Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożenna 50
2 godziny temu, Serenity napisał:

Nie, ostrożności nigdy nie za mało - to pewne.

Ale portal nam bezpieczeństwa nie zapewni. Podając skan dowodu ryzykujemy np kradzież z naszego konta albo wzięcie pożyczki na nasze nazwisko. Portal jest anonimowy i nie powinien żądać dowodów osobistych.

       A ze znajomościami trzeba bardzo ostrożnie i na pewno spotykać się jedynie w miejscach publicznych, nie korzystać z propozycji podwiezienia i nie spowiadać się za bardzo ze swojego stanu posiadania.

      Wycofywać się jednak z portali randkowych z powodu zagrożenia to też nie ma sensu, bo to właśnie samotne osoby o wiele częściej padają ofiarami różnych przestępstw i ...chorób.

No właśnie samotne osoby o wiele częściej padają ofiarami przestępstw. Samotne kobiety szukające towarzystwa na portalach randkowych to łatwy łup dla wszelkiej maści oszustów , przestępców czy zboków  nie mówiąc już o szukających przygód żonkosiach . Nie trzeba być psychologiem a przestępcy często są w tym nieźli , dobrze wiedzą że sama ale nie samotna kobieta nie musi szukać szczęścia czy partnera do konwersacji na portalach randkowych a tym bardziej jeśli jest atrakcyjna i pewnością kogoś znajdzie w swoim otoczeniu na przykład jak  Maria  Jolanta. To jeśli chodzi o związki a tak w ogóle to w dzisiejszych czasach dużo osób jest samych z wyboru, podkreślam samych ale nie samotnych ,przeciez można mieć przyjaciół a dzięki kontaktom z ludźmi ma  się też okazję poznać kogoś do pary jeśli już ktoś się boi chorób z samotności.Nie jeden związek  większym źródłem stresu niż spokojne życie jako singiel. To to tylko taki mit z gazetowych poradników. Czasem i te babskie poradniki  opisują historie oszukanych , wykorzystanych kobiet czy nawet ofiar pobicia jako ostrzeżenie dla innych. Kobiety zwierzają się anonimowo, ze wstydu nie zgłaszały się na policję i trudno im się dziwić bo jak w miarę rozgarnięta, rozsądna kobieta dała się oomamić kulturalnemu mężczyźnie  który okazał się wygadanym , żonatym recydywistą.  Podobno więźniowie i dla jaj i wiadomym celu są stałymi bywalcami na portalach randkowych tym bardziej że na niektórych nikt nie sprawdza kim są i jeszcze za "frico" Tylko współczuć a nikt chyba nie lubi litosci. Wiadomo , że stoi za tym samotność i desperacja w poszukiwaniu partnera połączone z naiwnością o szczęśliwym pożyciu bez chorób.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noooo. Dziewczyny dajcie spokój straszeniu. Naiwnych nie sieją, sami się rodzą i nieważne czy to przez portal randkowy czy przez znajomych jeśli ktoś jest naiwny to ZAWSZE będzie łatwym łupem. Jeśli ktoś myśli to się nie wkopie w jakiś chory układ.

Ja akurat jestem singlem z wyboru i nie mam zamiaru nigdy się już z nikim nie wiązać na stałe.

Ot, kwiatek, spotkanie, kawiarnia i kolacja ze śniadaniem tak. Ale potem każde do siebie i do następnego spotkania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50
Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie noooo. Dziewczyny dajcie spokój straszeniu. Naiwnych nie sieją, sami się rodzą i nieważne czy to przez portal randkowy czy przez znajomych jeśli ktoś jest naiwny to ZAWSZE będzie łatwym łupem. Jeśli ktoś myśli to się nie wkopie w jakiś chory układ.

Ja akurat jestem singlem z wyboru i nie mam zamiaru nigdy się już z nikim nie wiązać na stałe.

Ot, kwiatek, spotkanie, kawiarnia i kolacja ze śniadaniem tak. Ale potem każde do siebie i do następnego spotkania.

Nie było moim zamiarem nikogo straszyć , każdy zresztą sam decyduje o sobie . Mam znajomych singli takich właśnie z wyboru ,mężczyźni po przejściach , kobiety z przeszłością  jak w słowach piosenki. Mają podobne do twojego zdanie na ten temat ,ciągle czymś zajęci, że czasem trudno się z nimi spotkać. Mówią   że gdyby byli młodsi to może dąźyliby do stałego związku czy nawet nowej rodziny ale teraz trudno się dostosowac do nawyków innej osoby , może to wygodnictwo , ale jeśli im z tym dobrze? Nie wszyscy nie chcą się z nikim ponownie wiązać bo liżą rany po poprzednim , nieudanym związku bo są w tym gronie też wcześniej szczęśliwe wdowy.Chociaż zdarza się że zdeklarowany singiel czy singielka zmienia zdanie. Nie dawno byłam na ślubie pary 50 i 46 lat . Poznali się przypadkowo, ale okazało się, że mają wspólnych znajomych. Nie było to nagłe olśnienie ani miłość od pierwszego wejrzenia jak u młodych , ale tez na swój sposób spontan a nie metodyczne szukanie partnera na randkowym portalu , gdzie każdy może randkować niekoniecznie mając na myśli znalezienie kogoś , z kim mogłby spędzać czas już nie mówiąc o stałym związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan przez rozmowę z szalonym facetem,nie mam czasu na wiadomości i na odpowiedzi,,a jest ich już 70 ,,a może więcej? powiem jedno,,nie chce mi się nawet odpisywać ,,nie chce mi się tych pierdoletów czytać,,po jaką cholerę ja tam weszłam? nigdy tak dobrze się nie dogadam z niemcem jak z polakiem,,:hahaha: a jak któryś myśli ,że weszła lala na portal bo szuka seksu ? to się bardzo myli,,och te hormony ,,jak one działają,,niektórzy się podniecą oglądając fotkę,,a wyobrażnia działa ,,:love: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50
2 godziny temu, Blondi napisał:

Jan przez rozmowę z szalonym facetem,nie mam czasu na wiadomości i na odpowiedzi,,a jest ich już 70 ,,a może więcej? powiem jedno,,nie chce mi się nawet odpisywać ,,nie chce mi się tych pierdoletów czytać,,po jaką cholerę ja tam weszłam? nigdy tak dobrze się nie dogadam z niemcem jak z polakiem,,:hahaha: a jak któryś myśli ,że weszła lala na portal bo szuka seksu ? to się bardzo myli,,och te hormony ,,jak one działają,,niektórzy się podniecą oglądając fotkę,,a wyobrażnia działa ,,:love: 

Heh...a jak tu się dogadać jak się nie zna dobrze niemieckiego . Z translatorem wychodzą głupoty. Wiem , bo chciałam do córki podopiecznej napisać , że mogę zostać tydzień dłużej i wstyd było tego wysłać chociaż ona wie jak mówię . To skąd jakiś Niemiec miałby wiedzieć po co ja stara lala weszłam na ten portal? No chyba , że po jedno , bo przy tym nie trza za bardzo umieć gadać. Podnieca fotka? To aż  takie napaleńce tam są ? Zależy jaka fotka a właściwie poza i czy prawdziwe to foto? Chociaż koleżanka tu pisała że nie brakuje napaleńców i to młodych na dojrzałe wdzięki , jak to mówią na starej piczy młody się ćwiczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłam na swój rocznik ,,na żadnego małolata,,ale wiem ze swojego doświadczenia ,że związki z młodszym są super udane ,,,a fotki moje to są normalne fotki ,normalna moja gęba i nic pozatym,,jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziec ,,jedna z drugą  , a koleżanki mogą opowiadać co im na język przyniesie,,są tak głupie baby ,że nie chce się aż pisac o takich prostaczkach,,,

wyobrażcie sobie ,,kobieta przysłala facetowi 100 zdjęc ,,przeróżnych bo uwielbia sobie robić zdjęcia i facet pojechal na spotkanie z tą kobietą i jej nie poznał:hahaha: że to ta ze zdjęc,,wiem bo mi jeden wlaśnie taką historię opowiedział,,w rzeczywistosci całkiem inna niż na zdjęciach-hahha brzydsza o wiele,,,

Ale swój na swojego trafi ,,to jest prawda,,nie od razu bo to nie jest tak łatwo,,spontan? czy wpadnięcie na siebie?czy relacja na luzie i szczera rozmowa bez owijania w bawełnę,,

często moja rozmowa obraca się na tematy ogólne i często interesuję mnie dlaczego będąc tak długo na portalu dalej jest sam,,wtedy zaczyna się opowiadanie o kobietach ,,jakie spotkał itd, wstyd nieraz aż słuchac ,,jak jedna z drugą wywlekają swoje historie z przeszlości,,co kogo to ? robią z siebie biedne i pokrzywdzone przez los ,,bite i poniewierane ,,szukają księcia z bajki ,,a takich już nie ma,,

ale życie może być cudowne ,,sama rozmowa moja wczorajsza została okrzyknięta cudowną,,tak dużo trzeba? nie!! wcale nie,,:serce: no i facet się zakochał,,zakochał się już przez samą rozmowę,,jestem jakaś diablica chyba:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50
3 godziny temu, Blondi napisał:

Ja trafiłam na swój rocznik ,,na żadnego małolata,,ale wiem ze swojego doświadczenia ,że związki z młodszym są super udane ,,,a fotki moje to są normalne fotki ,normalna moja gęba i nic pozatym,,jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziec ,,jedna z drugą  , a koleżanki mogą opowiadać co im na język przyniesie,,są tak głupie baby ,że nie chce się aż pisac o takich prostaczkach,,,

wyobrażcie sobie ,,kobieta przysłala facetowi 100 zdjęc ,,przeróżnych bo uwielbia sobie robić zdjęcia i facet pojechal na spotkanie z tą kobietą i jej nie poznał:hahaha: że to ta ze zdjęc,,wiem bo mi jeden wlaśnie taką historię opowiedział,,w rzeczywistosci całkiem inna niż na zdjęciach-hahha brzydsza o wiele,,,

Ale swój na swojego trafi ,,to jest prawda,,nie od razu bo to nie jest tak łatwo,,spontan? czy wpadnięcie na siebie?czy relacja na luzie i szczera rozmowa bez owijania w bawełnę,,

często moja rozmowa obraca się na tematy ogólne i często interesuję mnie dlaczego będąc tak długo na portalu dalej jest sam,,wtedy zaczyna się opowiadanie o kobietach ,,jakie spotkał itd, wstyd nieraz aż słuchac ,,jak jedna z drugą wywlekają swoje historie z przeszlości,,co kogo to ? robią z siebie biedne i pokrzywdzone przez los ,,bite i poniewierane ,,szukają księcia z bajki ,,a takich już nie ma,,

ale życie może być cudowne ,,sama rozmowa moja wczorajsza została okrzyknięta cudowną,,tak dużo trzeba? nie!! wcale nie,,:serce: no i facet się zakochał,,zakochał się już przez samą rozmowę,,jestem jakaś diablica chyba:hahaha:

No tak  to prawda głupich bab nie brakuje. Ale że już się zakochał ? A to skąd już to wiadomo ? Ach tak , pewnie powiedział .... Gadkę to ma opracowaną ten szybki Bil tylko ciekawe ilu paniom jeszcze to powiedział .  Chyba nawet młode dziewcze by w coś takiego nie uwierzyło a może przede wszystkim młode , teraz młodzież nie taka naiwna jak kiedyś.  A  dlaczego zaraz diablica ? Mówią , że w starym piecu diabeł pali . Nie jestem za tymi portalami randkowymi zresztą póki co nie muszę tam bywać ale już bardziej wiarygodnie i na poziomie wygląda  etap znajomości Serenity z panem poznanym na portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Gość gość napisał:

Miłe panie , mężczyzna który opowiada o innych kobietach do Was to jest draniem !  Z daleka od takich plociuchów ! bo o Was tez będzie opowiadał .

Zgadzam się całkowicie. Zwłaszcza fatalnie jeśli mężczyzna opowiada źle  o byłej żonie. U mnie by zaraz odpadł. A takich jest wielu, niestety - egoiści ostatni.

       

 

5 godzin temu, Blondi napisał:

,jakie spotkał itd, wstyd nieraz aż słuchac ,,jak jedna z drugą wywlekają swoje historie z przeszlości,,co kogo to ? robią z siebie biedne i pokrzywdzone przez los ,,bite i poniewierane ,,szukają księcia z bajki ,,a takich już nie ma,,

tak, też się zgodzę, że mądre to nie jest opowiadać nowopoznanym facetom o jakiś swoich dramatach - niedobry początek, ale... te złe historie różnych kobiet mogą być prawdziwe. I nie gorszmy się, że któraś z nas szuka wsparcia czy choćby możliwości wygadania się na portalu.

  Ba! widziałam nawet takie anonsy mężczyzn chcących komuś pomóc. Jakoś to wszystko nie bardzo pasuje do takiego portala, co by tu  nie napisać, ale... myślę, że nie jeden by pomógł kobiecie. A tylko  jakaś moralna nędza męska się z takiej biedaczki wyśmieje.

   O, pamiętam też jednego pana, rencistę. który - jak pisał - wychowuje samotnie 3 dzieci, mieszka na jakiejś wioszczynie i chciałby zaprosić kogoś komu też jest ciężko, bo może razem będzie ...łatwiej.

On mnie wzruszył szczerością.

   

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość gość napisał:

Miłe panie , mężczyzna który opowiada o innych kobietach do Was to jest draniem !  Z daleka od takich plociuchów ! bo o Was tez będzie opowiadał .

Taka prawda,,,gonic takich ,,:hahaha:

 

Godzinę temu, Gość Bożenna 50 napisał:

No tak  to prawda głupich bab nie brakuje. Ale że już się zakochał ? A to skąd już to wiadomo ? Ach tak , pewnie powiedział .... Gadkę to ma opracowaną ten szybki Bil tylko ciekawe ilu paniom jeszcze to powiedział .  Chyba nawet młode dziewcze by w coś takiego nie uwierzyło a może przede wszystkim młode , teraz młodzież nie taka naiwna jak kiedyś.  A  dlaczego zaraz diablica ? Mówią , że w starym piecu diabeł pali . Nie jestem za tymi portalami randkowymi zresztą póki co nie muszę tam bywać ale już bardziej wiarygodnie i na poziomie wygląda  etap znajomości Serenity z panem poznanym na portalu.

:hahaha: nie wiesz jaki dar mam w sobie,,,ale przecież nie będe się tłumaczyć,,życie jest piękne,,mam piękne marzenia i napewno je spełnię,,nie będe na stare lata zgorzchniałą i krytykującą zgrzędą,,a szczęscie,zadowolenie i radośc  będę  łapac w kazdej postaci i niech to będzie na krotki czas to się opłaca,,liczy się tu i teraz,, Gośc Bożena może Ty nie odczuwasz samotności i nie masz takich potrzeb wchodzenia na portal randkowy,,ja jestem inna ,,mi brakuje rozmów ,,najbardziej rozmów,,jestem za bardzo komunikatywna i lubię poznawac ludzi ,ich charaktery ,,a są rózne i przerózne ,,są paskudne ,,ale są i warte uwagi ,,które podziwiam  ,,tych co podziwiam to mogę na palcach jednej ręki wyiliczyć,,nie ma ich dużo,,są tacy gniewalscy albo obrażalscy co mnie śmieszy ,,nie znają się na żartach ,,takich to nie cierpię,,fochy kochają:hahaha:a ja nie znoszę focha,,:płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50

Nie no wiadomix każdy jest inny i ma inne potrzeby. Jak ktoś jest samotny  i nie ma  nawet z kim pogadać to niech działa  , może i na tych portalach  randkowych kogoś pozna ? Zawsze to miło nawet tych komplemencikòw posłuchać i wyznań miłosnych jak komuś poprawia to samopoczucie. Nie jestem samotna ,więc te portale mnie nie interesują , nie wiem czy nawet gdybym była sama jak but bez pary to bym tam wlazła ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to sie mówi. Kto wie? Chociaż już pisałam. że mam znajomych singli , samych ale nie samotnych i czasem im nawet zazdroszczę.Bywa ze są po czasie w związkach ale partnerów znajdują o ile to właściwe słowo bo nie szukają tylko to tak się układa   a już na pewno nie na tych portalach , raczej sobie z tego tylko żartują  stąd może  wynika i moje zdanie na ten temat , do tego tyle się słyszy o różnych tragediach , morderstwach, o gościach co się w kryminale na tych portalach zabawiają  Nie miałabym tyle odwagi.  A tak jeszcze dodam , że jak miałam inną pracę zakochał się  we mnie tez ekspresowo kolega z innego działu , wiedzial ze nie jestem wolna i mimo to. Ech te chłopy , ale to nie była wirtualna love story bo mnie znał i widział to myślę , że tym bardziej mam w sobie dar i w ogóle . I nie powiem miło  i sentymentem wspomina się  ten czas ale dobrze jednak , że ja taka expresowa do  amorów nie jestem ani nie więrzę w każde czułe słówka choć młoda wtedy byłam a teraz jestem  wierna jak Penelopa .  Myślę że mój luby nie grasuje po różnych portalach hahaha...z obrzydzenia bym nie mogła z takim być i chyba śmiechem bym go zabiła. Nie nie.. to nie tego rodzaju facet i dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Blondi Ty się pracą zajmij a nie po portalach randkowych latasz

 

@jolantapl. ja mam na wszystko czas,,organizatorem swojego czasu  jestem :hahaha: a praca może nieraz poczekać ,,nie pali się ,,przecież od pracy są ciekawsze rzeczy,,które kocham:serce::love: jak dobrze ,że jestem bez kompleksów ,,,:hahaha: życie jest piękne,,kolorowe i radosne,,z nutką podniecenia ,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Od  @jolantapl. dla wszystkich randkowiczek :hahaha::love::serce:

 

Dzięki dzięki  ,,jestem aż za bardzo szalona,,ale ten szał jest przecudowny:hahaha:

@Blondi ja kiedyś jak byłam zakochana :hahaha: to była moja ulubiona :love:a co na stare lata nie mozna się zakochać:hahaha::święty: 

 

 

sorry dwa razy poszło :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznać faceta z którym można przegadać dzien w dzień nieraz nawet po 5 godz,? na wszystkie możliwe tematy jakie istnieją? poznałam wielu facetów ale takiego ? z humorem ,pięknym głosem -takim dzwięcznym i szalonie męskim,, gdzieś go wyszukałam w stogu siana,,:hahaha: pisałam gdzieś ,że po pierwszej rozmowie sie zakochał, ktoś tam sie smiał,,ale nie ma co się smiać ,,tak sie zdarza,,poprostu swój na swojego jak trafi i będzie nadawał na tych samych falach to reszta poleci jak z płatka,,a jak jeszcze rozmowa nasza przebiega na takim wyluzowaniu i spokoju ,,a to się wyczuje od pierwszej rozmowy,,jest to facet dla którego ważna jest też bardzo relacja ,rozmowa bo życie opiera sie w większosci  na rozmowie i na seksie też :serce::love: ale tu pisze o wspaniałych rozmowach,,nie ja mam faceta ,tylko facet ma mnie zabawiać,,Jestem dalej w obłokach jakich mało,,znajomosc nasza się cudownie rozwija,,raz się zyje :hahaha::serce: oj bije i to jak:serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Cieszę się, że i Ty masz rozrywkę. I Ci gratuluję,

choć wiemy wszyscy, że łatwiej znaleźć niż utrzymać, ale początek już masz !

Mojej znajomości internetowo- telefonicznej właśnie stuknął miesiąc. Znajomy jest bardzo zapracowany, ale przegadaliśmy ponad 30h.

Ano, zobaczę co dalej....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bożenna 50
6 godzin temu, Blondi napisał:

Poznać faceta z którym można przegadać dzien w dzień nieraz nawet po 5 godz,? na wszystkie możliwe tematy jakie istnieją? poznałam wielu facetów ale takiego ? z humorem ,pięknym głosem -takim dzwięcznym i szalonie męskim,, gdzieś go wyszukałam w stogu siana,,:hahaha: pisałam gdzieś ,że po pierwszej rozmowie sie zakochał, ktoś tam sie smiał,,ale nie ma co się smiać ,,tak sie zdarza,,poprostu swój na swojego jak trafi i będzie nadawał na tych samych falach to reszta poleci jak z płatka,,a jak jeszcze rozmowa nasza przebiega na takim wyluzowaniu i spokoju ,,a to się wyczuje od pierwszej rozmowy,,jest to facet dla którego ważna jest też bardzo relacja ,rozmowa bo życie opiera sie w większosci  na rozmowie i na seksie też :serce::love: ale tu pisze o wspaniałych rozmowach,,nie ja mam faceta ,tylko facet ma mnie zabawiać,,Jestem dalej w obłokach jakich mało,,znajomosc nasza się cudownie rozwija,,raz się zyje :hahaha::serce: oj bije i to jak:serce:

Czy mnie pamięć nie myli bo chyba demencji jeszcze nie mam , ale wcześniej pisałaś że masz męża  , że z kimś jesteś już długo czy coś a to na urlop z jakimś kocurkiem się wybierasz po powrocie ze stelli a tu teraz dzięki Serenity wpadłaś na pomysł szukania faceta w internecie. No pogubić się można ,ale myślę że teraz to już fakt . Tyle , że na forum nie starcza ci czasu a szkoda bo lubię czytać twoje zawsze pełne optymizmu posty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośc Bożena wszystko się zgadza oprócz cyt:,, a tu teraz dzięki Serenity wpadłaś na pomysł szukania faceta w internecie" ... na swój pomysł wpadłam dużo dużo wcześniej,, dlatego tak bardzo też kibicuję  dla @Serenity,takie zycie ,,nie zawsze jest usłane różami,,a życie mam jedno i chcę je szczęsliwie jak mi sie uda jeszcze przeżyc,,a jestem na bardzo dobrej drodze,, 

Na pewno nie u jednej ,wypaliło się ognisko i koniec, albo inne zaszły zdarzenia,,ale głowa do góry ,nie poddawać się ,,:hahaha:

Gosc Bożena dziękuję Ci ,że lubisz mnie czytać,,zaraz się unormuje wszystko i postaram się wpasc w swój rytm klepania,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...