Skocz do zawartości

Gdzie w sierpniu na wakacje?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Czy ktoś może polecić jakieś ciekawe miejsce na urlop w sierpniu? Jak wrócę do Polski to zamierzam sie gdzies wybrać z mężem. Ceny najbardziej zachcajace w tunezji i egipcie, ale upały chyba straszne... pozostałe kraje - kurcze drogo! Ale mamy czas tylk ow sierpniu, we wrześniu wracam z powrotem do rodzinki.

Pomocy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W sumie nie pomyslelismy o last minute, nigdy nie jechalam w ten sposob na wakacje, jakos boje sie ze jesli zadna oferta nie bedzie nam odpowiadac to co wtedy? wole miec wiekszy wybor ;)

W kazdym razie padlo na wschodnie wybrzeze Hiszpanii, nmie moge sie doczekac :)

A gdzie dokładnie do bhiszpani jedziecie? Piekna jest, widoki, klimat cudowne ;) i bajeczne plaze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyslelismy o last minute, nigdy nie jechalam w ten sposob na wakacje, jakos boje sie ze jesli zadna oferta nie bedzie nam odpowiadac to co wtedy? wole miec wiekszy wybor ;)

W kazdym razie padlo na wschodnie wybrzeze Hiszpanii, nmie moge sie doczekac :)

A gdzie dokładnie do bhiszpani jedziecie? Piekna jest, widoki, klimat cudowne ;) i bajeczne plaze!

dokładnie do Tossa de Mar. Nie moge się doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tossa de mar jest moim zdaniem najladnijsza miescjowoscia razem z blanes na wybrzezu costa brava. Urocze miasteczo z klimatem. Nie ma tam tak duzo hotrli i wiezowcow (jak np. w lloret0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddalena byłam 2 lata temu w Barcelonie. Zakochałam się w tym mieście! Architektura Gaudiego robi wrażenie!

Panorama dla Was!

755902_P1030416.JPG

a to ciekawy budynek, który jako pierwszy rzucił mi się w oczy przy wjeździe do miasta. Świeci się na różne kolory i wygląda jak kredka. W przewodniku pisało, że to siedziba wód miejskich

755915_P1030401.JPG

i jeszcze piękne hibiskusy z Parc Guell. Ach tęsknię za tym miastem!

755924_P1030434.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! Zdjęcia z Barcelony, które ktoś tu yjze wkleil pieknie, ale zadne zdjęcie czy fotografia nie oddadzą jej prawdziwego piekna. Zakochałam się w tym miescie, choć byłam tam tylko 1 dzien. Największe wrażenie zrobiły na mnie oczywiście pokaz fontann i sagrda familia - cudooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, polecam i jesczze raz polecam! To zdec ydowanie najladniejsze miasteczko na wybrzeżu.... widoki cudowne :) stare miastu urocze... byłam w pobliskim blanes i malgrat de mar i szczerze mówiąc - nie ma porównania do tossy.

Maddalena zazdroszczę! Jak ja dawno nigdzie nie byłam...ale... ale nie mam nawet z kim pojechac, wiec po co sie wybierac w swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Zdjęcia z Barcelony, które ktoś tu yjze wkleil pieknie, ale zadne zdjęcie czy fotografia nie oddadzą jej prawdziwego piekna. Zakochałam się w tym miescie, choć byłam tam tylko 1 dzien. Największe wrażenie zrobiły na mnie oczywiście pokaz fontann i sagrda familia - cudooo

Cieszę się, że Ci się spodobało. Z chęcią bym tam wróciła, albo w ogóle zamieszkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... z chęcią też wybrałabym się w tak daleką podróż. My od kilku lat jesli juz w ogole gdzies jezdzimy to jest to Wisła albo Zakopane.
Góry - szczególnie te w Zakopanem - też sa przepiękne :) i ta satysfakcja po samodzielnym zdobyciu szczytu (nawet nie wielkiego ;) ). Ale szczerze mówiąc jesli patrze na ceny w polskich kurortach nad morzem czy nawet w gorach to czasem ceny potrafią byc powalające i okazuje sie, ze wakacje za granica moga wyjsc bardzo podobnie cenowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... z chęcią też wybrałabym się w tak daleką podróż. My od kilku lat jesli juz w ogole gdzies jezdzimy to jest to Wisła albo Zakopane.
Góry - szczególnie te w Zakopanem - też sa przepiękne :) i ta satysfakcja po samodzielnym zdobyciu szczytu (nawet nie wielkiego ;) ). Ale szczerze mówiąc jesli patrze na ceny w polskich kurortach nad morzem czy nawet w gorach to czasem ceny potrafią byc powalające i okazuje sie, ze wakacje za granica moga wyjsc bardzo podobnie cenowo.

Własnie... to jest najciekawsze. Nocleg w górach/nad morzem w przyzwoitym hotelu to jakies 40 zł za noc i w górę. Kiedys moja corka lecia bodajze na malte ze znjomymi, wiecie ile placila na jedna noc? W przeliczeniu na zlotowki kosztowao ja to jakies 40-50 zl bodajze, dodam ze w samym centrum malty. życ nie umierac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... z chęcią też wybrałabym się w tak daleką podróż. My od kilku lat jesli juz w ogole gdzies jezdzimy to jest to Wisła albo Zakopane.
Góry - szczególnie te w Zakopanem - też sa przepiękne :) i ta satysfakcja po samodzielnym zdobyciu szczytu (nawet nie wielkiego ;) ). Ale szczerze mówiąc jesli patrze na ceny w polskich kurortach nad morzem czy nawet w gorach to czasem ceny potrafią byc powalające i okazuje sie, ze wakacje za granica moga wyjsc bardzo podobnie cenowo.

Własnie... to jest najciekawsze. Nocleg w górach/nad morzem w przyzwoitym hotelu to jakies 40 zł za noc i w górę. Kiedys moja corka lecia bodajze na malte ze znjomymi, wiecie ile placila na jedna noc? W przeliczeniu na zlotowki kosztowao ja to jakies 40-50 zl bodajze, dodam ze w samym centrum malty. życ nie umierac...

Nie żartuj... takie ceny?! na malcie? ja nawet nie wiem dokladnie gdzie to jest. w życiu bym nie pomyslala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...