Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałam film Joker. Opowiada o hazardzie, babeczkach i różnistych problemach i problemikach. W roli głównej wystąpił Jason Statham, dlatego od razy wiadomo,że można sobie popatrzeć na fajne mordobicie(o ile ktoś lubi), ale o dziwo, nie w takich ilościach jak zwykle.

Film średni, moim zdaniem brakuje mu takiego porządnego "pierd...olnię..cia", za to ciekawe jest to w jakim klimacie jest utrzymany. A jest to miszmasz strachu, gwałtu i trudnych wyborów.

Główny bohater jest hazardzistą, grającym o wszystko, idącym na całość, i w rezultacie pozostającym z ręką w przysłowiowym nocniku. Mającym nadzieję, która go wyniszcza gdy nie jest w stanie zapanować nad swoimi demonami. Obraz pokazuje tez jak można sobie narobić kłopotów. Krótko mówiąc bez porywów, bez szału urywającego pewna część ciała, ale dobrze zrobiony. Moze była to desperacka próba zerwania ze stereotypem, do którego Statham nas przyzwyczaił? Czort wie...Niemniej zachęcam do obejrzenia w miłym towarzystwie, gdy nie ma się ochoty na ambitniejsze kino, jako i ja uczyniłam:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Gdzie mozna ogladac filmy za darmo?

e-kino-tv.pl

efilmy.tv

cda-x.pl

freedisc.pl

zalukaj

cda

Możesz też wbić się na weeb.tv- ale tylko jak jest mało oglądających

Alltube jest niezły, ale wskakują reklamy i można się nawściekać.

Netflix płatny co prawda, ale ma fajną ofertę. Jedyny minus jest taki, że w DE jest dużo filmów bez lektora lub z napisami

Jeśli masz w Polsce telewizję satelitarną, to możesz skorzystać z opcji korzystania za granicą. Ja mam nc+ w domu i korzystam z nc+go. Nie ma pełnej oferty, ale kanały filmowe są wszystkie.

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pomocy!!!

jest tu ktoś kto ogląda filmy na zalukaj?

mam problem,zalaciłam dzisiaj za miesiąc i nie mam kodu dostępu,link który mi wysłali w meilu to tylko nr zamówienia bez kodu jak długo się czeka na kod

aha wylogowałam się i zalogowałam ponownie i nic...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radosna napisał:

Pomocy!!!

jest tu ktoś kto ogląda filmy na zalukaj?

mam problem,zalaciłam dzisiaj za miesiąc i nie mam kodu dostępu,link który mi wysłali w meilu to tylko nr zamówienia bez kodu jak długo się czeka na kod

aha wylogowałam się i zalogowałam ponownie i nic...

 

Kod będzie   jutro.Jak kasę zobaczą.Chyba.Jak tak kiedyś płaciłam na dopteyu .kopiuj ,wklej .Już się naumiałam,ale ty zobacz tego meila jeszcze raz. Praktycznie co miesiąc na wyjeżdzie kupuję dostęp.A do jutra mozesz sobie Vip za punkty wymienic.Ja tak robię,bo zawsze coś nakombinuje i czekam na kod.Albo czasami mąż w z mojej poczty kod ściągał i wklejał na zalukaj.

A co oglądasz?Może poleć mi jakieś seriale?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziekipoczekam do jutra

Teraz zobaczylam 2 odcinki THE FRIST MISJA NA MARSA i wciągnął mnie

Nasza polsla DIAGNOZA jak dla mnie super

Obejrzalam ostani sezon House of Cards bez K.Spacey...moj najlepszy serial 

2 miejsce u mnie to BREAKING BAD

Ogladam duzo filmów,ostatnio najlepszy TRZY BILBORDY ZA EBBING.MISSOURI

To zalezy co kto lubi...aaaaa w Polsce oglądam serial PRZYJACIÓŁKI☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.01.2019 at 07:34, eugenia1 napisał:

Dzień dobry . Zauważyłam na forum nienachalne lobby kocurkowe. Polecam film dokumentalny " Kedi-sekretne życie kotów" fenomenalny film o kotach dziko żyjących w Stambule. Myślę że spodoba się wszystkim miłośnikom zwierząt!

Obejrzałam....polecam dla wielbicieli kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...