Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Dodzisława napisał:

:d :d pieniądze to ja mam swoje, niechby ten On miał swoje dla siebie, ale tu też widzę ciemnosc. Ciemnosc widzę :d 

To chyba ja tylko takiego wariata spotkałam ,,co zasila mi konto non stop,,ale jak nie pracuję :szydera: sam powiedział ,że kasy starczy na wszystko i mam się urlopować,,to się urlopuje,,ale tak szczerze? ja kocham pracować,urlopowac się mogę trochę ale praca była u mnie zawsze,,,pourlopuję się jeszcze a potem? albo albo,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

To chyba ja tylko takiego wariata spotkałam ,,co zasila mi konto non stop,,ale jak nie pracuję :szydera: sam powiedział ,że kasy starczy na wszystko i mam się urlopować,,to się urlopuje,,ale tak szczerze? ja kocham pracować,urlopowac się mogę trochę ale praca była u mnie zawsze,,,pourlopuję się jeszcze a potem? albo albo,,,

Doskonale Cię rozumiem. Mądra kobieta, to niezalezna finansowo kobieta. Dasz radę, znajdziesz sobie jakąś pracę lekką i na miejscu. Tego w De nie brakuje, a jak Słodziak fajny gość, to trzymaj i nie puszczaj, ale o sobie myśl przede wszystkim.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dodzisława Ja spotkałam też mężczyzn majętnych, zwłaszcza jednego o którym pisałam powyżej: willa z 300m2, dobra emerytura i ustawione dzieci plus spłacona żona. Aż taki bardzo wymagający nie był, czyli są też faceci z pieniędxmi, choć mnie to akurat nie interesuje, bo ogarnianie takich majątków to praca faktycznie 24h. A facet, który ma pracę, jakieś ewentualnie lokum to też nie jest żaden unikat.

Niemniej dużo łatwiej znależć gościa z kasą niż z dobrym, zgodnym charakterem - tak to widzę.

Mnie osobiście wystarcza, że mężczyzna pracuje, utrzymuje się sam, a nie z maminej renty. Majątku nie musi mieć.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Serenity napisał:

@Dodzisława Ja spotkałam też mężczyzn majętnych, zwłaszcza jednego o którym pisałam powyżej: willa z 300m2, dobra emerytura i ustawione dzieci plus spłacona żona. Aż taki bardzo wymagający nie był, czyli są też faceci z pieniędxmi, choć mnie to akurat nie interesuje, bo ogarnianie takich majątków to praca faktycznie 24h. A facet, który ma pracę, jakieś ewentualnie lokum to też nie jest żaden unikat.

Niemniej dużo łatwiej znależć gościa z kasą niż z dobrym, zgodnym charakterem - tak to widzę.

Mnie osobiście wystarcza, że mężczyzna pracuje, utrzymuje się sam, a nie z maminej renty. Majątku nie musi mieć.

Widocznie mamy inne doświadczenia, albo .....inne przyciąganie. Ja spotykałam prawie zawsze panów gołych , na utrzymaniu mamusi i u niej mieszkających. Widocznie miałam zezowate szczęscie :d :d :d . Cudze majątki też mnie nie interesują, bo mam swój i to wcale nie mały, natomiast nie nadaję się ani na utrzymankę, ani na sponsorkę. Dalej twierdzę, że jednak wolny, normalny facet ze swoim lokum, samochodem i dobrą pracą jest unikatem!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najwięcej jest takich facetów skoczków,,trochę tu i trochę tam, najlepiej mieć z 5 kochanych kobiet i tylko zmieniać miejsca, bo nie dla jednego się szybko znudzi siedziec z jedną babą,,a jak takiego wciągnie zabawa na portalu randkowym, to nieraz mam nadzieję trudno odciągnąc już od tej rozrywki, nie jeden się podnieca do takiego stopnia ,że ma mokro w gaciach, moda naszla na seks przez telefon, nie jeden żyje tym, z dnia na dzień,jeszcze najlepiej jak wideo sobie włączą, podnieta jakich mało,na odległośc a jaka rozkosz,:hura:,normalka,hormony szaleją, :hura:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Widocznie mamy inne doświadczenia, albo .....inne przyciąganie. Ja spotykałam prawie zawsze panów gołych , na utrzymaniu mamusi i u niej mieszkających. Widocznie miałam zezowate szczęscie :d :d :d . Cudze majątki też mnie nie interesują, bo mam swój i to wcale nie mały, natomiast nie nadaję się ani na utrzymankę, ani na sponsorkę. Dalej twierdzę, że jednak wolny, normalny facet ze swoim lokum, samochodem i dobrą pracą jest unikatem!

Ale pecha miałaś:smutek: ja mogę polecić takich full, lokum, auto ,praca, no może nie full, ale trochę takich poznałam,,ale pod sufitem było coś nie tak:mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ale pecha miałaś:smutek: ja mogę polecić takich full, lokum, auto ,praca, no może nie full, ale trochę takich poznałam,,ale pod sufitem było coś nie tak:mur:

:d Aż się wzruszyłam :d . Nie szukam, posiadam, ale......kiedyś się rozglądałam i niestety wciąż widziałam......ciemność :d tak egzystencjonalnie jak i psychicznie oraz mentalnie :d .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

:d Aż się wzruszyłam :d . Nie szukam, posiadam, ale......kiedyś się rozglądałam i niestety wciąż widziałam......ciemność :d tak egzystencjonalnie jak i psychicznie oraz mentalnie :d .

A może i lepiej? w takim syneczku mieszkającym z mamusią,,też ciemnośc widziałam,,od razu weg,lepiej wtedy zostać samemu ,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława Czasem faktycznie przyciąga się jeden typ faceta, ale to nie jest trwałe. Szukając partnera trzeba dać sobie czas i typy się zmieniają. W randkowaniu nie można być kąpanym w gorącej wodzie.

Ja np przez pewien czas przyciągałam prawie wyłącznie mężczyzn... ponoć haniebnie zdradzanych przez kobiety i chorobliwie zazdrosnych i też miałam dosyć tych ich głupich opowieści typu: wracam z roboty, a tu żona tarza się na dywanie z jakimś łysym dresiarzem... Ale w końcu jakoś się ten typ skończył i pojawiły się inne problemy.

Ale jest faktem, że trafia się fatalna passa i trzeba po prostu przeczekać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...