Skocz do zawartości

Odradzane miejsca!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś opiszę,,,bo nie mogę słuchac co się dzieje na stelli,,a opiekunki boją się wyjawić prawdę  na forum,,nie chcą mieć problemów , ale ja znam dokladnie miejsce i chcę opisać,,najwyżej oberwie mi się ,,:grzmotnąć:,ale ja się nie cykam,,dlaczego chcę opisać bo jest następna ofiara ja tej stelli i już została skrzywdzona przez babcię,,po niej jest następna i co tej sie przytrafi? zaczynam od początku,,,

oferta bardzo spokojna,,babcia spokojna i w ogóle stella marzenie,,więc jedzie opiekunka do pracy,,zmienia zmienniczkę,,która potwierdziła ,że stella super ,,itd, 1 dzień jakoś leci ,,nawet spokojnie,,a może i nie spokojnie ,,ale na drugi sie zaczyna kabaret,,,babcia jezdzi na wózku inwalidzkim i świetnie sobie radzi sama ,poruszając się na nim,,ale za to jest wszędzie,,i wszystko co tylko możliwe leci z góry na ziemię,,szuka non stop wszystkiego i nic po szafkach,,cały dzien ją trzeba mieć na oku,,jest taka pobudliwa ,że jeszcze może poleciec z tego wózka ,a bałagan gdzie tylko babcia dojdzie i co tylko babcia otworzy,,ale to nie jest problem,,następuje popołudnie,,babcia śpi przed południem jeszcze i po południu,,ale też popołudniu zaczyna się drapanie,,drapie sie do krwi,całe ciało w ranach,krwi ,jest masc która nic nie pomaga,,babcia rozdrapuje i krzyczy hielfe,hielfe non stop,,,opiekunka nie ma jak pomóc,,następuje noc,,w nocy krzyki hielfe,hielfe -pół nocy ,,tak jest dzien w dzień,,tabletki nie pomagają nasenne,,dalej ,,pampersa gdzie jest sporo narobione wyciągnie i się cała wysmaruje,,calutka -non stop mycie jej całej,, opiekunka była tam parę dni i szybko zgłosiła agencji prosząc o zjazd,,przyjechała następna była tam 3 dni ,,zostala podrapana przez babcię,,zjechała druga a teraz jest tam 3 ofiara,, czy nie uważacie ,że takie miejsce powinno być ujawnone???  ja uważam ,że powinno się ostrzec przed takim miejscem,,agencja dalej uwaza ,że to jest bardzo bardzo spokojne miejsce,,nie jedna jeszcze tam pojedzie,,,szkoda ,,poprostu szkoda opiekunek,,,piszcie co o tej stelli myślicie,,może jednak poda dane tej rodziny,,za dużo złego się tam wydarza,,za dużo,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

jechała druga a teraz jest tam 3 ofiara,, czy nie uważacie ,że takie miejsce powinno być ujawnone???  ja uważam ,że powinno się ostrzec przed takim miejscem,,agencja dalej uwaza ,że to jest bardzo bardzo spokojne miejsce,,nie jedna jeszcze tam pojedzie,,,szkoda ,,poprostu szkoda opiekunek,,,piszcie co o tej stelli myślicie,,może jednak poda dane tej rodziny,,za dużo złego się tam wydarza,,za dużo,,,

Oczywiste jest, że nasz portal  opiekunkowa jest po to aby nie agencje wpuszczay nas w maliny. Ja nie chcę być następną ofiarą !!! Proszę na priv jaka to agencja

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mariolka 52 napisał:

ja właśnie wrócilam z takiej szteli,tak mi się wydaje bo opis pasuje jak ulał,bylo to koło Karlsruhe.

Bingo  @Mariolka 52 może i byłas,,bo tam jedzie opiekunka i jest 3 -4 dni i ucieka,,ale może byś trochę opisała ,swoje przezycia ? może to Ty zostałaś podrapana? mi to miejsce z głowy nie wychodzi,,ale Ty tam bylaś,,tak to jest koło Karlsruhe,,,jak tam byłas i zjezdzałaś,do domu ,zmieniała Ciebie następna opiekunka? następna ofiara? będe wdzięczna jak pomożesz mi to miejsce do końca rozszyfrować,,bo właśnie jest to jedno z bardzo cięzkich miejsc,,ja podejrzewam ,że ta babcia powinna znajdowac się w specjalnym miejscu,,bo zaczyna zagrażać życiu opiekunkom,,,dziękuję Ci,:serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie gdzie sa granice tego fachu,opieka-pielegnacja-pielegniarka z oddzialu zamknietego-salowa-kucharka itd,,,i jeszcze brak rzetelnych informacji od firm o kliencie-pacjencie-podopiecznym itp w tym całym fachu jest za duzo niewiadomych,no coz robic bo taka sytuacja .Piszcie forumowiczki o takich patologiach ,bo najważniejsze w tym wszystkim jest nasze bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@egon myślę ,że nie ma granic,jest universal, wszystko zależy na jakich PDP sie trafi ,,wtedy też okazuje sie ,,co powinniśmy robić,,a w ogóle umiec,,nie jedna musi pokonać nie lada wyzwanie,,wszystko okazuje się na miejscu,,u jednego musimy stanąc na wysokości zadania z gotowaniem,,być szefem kuchni i znac wszystkie potrawy,,u innego pielęgniarzem z salową,znac się od urodzenia na liftach i innych czynnosciach związanych z higieną PDP,,a jeszcze u innych wszystko co tylko możliwe ,,aby zajezdzić opiekunkę ,,bo płacą,,a w umowie napiszą ,,piwnic nie sprzątać,,albo do ogrodu nie isc,,,okien nie myc,,a o niespodziankach jakie tam czekają to nie wspomną,,wszystko obija się o kasę,,,o rodzinę,,walka szczurów jest też w agencjach ,,ktora pierwsza itd,

Tak ciągle myślę ,,o tej babci co sie tak drapała ,,opiekunka staje sie bezradna ,,nie ma jak jej pomóc,,widzi to wszystko ,slyszy jej wołanie ,,widzi te rany na całym jej ciele,,przeciez idzie się w takiej sytuacji samemu wykończyć,,,stres ,napięcie,niemoc,psychika,itd

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalam o tak zwanym planie "B",pewna opiekunka miala stelle gdzies we Wloszech u pdp z ostra demencja,biegala po domu nie wiadomo po co,wymiana lekow nie wiele dawala,opiekunka-psycholog wpadla na pomysl i wieczorem po kolacji rozbierala sie do naga,i chodzila jakby nigdy nic ,babke to wyciszalo i przesypiala noce -cale noce ,fakt ze na drugi dzien znowu karuzela nastrojow ,ale miala na nia taki sposób i się wysypiala ,,,,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gradka napisał:

Witam wszystkie panie pracujace w opiece...niedlugo wyjezdzam  pierwszy raz do opieki uffff az sie boje jak czytam waszych wypowiedzi....dzieki ze dopusciliscie mnie do swego grona..pozdrawiam

Witaj!!!Niczego się nie bój,,,trafiłaś na taki temat,,takich miejsc nie jest dużo,,bądz dobrej myśli,,możesz miec wczasy albo wakacje na stelli,,,wszystko zależy od Ciebie,,jak do tego podejdziesz,,uśmiech i spokój,,pozytywne myślenie,,,poczytaj tutaj forum,,a zobaczysz ,,nie jest zle,,ja trafiam na super rodziny,,spokojne ,odwada i jeszcze raz odwaga ,,dasz radę,,tak sobie wmawiaj,,,uwierz w siebie,,,będzie dobrze,,,pa powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja wam podam te agencje,,czemu nie,,jedna to jest Echte Hilfe z Koszalina,,,zero reakcji na trudy w pracy opiekunki,,,zero pomocy ,,głód i poniewierkę miala opiekunka,,mało tego była uderzona kilka razy,,,dziewczyna która tam byla ,,nie chce rozgłasniać ,,czemu? nie wiem,,może czekała wypłaty ,,są rózne sytuacje które nie pozwalają nam nieraz na rozgłos,,ale takich takich sytuacji nie powinno być,,odwagi nam brakuje ,,czujemy potrzebę zarobku i potrzebujemy kasy i dlatego tak się dzieje a nie inaczej,,,  a następna to jest Masovia Care,,,która mydli i to równo w oczy,,,przemiłe panie ale nie pomocne za grosz,,,wiem co piszę,,bo za dużo mam faktów nawet,,nie tylko z usłyszenia,,jesteś w ciężkiej sytuacji to napewno nie uzyskasz pomocy z agencji,,,smutne ale prawdziwe,,,powiedzialam dośc ,,niech prawda wyjdzie na jaw,,także niech wszyscy uważają,,zanim podejmą decyzję współpracy,,ryzyk fizyk zawsze tak mowię,,sama jestem ryzykantką równą,,ale dałam radę z wszystkim,,,,spróbować zawsze można z daną agencją ale też warto być na baczności,,,że w razie co to licz na siebie ale nie na agencję,,,pa 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...