Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie jestem wielbicielką "babskich" filmów :haha: Ale z młodości pamiętam "Domek na prerii" i "Doktor Quinn" :haha: Jeśli więc ktoś lubi tego typu kino, to mogę zaproponować "Głos serca". Lekki, łatwy, przyjemny i.....odmóżdżająco słodki serial  :szydera:

Łommmatttkooooo...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie jestem wielbicielką "babskich" filmów :haha: Ale z młodości pamiętam "Domek na prerii" i "Doktor Quinn" :haha: Jeśli więc ktoś lubi tego typu kino, to mogę zaproponować "Głos serca". Lekki, łatwy, przyjemny i.....odmóżdżająco słodki serial  :szydera:

Może coś z polskiego kina ...jakiś polski serial np. " Plebania " , czy inną " Pierwszą miłość " byś poleciła ...bardziej patriotycznie by było ...że o odmóżdżeniu to nawet nie ma co wspominać , bo to sie wie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie jestem wielbicielką "babskich" filmów :haha: Ale z młodości pamiętam "Domek na prerii" i "Doktor Quinn" :haha: Jeśli więc ktoś lubi tego typu kino, to mogę zaproponować "Głos serca". Lekki, łatwy, przyjemny i.....odmóżdżająco słodki serial  :szydera:

Powiedz, że żartujesz? I nie zaczniesz polecać "Klanu"? Słodki serial? O fuuuujjjjj:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może coś z polskiego kina ...jakiś polski serial np. " Plebania " , czy inną " Pierwszą miłość " byś poleciła ...bardziej patriotycznie by było ...że o odmóżdżeniu to nawet nie ma co wspominać , bo to sie wie  :szydera:

O. Właśnie:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może coś z polskiego kina ...jakiś polski serial np. " Plebania " , czy inną " Pierwszą miłość " byś poleciła ...bardziej patriotycznie by było ...że o odmóżdżeniu to nawet nie ma co wspominać , bo to sie wie  :szydera:

Czy ja poleciłam ten serial? Hmmmmmm....czytanie ze zrozumieniem zawiodło? :haha: Toż ja tylko zaproponowałam lubicielom "babskiego kina" tę cukierkową opowieść o kraju mlekiem i miodem płynącym :szydera: może i mało patriotycznie, ale w naszym kinie nie znalazłam remedium na cało zło tego świata :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czy ja poleciłam ten serial? Hmmmmmm....czytanie ze zrozumieniem zawiodło? :haha: Toż ja tylko zaproponowałam lubicielom "babskiego kina" tę cukierkową opowieść o kraju mlekiem i miodem płynącym :szydera: może i mało patriotycznie, ale w naszym kinie nie znalazłam remedium na cało zło tego świata :szydera:

Ady nie nerwowo ....żabe ...gwiazdeczko Ty moja :szydera:

Tutaj , na robotach nic nie oglądam ...chociaż tv mam w swoim pokoiku ...ale w domu często wracam do jakichś ckliwych seriali , ot , żeby coś się na oko z nudów rzucało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ady nie nerwowo ....żabe ...gwiazdeczko Ty moja :szydera:

Tutaj , na robotach nic nie oglądam ...chociaż tv mam w swoim pokoiku ...ale w domu często wracam do jakichś ckliwych seriali , ot , żeby coś się na oko z nudów rzucało :haha:

Kiedy ja kryminalna jestem do bólu :szydera: Aleć czasami trzeba sie odmóżdżyć :haha: A i wątek kryminalny w odmóżdżaczu się znalazł :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tak oblatana w roznych miejscach gdzie wy ogladacie filmy.

A to trzeba sie zarejestrowac, a to obciazenie.itp

Poluje na film ..Wojna domowa,, 

ale nie ten polski  ,stary serial.

Na cda jest ale premium.

Natomiast obejrzalam film,ktory jako maloletnie dziecie widzialam,

chyba to byl pierwszy horror:haha:

Grobowiec Ligei,,

Inaczej odbiera sie po tylu latach.

No i odgrzebalam film z BB,,,Gdyby Don Juan byl kobieta.:haha:Przez lata przesladowala mnie piosenka z tego filmu.

Teraz okazalo sie, ze pokickalo mi sie i ,,ta piosenka,, to nie ,,ta piosenka,,

W planie mam dzisiaj ,,Klute,, 

I bedzie koniec starych filmow, bo skleroza nie pozwala mi przypomniec innych ,,hitow,, z dawnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, sayonara 52 napisał:

Nie jestem tak oblatana w roznych miejscach gdzie wy ogladacie filmy.

A to trzeba sie zarejestrowac, a to obciazenie.itp

Poluje na film ..Wojna domowa,, 

ale nie ten polski  ,stary serial.

Na cda jest ale premium.

Natomiast obejrzalam film,ktory jako maloletnie dziecie widzialam,

chyba to byl pierwszy horror:haha:

Grobowiec Ligei,,

Inaczej odbiera sie po tylu latach.

No i odgrzebalam film z BB,,,Gdyby Don Juan byl kobieta.:haha:Przez lata przesladowala mnie piosenka z tego filmu.

Teraz okazalo sie, ze pokickalo mi sie i ,,ta piosenka,, to nie ,,ta piosenka,,

W planie mam dzisiaj ,,Klute,, 

I bedzie koniec starych filmow, bo skleroza nie pozwala mi przypomniec innych ,,hitow,, z dawnych lat.

Ja się nigdzie nie loguję i nie rejestruję. Oglądam na Fili.cc, vider.info, freedisc.pl, a trochę telewizji jest na weeb.tv. Czasami się coś ścina, bo serwery przeładowane, albo konta premium mają pierwszeństwo, ale da się obejrzeć dużo. A jak jest zupełnie do doopy, to zawsze pozostaje YT :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...