Skocz do zawartości

Wyjscia awaryjne na stelli!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co byście zrobili ,,gdyby nagle wody brakło na stelli,np, tydzień!,,nasi PDP wiemy dobrze ,że nie przepadają za myciem,,ale gotowanie i nasza higiena,,,co ja bym zrobiła? jedzenie bym kupiła gotowe ciepłe obok w sklepie,, bym przytargała wodę niegazowaną na herbatę i kawę,,od sąsiadów bym w wiaderku naniosła wody na naczynia,,,ale nie ma sąsiadów i nie ma wody skąd wziąsc? i co? człowiek lepi się z brudu i potu i przez tydzień chodzi taki zasmarkany? masakra,,,ale mam chusteczki nawilżone takie jak dla dziecka ,,więc bym się tymi chusteczkami cała wycierała,,włosy moje wytrzymają tydzień i nic im nie będzie ,,nie tłuszczą się ,,,a ciuchy to przez tydzien sterta,,załatwiac się lepiej na zewnątrz za płotem,,hahhaha mam na mysli wioskę ,,tylko tydzien bez wody a jaka męczarnia,,ale by szło przeżyć, ale prąd by był i akcja w internet i hallo opiekunkowo pomocy ,,, :płacz: podsuwajcie jakieś pomysły,,napewno nie jednej i jednemu się przydadzą,,bo wiadomo co nas za godzinę spotka? albo jutro?   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Motylek napisał:

Ja już widzę  @Blondi jak od synka/córki sąsiada chomiki w klatce pożyczasz co by Ci prąd do komputera i routera napędzały :hahaha: 

@Motylek wiadrami bym sobie nosiła ten prąd,,:hahaha:,albo babcię za fraki i siedzimy tam, gdzie jest internet,,,albo albo!!! :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak prądu! mam powerbank,,,no i telefon,,,uruchamiam na maxa telefon,,gdy prundu zero:płacz:powerbank też wykorzystany to  intensywnie myślę ,że gdzie znowu naładowac powerbank i telefon,,kawkę zrobic? pestka,,w piecyku rozpalam i pierwszy lepszy garnuszek na piecyk i już wodzianka gorąca jest,,,,świeczki są,,wieczorem i w  nocy nastrojowo,,,aaaaa woda zimna do mycia ,,szybkie ,blyskawiczne mycie ,,,ale woda jest zimna czy nie zimna ale jest,,czyli bez prądu też idzie przemęczyc się parę dni,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...