdzie powinien być. 

Modusiu kochany, przenieś proszę tego posta :szok:

Nie przenoś postu ...to jest też wiadomość ze świata....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się długo, zdecydowałam że jednak wstawię ten link, bo za to cenię dr Ewe Kurek. Nie przerażajcie się tytułem. Ktoś kto mało wie może się wystraszyć wstępem. Więcej na ten temat się nie wypowiem, bo nie chcę być "podejrzana". Ja po prostu lubię historię a na niektóre tematy ciężko jest zdobyć informacje. 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.05.2018 at 22:28, foczka63 napisał:

Nasz?????Mój  na pewno nie!Na wycieczkę sobie pojechał za pieniądze podatników.Z nikim ważnym się nie spotkał,a raczej nikt dla niego czasu nie znalazł.Takie rajzy za ocean, tylko po to ,żeby zobaczyć pomnik to się urządza za prywatną kasę!

Tusk też pojechał sobie na wycieczkę, z tym, że kilkuletnią. I też za moje pieniądze. A mój on nie był, nie jest i na pewno nie będzie. I jeszcze nie dość, że za moje pieniądze tam jest, to jeszcze psioczy na mój Kraj. Bo jego ten Kraj na pewno nie jest. Bo która jaskółka sra we własne gniazdo??

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UE jest be bo niby niszczy polską rolę ,ale już dopłaty z UE to cacy?Jak taka UE niedobra to niech dopłat nie biorą ,to byłoby uczciwe a tak to tylko hipokryzja i poglądy narzucone przez rządzących ,którzy też na UE narzekają ,ale pchają się do Brukseli jak mogą,unijna pensja im nie śmierdzi.

  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Protest rolników na zywo

 

Mają 100% racji protestujacy rolnicy, brak jest ochrony polskiego rynku a przepakowywanie w polskie opakowania płodów rolnych importowanych jest nagminne. Zbyt łagodny jest ten protest.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

UE jest be bo niby niszczy polską rolę ,ale już dopłaty z UE to cacy?Jak taka UE niedobra to niech dopłat nie biorą ,to byłoby uczciwe a tak to tylko hipokryzja i poglądy narzucone przez rządzących ,którzy też na UE narzekają ,ale pchają się do Brukseli jak mogą,unijna pensja im nie śmierdzi.

Problem w tym, że te doplaty sa nierówne. Bez dopłat w całej Europie, nasze rolnictwo było by górą.  

Jeden z rolników powiedział tak " Te dopłaty to jest traktowanie rolnków jak psa, jedną reką daje się do pyska kiełbasę a drugą odcina się ogon i łapy". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LENA_57 napisał:

Problem w tym, że te doplaty sa nierówne. Bez dopłat w całej Europie, nasze rolnictwo było by górą.  

Jeden z rolników powiedział tak " Te dopłaty to jest traktowanie rolnków jak psa, jedną reką daje się do pyska kiełbasę a drugą odcina się ogon i łapy". 

Po pierwsze.  "Byłoby" piszemy razem a po kolejne...To albo ktoś Tobie płaci za te brednie od kilku stron albo przegrałaś zakład i za karę musisz się wydurniać...

Napisz kiedyś coś o swoim zleceniu bo jak na razie to wsadzam Ciebie do wagonu w pociągu do Kudowy...a to pociąg do nikąd...

PS .Zdjęcie z awatara ok. Tyle,że śmiga w necie od dawna. Wyglądasz na nim jak " Droga Pani z telewizji..."

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

@ Paolo. Nawet do ortografii sie czepiłeś? 

Ja tylko cytuję wiadomości. 

Kto jest durniem nie mnie oceniać.   Widzę, że jedynie obrażanie ludzi, jest twoją mocną stroną. 

Szczytuj dalej. Napisz jak było...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LENA_57 napisał:

@ Paolo. Nawet do ortografii sie czepiłeś? 

Ja tylko cytuję wiadomości. 

Kto jest durniem nie mnie oceniać.   Widzę, że jedynie obrażanie ludzi, jest twoją mocną stroną. 

Każdy ma jakąś mocną stronę, nie przejmuj się . ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Radek50 napisał:

Szanowny opiekunie,

Po pierwsze ....

Wiele osób tutaj popełnia błędy, niemniej nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś kogoś krytykował za ortografię.

Nie było tutaj tego, gdy jeszcze byłeś na poprzednim forum. Jestem na tym forum 8 miesięcy, najpierw jako gość, tylko czytający, a teraz z nickiem. Dużo czytałem, nie pamiętam, żeby ktoś z kogoś kpił z powodów błędów. 

Jakie maniery z poprzedniego forum tutaj przynosisz ? obrażanie, naśmiewanie się z ludzi? używanie często wulgarnych słów ? Za kogo się uważasz ?

A jeżeli chcesz zwracać komuś uwagę, to wbij sobie do głowy pewną regułę...https://sjp.pwn.pl/szukaj/donikąd.html

P.S. Uff, jak dobrze, że mając do wyboru dwa fora opiekunów, wybrałem właśnie forum opiekunkaradzi.pl

:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...