Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, maras1 napisał:

i tak powstaja internetowe znajomości:d

Zagadaj z żoną , żeby pozwoliła ci jechać  ze mną na ślub i wesele to internetowa znajomość zmieni się na realną . Pana Młodego spijemy , uśnie w kąteczku a wtedy .....jeżuuuuu ...co się będzie działo . Widzisz gołym okiem , że Pani Młoda wesoła dziewczyna jest  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Internet Internetem, ale jeszcze trzeba poznać w realu, nie mylić z supermarketem :haha:

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zagadaj z żoną , żeby pozwoliła ci jechać  ze mną na ślub i wesele to internetowa znajomość zmieni się na realną . Pana Młodego spijemy , uśnie w kąteczku a wtedy .....jeżuuuuu ...co się będzie działo . Widzisz gołym okiem , że Pani Młoda wesoła dziewczyna jest  :szydera:

żona mnie zabije,zatłucze i spali:d,kiedyś weszła i poczytała co wypisuję:kopara:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!!! Ale żeście tu najszrabowali... godzinę straciłam na czytanie :d. Dziewczyny! Bądźcie ostrożne w tych internetowych romansach, bo kobieta to istota emocjonalna, im bardziej czuje się samotna, tym łatwiej poddaje się manipulacji. @Serenity Ty zlikwidowałaś konto na portalu na jego prośbę, bo on też zlikwidował. Ja postrzegam to jako pierwszą próbę manipulacji - on sprawdził, na ile może się posunąć w swoich roszczeniach. Niby dlaczego po kilku raptem z nim rozmowach telefonicznych masz zrezygnować z kontaktów z innymi użytkownikami portalu? Czy tych kilka rozmów telefonicznych daje mu prawo do stawiania Tobie takich ograniczeń? Mi zapaliła się tu ostrzegawcza żaróweczka :donos:. Ponadto Kochana, jaką masz gwarancję, że on się na tym portalu nie zarejestrował ponownie pod innym nickiem i z inną fotą??? Dlatego @Blondi sądzę, że właśnie w przypadku znajomości internetowych, po których się sobie obiecuje nieco więcej, jak najszybciej należy dążyć do bliższego poznania - najpierw przez skypa (zobaczy się prawdziwą fizjonomię delikwenta, która może baaaardzo odbiegać od foty z forum), a potem w tzw. "realu", czyli rzeczywistości. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. I żeby nie było, że jestem przeciwna internetowym randkom!!! Nie jestem. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi poznaje się dzięki internetowi. Ba, ja sama mam "męża z internetu" :oklaski:. Ale zanim go "wyczesałam", sporo plew przerzuciłam. Pozdrawiam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewamarchewa napisał:

 @Serenity Ty zlikwidowałaś konto na portalu na jego prośbę, bo on też zlikwidował. Ja postrzegam to jako pierwszą próbę manipulacji - on sprawdził, na ile może się posunąć w swoich roszczeniach.

Tak, Ewo, tamten facet to Szachista, stara już dla mnie historia i szybko skończona. I faktycznie okazał się bardzo roszczeniowy. Niemniej moj obecny partner likwidacji konta nigdy ode mnie nie zażadał, ale sama to po pewnym czasie zakończyłam i on też. To nie był nasz temat w ogóle.

Myślę w randkowaniu trzeba mieć trochę doświadczenia. Szczerze to zupełną nieufność też uważam za błąd.

I kompletna rezygnacja z poznawania innych to chyba nie jest dobra strategia na życie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...