Skocz do zawartości

Paląca opiekunka i brak ofert


Gość Bogna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LENA_57 napisał:

erika, blondi na lody bardzo chetnie dam sie zaprosic a jeszcze bardziej na dobra kawe, najlepiej ekspresso i do tego dobrego papieroska.

@LENA_57 nie nie, Ty zrobisz bezika to jak najbardziej i już stawiam :lody::kawa: a papieroska Ci gołębiem wyślę ok?  Ja się też zapraszam na :lody: i :kawa: i @erika dostanie :lody::kawa: i mamy ucztę niedzielną,,zawsze muszę być organizatorem ? w ogóle porządku tutaj nie ma -wszyscy czekają ,,ja też zresztą,,,hahhaha

@erika my nie palimy tym razem-:płacz: będziemy wyć-hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Blondi nie musisz byc organizatorem, ty tak chcesz, reszta ma sie podporzadkowac. :d ale ja ugodowy czlowiek, ze mna za raczke i do knajpy ;)

hahahhaha powiedziała co wiedziała i ja też za rączkę grzecznie pójdę z Tobą-hahhahah:hahaha: a jaka ugodowa ,chcesz drinka będziesz miala drinka i się wcale nie sprzeciwię:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Blondi raczej lody z Advokatem i kawusia. Moga byc tez czekoladki z likierem. 

a może sam Advokat-pycha ,uwielbiam ,,,tak pomalutku i buteleczka pójdzie jak nic a potem druga bo @erika dojdzie a potem trzecia bo @Betty gdzieś będzie na horyzoncie albo czwarta bo @Łukaszek się wprosi też bo slodkie napewno kocha ,napewno kocha bo my jesteśmy słodkie też,,,:hahaha: no i już jest następna impreza i gdzie dziewczynki będzie nam lepiej jak nie w DE w opiece???:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

a może sam Advokat-pycha ,uwielbiam ,,,tak pomalutku i buteleczka pójdzie jak nic a potem druga bo @erika dojdzie a potem trzecia bo @Betty gdzieś będzie na horyzoncie albo czwarta bo @Łukaszek się wprosi też bo slodkie napewno kocha ,napewno kocha bo my jesteśmy słodkie też,,,:hahaha: no i już jest następna impreza i gdzie dziewczynki będzie nam lepiej jak nie w DE w opiece???:hahaha:

@Blondi oj tak fajnie by było:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Blondi oj tak fajnie by było:hahaha: 

@erika same imprezy robię fajne i u mnie nie ma nie fajnych:hahaha: jeszcze do tego Advokata dorzucę muzykę i tance to już w ogóle rozmach na całej lini,,,jak szaleć to szaleć,,,:love: trochę buziaków jeszcze i chyba wystarczy bo nie wstaniemy do pracy następnego dnia,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.09.2016 at 07:10, Blondi napisał:

Ostatnio spotkalam się z taką sytuacją,,opiekunka w swoim profilu zaznaczyła ,że nie pali papierosów " ok! rodzina zaakceptowała ją, opiekunka pojechała na tą ofertę i rodzina ją odbiera z dworca a ona na dworcu juz paliła i po przyjezdzie do domu ,rodzina się jej pyta ,,Ty palisz papierosy?" a ona ,że tak,,a rodzina ,,ale na twoim profilu zaznaczyłas ,że nie palisz ,,ale została u tej rodziny ,za parę dni rodzina nakryła ją jak kopcila w pokoju -jedna dymówa była i wyleciala z hukiem z pracy,,,kłamstwo goniło kłamstwo,,,Tak się skończyła praca dla opiekunki,,,

Najgorsza prawda jak ja to mówię, ale nie kłamstwo,,,

Dokladnie taka sama sytuacje miala  kiedys moja zmienniczka. Autokar przyjechal wczesniej i myslala , ze zdazy zapalic zanim koordynator przyjedzie. Zapalila i miala pecha , bo koordynator wlasnie podszedl i zapytal dlaczego  w formularzu napisala , ze nie pali . cos tam wciskala o stresie , ze to tak wyjatkowo i  takie tam . Nie palila w domu w kazdym badz razie,  Mimo , ze to byla zima, wychodzila na zewnatrz aby zapalic , wymyslala , ze idzie wyrzucic smieci , do piwnicy po cos tam , albo palila idac na zakupy. W pokoju nie czuc bylo  papierosami. Ja nie pale , zdarza mi sie czasem na imprezach zapalic jednego , dwa  lub na  plotach z kolezankami  palaczkami . Dobry papierosek  wypalony spokojnie , w towarzystwie sporadycznie dlaczego nie? Nie moglabym palic  i ukrywac sie przy tym jak jakas malolata, , co to za przyjemnosc tak jarac  w wc na przyklad i kombinowac czy nikt nie poczuje.  Pierwszego zapalilam wlasnie w takiej atmosferze w ostatniej klasie podstawowki. Schowalysmy sie z kolezankami za kosciolem na starym , zapuszczonym skwerku.  Sploszyl nas ktos i z wrazenia schowalam  zapalonego papierosa do kieszeni kurtki, wypalilam dziure . 

Widze , ze duzo opiekunek pali , widze na postojach  podczas jazdy cale grupy. Kiedys jechalam z fajna dziewczyna tez opiekunka,  nie palila powiedziala do mnie -wyjdzmy troche na swieze powietrze haha. Musialysmy odejsc dalej , bo nie bylo gdzie stanac-same palaczki. W nocy nie chcialoby mi sie tylka ruszyc, ale palaczki musza i juz. Nic nie mam do palacych, czesto zmienialam jje tam , gdzie rodzinie to bylo obojetne czy opiekunka pali. Gdyby nie to , ze widzialam jak pala  przed domem  , nigdy nie domyslilabym sie, ze zmieniam palaca osobe. W pokoju czysto , nie smierdzi stechlymi papierochami . a   dwa razy mialam takie miejsce. Od tamtej pory staram sie jechac tam , gdzie szukaja niepalacej opiekunki . Kiedys tylko weszlam , od razu poczulam smrod j tanich z bazaru kopciuchow, ten sam stechly smrod w szafie na ubrania , przepalone dziury w poscieli czyli palilo sie w betach a co dopiero ruszyc d.......pe na zewnatrz , przypetowane  biurko. dobrze , ze to byla wiosna i mialam caly czas otwarte okno , rozne dezodoranty pomieszczen nie dawaly rady z tym smrodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:
Godzinę temu, LENA_57 napisał:

 

Oj, Blondi po trzech butelkach advokata to mozemy tylko do Rygi przez Zabkowice jechac. 

 

@LENA_57 oj tam, ja advokata nie piję ,to byście wypiły po połtorej flaszki :hahaha: to by nie zaszkodziło:love: a ja :piwo: poproszę:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LENA_57 napisał:

Oj, Blondi po trzech butelkach advokata to mozemy tylko do Rygi przez Zabkowice jechac. 

@LENA_57 nie znasz moich możliwości -co tam 3 buteleczki Advokata,,,:drink:,lekko główka tylko zadowolna będzie ,a do domu zawsze trafię-:hahaha:

@erika :piwo: też bardzo lubię ,jest na 1 miejscu moich ulubionych trunków,,,:hahaha: i do zgrzewki mogę przysiąsc -hahhaha a do tego paczka fajek i jedziemy-bo z papieroskiem lepiej smakuje,,,

Ale żeśmy się już napiły samym pisaniem,,,i co? wszystko ok? jasne ,że tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LENA_57 napisał:

Blondi, erika, ja tylko co nieco trunkowalam jak na zagle jezdzilam. Woda swieze powietrze jakos to wchodzilo, ale tak, nie przepadam. swietnie sie bawie bez napoji wyskokowych. Zapachu piwska nie cierpie. Radler ewenutualnie moze byc. 

A tam nie znasz się -pobędziesz w wyborowym towarzystwie to  ja  z @erika Ciebie nauczymy pic:piwo: -bez picia w De bardzo świetnie się bawimy,,,a potem jeszcze lepiej będziemy się bawić przy wyskokach tu i tam-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A tam nie znasz się -pobędziesz w wyborowym towarzystwie to  ja  z @erika Ciebie nauczymy pic:piwo: -bez picia w De bardzo świetnie się bawimy,,,a potem jeszcze lepiej będziemy się bawić przy wyskokach tu i tam-:hahaha:

Blondi tylko na radler sie pisze. Z sokiem :zielone_jabłko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@LENA_57 co za uparta dziewczyna-niech Ci będzie ten napój jabłkowy,jakoś prześpię  się z tym ,:święty:

Blondi, jak na rannego ptaszka to pozno spac chodzisz. Ja musze uspic mojego dziadka i poogladac TV Trwam, tylko ten polski program jest tu dostepny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

Blondi, jak na rannego ptaszka to pozno spac chodzisz. Ja musze uspic mojego dziadka i poogladac TV Trwam, tylko ten polski program jest tu dostepny. 

co?????????????????????????????????????????????????????????????????

teraz załamka równa,,dziadzia przecież drugi uparciuch i chodzi też po nocach spać ,,,

TV trwam-Ty masz czas na ten program ? zazdroszczę Ci tej TV -:hahaha:

Ja nie mam czasu spać -no mowię Ci -nie mam czasu bo pracuję na 2 zmiany:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...