Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WCzoraj Kobiety mafii.

Uwazam,ze dobrze zrobiony,gra 2 fajnych chlopcow.

Jeden Stramowski, drugi Sebastian Fabjanski.

O ile w filmie podobal mi sie bardzo, (Sebastian)

niestety na zdjeciach w necie,bez makijazu filmowego ,wyglada ŻLE

A juz totalna zenada Julia Wieniawa.

Dzis wrzuce Pitbulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Wieniawa tak właśnie miała wyglądać ,jak rozpuszczona blachara,córeczka tatusia-zagrała świetnie wg mnie.Dokładnie takiego rozpuszczonego ,bogatego bachora:)Kobiet mafii sa 2 sezony i pelnometrażowy też.Wsie obejrzałam.Dobry jest tez serial SKAZANE.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

WCzoraj Kobiety mafii.

Uwazam,ze dobrze zrobiony,gra 2 fajnych chlopcow.

Jeden Stramowski, drugi Sebastian Fabjanski.

O ile w filmie podobal mi sie bardzo, (Sebastian)

niestety na zdjeciach w necie,bez makijazu filmowego ,wyglada ŻLE

A juz totalna zenada Julia Wieniawa.

Dzis wrzuce Pitbulla.

Ojca Mateusza se luknij  ...taki serial kryminalny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczylam Pitbull niebezpieczne kobiety.

sporo momentow komicznych.

 

Wroce jeszcze do ,,Planeta Singli3,,

 

Jest taka scena,kiedy Karolak, zahipnotyzowany rozmawia z debem.

Tytulujac go WASZA LIŚCIASTOSĆ

dO DZIS CO SE PRZYPOMNE TO SIE CHICHRAM,POLECAM TA SCENE!!!!

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo a może, pomimo tylu lat mojego żywota w postanowieniu mam do oglądania bajkę. A to że, mam rodziców obydwojga zobowiązuje. Zobowiązuje mnie do dobrej zabawy {z.., nie... , do... , } bez ograniczeń. I dla odmiany pooglądam sobie "Jak wytresować smoka" ale serial, nie filmy.I Know GIF by moodman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko netflixa, nie zapodają tu a chciałam obejrzeć 365 dni. Nie czytałam niczego Blanki Lipinskiej, bo to na podstawie jej książki film i ciekawość mną rządziła. Być może w sprzyjającej okazji obejrzę. Jednak...wysluchalam recenzji Tomasza Raczka na temat tego filmu i jakoś moje zainteresowanie spadło o parę stopni. Wzrosło natomiast jeśli chodzi o chęć obejrzenia Parasite (pasożyty) po recenzji Raczka właśnie. Polecam na YT wysłuchania jego recenzji i ocen filmów bo, umówmy się, trudne filmy, nieoczywiste, mające poruszyć nasze umysły i nie tylko mogą przez nas tylko "przelecieć" a powinny zakotwiczyc bo niosą mądrość, przesłanie, pouczanie (w dobrym znaczeniu)

Raczek ma przygotowanie do odbioru sztuki filmowej, ma też naprawdę trafne spostrzeżenia i opowiada tak, że nie wiem jakim trzeba by być oportunista żeby się nie zgodzić z nim. Najpierw obejrzałam "Boże Ciało" Jana Komasy a niedawno dopiero odsłuchałam jego recenzję. Wyniosłam teraz znacznie więcej z tego filmu, choć i tak po obejrzeniu byłam z siebie dumna, jak wiele zrozumiałam:haha:

Zmagam się i sprawdzam się na trudnych filmach, może w koncu nauczę się oceniać jak Raczek, ale samodzielnie, i bez publikowania:haha:

No to nie tylko filmy ale i recenzje polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker. Trzeba obejrzeć, trzeba też niejako się przygotować do odbioru bo pełen metafor, odniesień, utozsamiania.

Jeśli ktoś wykaże trochę cierpliwości, wybaczy mi narzucanie i zmusi się di odsłuchania tej recenzji, będzie przygotowany. Ja się właśnie przygotowuję by ten film obejrzeć po powrocie do domu bo dotychczas się nie złożyło.

Patrzę też na oceny na film.web

Ta recenzja aż przeraża ale prawdziwa.

Niestety nie udaje mi się wstawić linka ale jeśli na YT wyszukacie: Tomasz Raczek-wideorecenzja i wybierzecie Joker przekonacie się sami.:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio jakąś niechęć do produkcji filmowych, więc skupiłam się na dokumentach. Po raz drugi wzięłam na tapetę Ushuaia-czyli oblicza ziemi. Doskonała produkcja i żałuję, że znalazłam tylko kilka części z lektorem, gdyż francuskiego niestety nie znam, by móc obejrzeć więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...