Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. to chodź się zamienimy...będziesz paradować z ogonkiem czy wackiem, jak zwał tak zwał:płacz:a ja z psipsią czy jak tam jeszcze:płacz: :hahaha:

:hahaha::hahaha:

17 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi jednak trochę mi szkoda,ze nie jestem facetem ha ha

Po co Ci ta fujara,,,Jolanta !!!!!:hahaha: ja wolę być dziewczyną,,lubię się malowac i lubię obcasy i lubię sukienki,,oczywiście biustonosze:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, erika napisał:

to super :love: feromony działają ponad 500 dni  a powinny działać dłużej :love:

Ciekawe ...  To mamy, ja i Telefoniczny Chlopak 500 dni przed sobą ?

             Ale przyznam otwarcie, że znałam też kogoś kto pociągał mnie przez długie lata. Niestety, wolał swoją wolność i takie tam, czyli nic z tego nie było - nic zupełnie. Ale pociągał mnie nadal. Czekałam, że sobie kogoś znajdzie i przestanie mi się podobać ( zajęci mi się nie podobają ) , ale i to było daremne, bo dalej woli być sam... i w końcu sama sobie odpuściłam... Ale wnioskuję z tego mojego doświadczenia, że ktoś może pociągać jednak bardzo długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Serenity napisał:

bo dalej woli być sam... 

@Serenity  na pewno jest z pod znaku wodnik ?  spotkałam kiedyś wodnika ..cholerny charakter ! nie na darmo jest do dzisiaj stary kawalerem , ale to przeszłość;) a teraz mam wagę:hahaha: , a mój  najdroższy  Śp. był z pod znaku baran  .. według znaku zodiaku wszystko się zgadza . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam takich ,,Blizniaki -dużo jest rozwodników ,,są puszczalscy,,nie są wierni,latawce ,,,dużo mówią a gówno robią,,,może udawaki ?

Ryby? chcą aby kobieta na nich pracowała ale w seksie lepszych nie ma,,,ale to ja doświadczyłam ,,

Waga-trochę leniwi i wygodni,,dziwni trochę ,spotkalam i slamazary i porządkowych ,,ale co do czego to swój na swojego trafi,,,ale najgorszy charakter to  Rak,,,omijam szerokim łukiem,,, jak słyszę czy czytam Rak to od razu --weg,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika ten samotnik był i jest z końca Lwa i początku Panny. I to była i jest taka chodząca chwiejność i niewyrażność, ale z ogromnym wdziękiem osobistym.

       Ja jestem spod znaku Barana, a mój nowy Znajomy to Koziorożec, ale też z początku, czyli trochę Strzelec. Teraz tak poczytałam jego horoskop  - no daje to do myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Blondi  waga? mój kogutek jest z pod tego znaku !  baaardzooooo pracowity :hahaha::p

:hahaha:no nie wytrzymam ,,co ja się dzisiaj tutaj naśmieję,,i czy to forum nie jest fajne???

ja znam dużo ludzi spod znaku Wagi i to są bardzo pracowici ludzie ,,zgadzam się z Toba,,bardzo dobrzy ludzie,,,już wiem co zle napisałam ,,,waga nie leniwa ,,,ale wygodna,,lubią sobie dobrze poodpoczywac np, na hamaku:hahaha: chodz moi spod znaku tego nie okazują,,,ale co tam nie patrzec na znak a na ludzia:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

no właśnie :hahaha: mój kogutek popłynął sam daleko a ja musiałam dziadziusiowi nogi myć :rozpacz: nawet nie mogłam długo pogadać na skyp :| bo punktualność musi być:serce:

Oj z tą ich punktualnością,,z tymi szwajcarami,,wiem coś o tym,,dobrze ,że ja jestem też punktualna to mi dobrze wszystko z takim potem szwajcarem się kręci,,,jeszcze kosciół i dzwony mi przypominały jakbym w razie cóś ,,,demencji dostała,,,umyj nog i bierz się za telefon ,,na Whats App dzwon i dalej gadaj,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Serenity napisał:

@erika ten samotnik był i jest z końca Lwa i początku Panny. I to była i jest taka chodząca chwiejność i niewyrażność, ale z ogromnym wdziękiem osobistym.

       Ja jestem spod znaku Barana, a mój nowy Znajomy to Koziorożec, ale też z początku, czyli trochę Strzelec. Teraz tak poczytałam jego horoskop  - no daje to do myślenia...

@serenity  koziorożce to bardzo dobre ludzie :święty:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, erika napisał:

@Blondi my już stare małżeństwo :hahaha:   najbardziej lubię teraz popatrzeć i pogadać do naszego Lobradorka :p  

@erika musisz wskoczyć na portal,,jak już stare i do psa musisz mówić ,,to coś nie tak,,,:hahaha: trzeba coś nowego  i młodego  wykręcić,,,:płacz::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...