Skocz do zawartości

Dleczego to my jeździmy do Niemców a nie Niemcy do nas?


Gość Agata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Michał845 napisał:

No racja :)  A słuchajcie. Bo kiedyś było na portalu MyPolacy.de forum z wątkiem: "Opiekunki w DE..... niesamowicie silne kobiety". Sporo opiekunek się tam udzielało i forum było bardzo aktywne. Niestety to forum chyba usunęli, bo już nie mogę znaleźć, nigdzie tego nie wyświetla.  Może ktoś z was się udzielał tam? :)

Portal "My Polacy" poznalam  dawno temu dzieki znajomym , ktorzy na stale mieszkaja w Niemczech . Wtedy nawet nie myslalam , ze bede pracowac tam jako opiekunka . Znajomi  pare razy  korzystali z ogloszen na tym portalu , znalezli dobra firme zajmujaca sie przeprowadzkami a inna  od remontow polecili nawet znajomym Niemcom . Mysle , ze  ten portal nadal jest  przede wszystkim przydatny tym co sie w De juz urzadzili, lub probuja. Jak jestem na stelli  w miejscu lub w poblizu spotykamy sie i czasem udaje sie wyjsc razem na impreze, bo tez sa ogloszenia, gdzie dzieje sie cos ciekawego, niestety  ja nie zawsze moge  zostac do konca:(. Rzeczywiscie bylo tam forum dla opiekunek , ale rzadko podczytywalam , moze szkoda , skoro jak piszesz byly tam silne kobiety. Moze to bylo wtedy, gdy znalazlam inne fora , te tez juz nie dzialaja. Czytalam, bo zawsze cos mozna sie bylo dowiedziec i z nudow,  jak prawie kazdy. A dzialo sie tam nie raz:o! Nie bylo moderatora i klotnie na calego. haha..szczegolnie na jednym , gdzie aktywnie udzielala sie jedna domina haha..jednych irytowala innych smieszyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DaGa napisał:

Portal "My Polacy" poznalam  dawno temu dzieki znajomym , ktorzy na stale mieszkaja w Niemczech . Wtedy nawet nie myslalam , ze bede pracowac tam jako opiekunka . Znajomi  pare razy  korzystali z ogloszen na tym portalu , znalezli dobra firme zajmujaca sie przeprowadzkami a inna  od remontow polecili nawet znajomym Niemcom . Mysle , ze  ten portal nadal jest  przede wszystkim przydatny tym co sie w De juz urzadzili, lub probuja. Jak jestem na stelli  w miejscu lub w poblizu spotykamy sie i czasem udaje sie wyjsc razem na impreze, bo tez sa ogloszenia, gdzie dzieje sie cos ciekawego, niestety  ja nie zawsze moge  zostac do konca:(. Rzeczywiscie bylo tam forum dla opiekunek , ale rzadko podczytywalam , moze szkoda , skoro jak piszesz byly tam silne kobiety. Moze to bylo wtedy, gdy znalazlam inne fora , te tez juz nie dzialaja. Czytalam, bo zawsze cos mozna sie bylo dowiedziec i z nudow,  jak prawie kazdy. A dzialo sie tam nie raz:o! Nie bylo moderatora i klotnie na calego. haha..szczegolnie na jednym , gdzie aktywnie udzielala sie jedna domina haha..jednych irytowala innych smieszyla.

Ta domina to chyba DaGa czy jakoś tak :hahaha: mnie tylko śmieszyła:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha.....przede wszystkim nie pisalam do ciebie,.. .Domina nie odklejala sie od kompa tak jak ty klepiac od rana do wieczora ,... nawet na urlopie nie miala innych zainteresowan ani znajomych, ani rodziny to jeszcze zrozumiale.  jednak miala czasem cos sensownego do powiedzenia a nie rady  jak traktowac innych w stylu "kielnerki" z podrzednej knajpy. A tak w ogole to twoje komentarze to mam w glebokim powazaniu. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DaGa napisał:

haha.....przede wszystkim nie pisalam do ciebie,.. .Domina nie odklejala sie od kompa tak jak ty klepiac od rana do wieczora ,... nawet na urlopie nie miala innych zainteresowan ani znajomych, ani rodziny to jeszcze zrozumiale.  jednak miala czasem cos sensownego do powiedzenia a nie rady  jak traktowac innych w stylu "kielnerki" z podrzednej knajpy. A tak w ogole to twoje komentarze to mam w glebokim powazaniu. Bez odbioru.

Wszystko się zgadza opis pasuje idealnie do ciebie jeszcze dodam,że za grosz dystansu do tego co się tu pisze i 0 poczucia humoru samo dno i wodorosty:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DaGa napisał:

No wlasnie ..:rozpacz: dlatego bardzo ci wspolczuje.Papa....siedz sobie siedz...

A już się ucieszyłam,ze na spacerek sobie poszłaś:(

A co do przyjaciół nawet kilku na tym forum by sie znalazło w przeciwieństwie do ciebie bo chyba nikt do blizszych kontaktów z toba by sie tu nie przyznał:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Dziewczyny, załatwcie to na priv.

 

Żeby tak było można:d

Ta osoba obraziła nie tylko mnie ale czepia się też do innych na tym forum:( Dla mnie to forum jest odskocznią od codzienności a nie miejscem gdzie wyładowuje na innych swoje frustracje:( w przeciwieństwie do niej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wrócę do klepania!! tylko na chwilkę,,na tym Fb to dopiero pierdolety lecą,,tam dopiero syf na calego,,a ludziska się podniecają,,ktoś pierdnie w Afryce i już poleciało na świat i wszyscy są heppi,,także nie ma co sie porównywać  nawet do Fb,,tam jest dopiero prostota i głupota,,my tutaj trochę pożartujemy ,bo tak!!! to jest odskocznia i tego nie jednej opiekunce potrzeba,nawet takiej co sobie tylko poczyta a nic nie odpisze,ale i takim nasze radosci pomagają, nasze rady i nasze doświadczenia,,trochę luzu wszystkim bardzo serdecznie polecam,,:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj erika:love: 

a ja tam nie muszę szukać jakichś opiekunek w miejscowości, gdzie mam sztele, włóczyć się po mieście nie wiadomo po co... spotkam , poznam, i co ?  i ploteczkowania, i bla bla bla. ...jak tego nie lubię. Aha, raz poznałem jedną opiekunkę w Duisburgu, ale to już inna, motylkowa bajka:hahaha: 

No, ale wszystko mieszamy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

@Blondi w końcu muszę się odezwać:hahaha: ,ale jestem cały czas z wami :love: Pozdrawiam z urlopu de. 

@erika czas najwyższy się odezwać i tutaj wrocić do jasnej ciasnej-opindalasz się równo,,tylko ci urlopy w głowie,,no ile można się opalac i basenowac ,,no ile można męczyć kogutka,:płacz::hahaha::serce::love: trzeba jakieś seksowne party tutaj zrobić a jest nas za malo takich wyluzowanych opiekunek-hahahha także majty na tyłek i dawaj na stelle ,,czekam ,czekam na Ciebie!!!

@jolantapl. nie siej paniki -Spokój ma być! :o ja tu rządzę! żartowałam,,za co wyrzucić,,za co się pytam,,,:hahaha: za wolnośc slowa? 

@Łukasz a wiesz jakie ploty wtedy lecą? jedna przez drugą chce być mądrzejsza ,,masakra! 

kto to lubi -prosze bardzo,nikt nikomu nie zabrania ,spotykania i kochania i podrywania i calowania i klepania -:hahaha:

@jolantapl. ty jesteś bezdomna i osierocona:hahaha: niedługo podam ci rękę i pójdziemy we dwie po zasiłek dla bezdomnych:hahaha::płacz: życ nie umierac,,,

Koniec tematu-zjezdzamy stąd ,,do :kawa: szybko ,,sio stąd!!! nie widzę już tu nikogo,,bo pas czeka !!! jak nie wrzasniesz to się rozpusci to towarzystwo na maxa,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

@Łukasz dobrze,ze jesteś:love: wstaw sie za mna i @Blondi u maderatora bo nas z forum chcą wyrzucić bo my tylko klepiemy i klepiemy na dodatek nic sensownego a ja to nawet przyjaciół i rodziny nie mam:płacz::hahaha:

@jolantapl. weź ją:hahaha: zignoruj:hahaha:ja juz to dawno zrobiłam .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jolantapl, moja agencja płaci jak należy. Moja zmianniczka pracuje krócej jak dwa miesiące, to w jedną stronę sama pokrywa koszt podróży.  Większośc agencji stosuje minimalny okres 2 m--ce.

Kiedyś też zjeżdżałam wcześniej i za podróż powrotną zapłaciłam sama a nawet mi potrącili jedną dniówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LENA_57 napisał:

@Jolantapl, moja agencja płaci jak należy. Moja zmianniczka pracuje krócej jak dwa miesiące, to w jedną stronę sama pokrywa koszt podróży.  Większośc agencji stosuje minimalny okres 2 m--ce.

Kiedyś też zjeżdżałam wcześniej i za podróż powrotną zapłaciłam sama a nawet mi potrącili jedną dniówkę. 

@LENA_57 moja też płaci tyle na ile się zgodziłam :) ale chyba nie tylko o zapłatę za pracę chodzi ogólnie czy mogłabyś swoją agencję polecić komuś:) Ja chciałam pojechać na 6 tygodni i nawet zapłacić za podróż powrotną ale moja zmienniczka się nie zgodziła bo ona chce jeździć na 2 miesiące i być 2 miesiące w domu:) A ja napisałam,że nie znam takiej agencji jaką wymarzył sobie @Michał845 przeczytaj dokładnie jego post na ,który ja odpowiedziałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...