Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opiekunki nie maja ,,,,   mam pismo od agencji  ze pracuje jako opiekunka i nie podlegam kwaranntannie ,,,,  a jak by co to bede interweniowac , wyjazd w piatek  wiec   napisze jak jest 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lusi42 napisał:

opiekunki nie maja ,,,,   mam pismo od agencji  ze pracuje jako opiekunka i nie podlegam kwaranntannie ,,,,  a jak by co to bede interweniowac , wyjazd w piatek  wiec   napisze jak jest 

napisz ,zawsze inf. z pierwszej ręki jest super

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, eugenia1 napisał:

Byłoby miło. Myślę że wiele nas łączy!!! 

Też tak myślę :d

A co , dlaczego naszych chłopaków nie widać ? 

@Grzegorz B , @maras1 , dawno bardzo nie widziałam mojego , mało co a synka @asna , fajnie prowadzilismy za rączkę po forum @manolo , gdzie te zarazy ? 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pomału szykować się do  :683_bed: , najpierw :1585_bath_tone1: . Dobrej nocy :321_crescent_moon: Kochani , pięknych , słodkich jak :ciacho:snów , żebyście wstali wypoczeci , wyspani , gotowi znów zająć się swoimi , uroczymi Seniorami ...a ci co w domkach niech też wypoczna , bo może jutro jakieś okno ochlasną ? Zatem ...jeszcze raz ...dobranoc , do jutra :cześć:

 

P.S...i można kulturalnie ...można ! :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój wielki dzień. Ostatni dzień przymusowej kwaranttany. A wystarczyło przyjechać po majowym weekendzie i już by mnie to cholerstwo nie obowiązywało. @Hillary opiekunki mające dowód że pracują legalnie a źródło ich interesów życiowych jest w Polsce od 4maja nie muszą poddawać się kwaranttane.  Co to jest to źródło interesów życiowych.  Mieszkanie, zameldowanie podatki, rodzina.  Osoby pracujące jako opieka medyczna nadal obowiązuje kwaranttana. Oraz osoby odwiedzając innych też obowiązuje, chyba że ich pobyt trwał krócej niż 5 dni. Ale musi być to udokumentowane przez polską straż graniczną. To tyle przepisy lusia42 opowie jak jest naprawdę. Dzień dobry .motylki 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :d

Od godziny jestem na nogach , ale tak zajęłam się sztykowaniem , że zapomniałam o przywitaniu z Wami ...a to niegrzeczne jest ...bardzo . Już się poprawiam . Kawusię piję:kawa: przepyszną , cugaskiem :papieros:przekąszam , słoneczko:327_sunny: zarąbiście świeci , ale chłodno ....niestety:( Coś ostatnio mam ochotę na truskaweczki :360_strawberry: aż zastanawiam się , czy ktoś mnie nie zbrzuchacil ...czy może jakimś cudem zaciażylam ? Nic nie pamiętam , nic nie czułam ...to musi cud ...nic więcej :tak2: Nic to ...nie ma co się zastanawiać , tylko kawusię:kawa: po  same fusy trzeba wysiorbac , śniadanko:burger: wszamać , jabłuszko :jabłko:na drugie śniadanko z piwnicy przynieść i można brać się za obsługę :kąpiel:Seniorki ...nooo ...tyle u mnie .A Wam Kochani :love:życzę piękniusiego , słonecznego :327_sunny:, pachnącego :róża:jaśminem ,czy inną konwalia dnia :cmok::dtylko merytorycznych dyskusji 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry ,  jak ja chetnie tu wchodze pod koniec pobytu ,jak milo popatrzec na stelomierz ,,  2 ,,    u mnie deszczyk pada  aleee w pakowaniu walizki to nie przeszkadza .milego dnia wszystkim zycze i :327_sunny:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

@Baśka powtarzająca się powtarzasz się, nie nie pomyślałabym na pewno same odeszłyście.... bo administrator nie chciał się wynieść. :)))))))))))))))))))))))))))))))))

ty to dodajesz, potem lecisz na fejsbuczka i raportujesz by pozostali bili brawa? Brawo baśka , jesteś super, wyśmiejmy jeszcze, napisz też dobranocki. Jaka szkoda, że nie mogę zobaczyć tych merytorycznych dyskusji, ale czerpię z historii twoich wpisów. A i jestem pod wrażeniem, że inni tańczą jak im zagrasz, ty też ich chwalisz i głaszczesz w nagrodę?

@lusi42 :))))))

Miłego dnia

 

 

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Opiekunkowo:-)

Wszystkim wyjezdzajacym zycze szerokosci na drogach.

A wracajacym spokojnego pobytu w pracy.

Bylam  w szoku ile tu  w De taki maly remoncik sciany przy garazu kosztuje. Ta sciana ma moze  w gore ze 2 metry,a w szerokosci z 2,5 metra.

Dwoch mlodych ludzi przyszlo w tamtym roku  w listopadzie i dziadeczkowi otynkowali i pucem takim zrobili te sciane i skasowali 4700er. Pracowali 8 h. 

A teraz wszystko odpadlo....!!!! :grzmotnąć: Nikt  z tej firmy jakos nie bierze odpowiedzialnosci za fuszerke.

Szkoda,ze ludzie wykorzystuja  wiekowe osoby ,zeby zarobic.

Mozna kase trzepac duza  w De. Gdzie to powiedzenie,ze w Nimczech to wszystko na 100% robione jest.,, niemiecki porzadek i dokladnosc"....

Chyba  trzeba sie przekwalifikowac ;)))))

 

Zdrowka zycze  i spokojnej pracy :-)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, FrauMiau napisał:

Witam wszystkich. 

@Baśka powtarzająca się powtarzasz się, nie nie pomyślałabym na pewno same odeszłyście.... bo administrator nie chciał się wynieść. :)))))))))))))))))))))))))))))))))

ty to dodajesz, potem lecisz na fejsbuczka i raportujesz by pozostali bili brawa? Brawo baśka , jesteś super, wyśmiejmy jeszcze, napisz też dobranocki. Jaka szkoda, że nie mogę zobaczyć tych merytorycznych dyskusji, ale czerpię z historii twoich wpisów. A i jestem pod wrażeniem, że inni tańczą jak im zagrasz, ty też ich chwalisz i głaszczesz w nagrodę?

@lusi42 :))))))

Miłego dnia

 

 

 

Co się koleżanka mnie czepia ? Witam się grzecznie , kulturalnie , nikomu nie ublizam , nikogo nie obrażam , więc o co biega ? 

Zachowujesz się normalnie - źle 

Zachowujesz się przyzwoicie jak M. przekazał- jeszcze gorzej ...no nie dogodzisz , za skarby świata nie dogodzisz . Nic ...przyjdzie z tym żyć , pogodzić się z losem .

P.S ...a co do tego kogoś , kogo wymieniłaś wyżej to wyluzuj , daj se spokój lepiej ...zdrowsza będziesz a i osoba nie ucierpi . Lepiej w niepamięć puścić ....naprawdę  :d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, FrauMiau napisał:

Witam wszystkich. 

@Baśka powtarzająca się powtarzasz się, nie nie pomyślałabym na pewno same odeszłyście.... bo administrator nie chciał się wynieść. :)))))))))))))))))))))))))))))))))

ty to dodajesz, potem lecisz na fejsbuczka i raportujesz by pozostali bili brawa? Brawo baśka , jesteś super, wyśmiejmy jeszcze, napisz też dobranocki. Jaka szkoda, że nie mogę zobaczyć tych merytorycznych dyskusji, ale czerpię z historii twoich wpisów. A i jestem pod wrażeniem, że inni tańczą jak im zagrasz, ty też ich chwalisz i głaszczesz w nagrodę?

@lusi42 :))))))

Miłego dnia

 

 

 

O............:kopara:........ hahhahaaaaaaaaaa..............To bylo dobre!  Az mi lzy ze smiechu polecialy.

Przepraszam za moka reakcje...... ide sobie,bo jeszcze po glowie oberwe,a nie chce  :grzmotnąć:

 

:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski towarzystwu:)Zimno,leje,no paskudnie.Prawdziwe zimne ogrodniki od wczoraj:( A jeszcze przeczytałąm,że to fenomen klimatyczny:(A w nosie z takim fenomenem,chcę ciepełka!!!!Natentychmiast chcę!!!! Siedzę jak ta sierota w pokoiku,żeby majstrom się pod nogami nie kręcić,chyba spać sobie pójdę jeszcze.Jutro do roboty i maraton prawie do końca maja.Majstry takie szybkie ,ze kto wie czy dziś nie zakończą.A mnie się codziennie koncepcja zagospodarowania szafek zmienia:)Ha ha ha

Zajrzę jeszcze zobaczyć cośta naskrobali:)Do potem:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc kwarantannę witam się :cześć2:bo chciałam powiedzieć o wnioskach, na które miałam czas... I tak doszłam do wniosku, że świat jednogłośnie (bo takie decyzje są jednogłośne, a stanowi je prawo) pozbył się piątej klepki... I teraz ta piąta klepka leży na gruzach historii ... tego forum też. Ale wierząc głęboko w to, że rozum porusza się tylko i wyłącznie w kierunku rozumnych korzyści muszę uznać, że pozbycie się piątej klepki jest... jest korzyścią (O.oO.oO.o

Poza tym wszyscy zdrowi, więc życzę miłego dzionka Wam i oczywiście buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 fachowcy są fachowi i fachowo montują. Moim zeszło dzień a wcale kuchnia nie była mała. Na ogół nie chce im się dwa razy przyjeżdżać. Wiem że mają procent o ceny kuchni. U mnie się przylizyli bo szafki pierdyknelam sobie malowane. Co na ówczesne czasy (9lat temu) nie było oczywiste i tanie. Ale nie żałuję. Panowie byli sprawni i kompetentni. Pozdrawiam i życzę cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta łącząc się w radości też informuje że dziś kończę kwaranttane. A co do klepek to przyznam że czasem za dużo robi różnicę. Podobnie jak za dużo kwasnego., słodkiego, czy zwyczajnie nadmiar czegokolwiek.  Pozdrawiam ijak to u nas w mazowieckim mówią.....dystansowosci życzę wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauzę mam , jeszcze ponad godzinę , ponieważ Seniorka położyła się w bety ociupinkę później niż zwykle . :kawa: popołudniowa sobie piję i jest cudnie . Po 16-tej wybudze Seniorke , podam jej :kawa: i   :ciacho:  , no a później może będzie miała chęć pojeździć na :446_bicyclist: , ale stacjonarnym , więc pomogę jej się wdrapać na niego ...i później jeszcze :377_hamburger::417_fork_and_knife: i ....aby do wieczora . Fajnie jest , wesoło bardzo :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Hillary napisał:

witam,

jak to jest z kwarantanną

Koleżanka twierdzi że opiekunki nie mają,a mnie się wydaje że jeszcze jest

Jeśli wykonujesz zawód medyczny np. w De, to przekraczając granicę, niestety(do 12.06.2020r.) nałożą kwarantannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj   chyba nie zakwitnie ,  ale rosnie to najwazniejsze , .kilkanascie lat temu jak wracalam z wloch to zawsze polowy kwiatkow nie bylo (bo corki zapominaly podlewac )  i jak chcialam opierdzielic  to mi corka powiedziala ze   ... ojjj mamuska oni z tesknoty za toba usychaja 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...