Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwaranttana nie jest taka zła. Na razie po 2miesiecznym pobycie odrobilam zaległości w  ogródku. Pozatym trzeba było odespac podróż. 5dni za mną i minęło jak z bicza trzask. Nie jestem pewna czy mi tej kwaranttany wystarczy by ogarnąć wszystko. Leniuchuję z mężem i policja wyciąga mnie z łóżka by przepisowo się ukazać w okienku lub na tarasie którego jestem szczęśliwa posiadaczką. Nigdzie się nie spieszę odpoczywam piekę bułeczki. Sąsiedzi przez płot dostarczają nowych wiadomości i kiełbasy żyć nie umierać.  Kobitki naprawdę to wcale nie takie straszne. Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Kawusią :kawa: się delektuję, oczekując mojej omci, aż się na bóstwo zrobi :d. Częstujcie się, jest dużo, dla wszystkich starczy, z rana kawa :kawa: to podstawa, bez tego nie da się funkcjonować:tak2:. Nowe osóbki zauważono, Witam serdecznie,:witam: potem przywitam w odpowiednim wątku, piszcie kochane, piszcie, forum musi odżyć :oklaski:. Pogoda taka sobie, niby słoneczko :327_sunny:świeci, ale jakoś tak niemrawo, jakby mu się nie chciało. Ostatnio pada :333_cloud_rain:codziennie :334_thunder_cloud_rain:Nawet burze są, a ja tęsknię za ciepełkiem i promykami słoneczka, mam już dość deszczu. No to troszkę ponarzekałam:szydera:, teraz czas się do pracy zabrać i ojraski zarabiać:dobrze:. Życzę miłego dnia :cmok:

Kot 88.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych częściach Polski. Ale na Mazowszu nie pada. Witaj @Janeczka1963 @LACH i inni. Oooo przepraszam właśnie usłyszałam pierwsze krople deszczu. Dzięki Bogu bo naprawdę zrobiło się sucho. A moje kopanie w ziemi jeszcze pogorszylo sytuację. Buziaki dla wszystkich pracujących i leniuchujacych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "pieprz" mamy ten czas.

Co roku w połowie kwietnia to zawsze już popłaciłem zaliczki za kajaki, za nocleg, za transport,

a teraz nie wiem co robić. Niby wszytko ustnie mam ustalone, łącznie z wynajęciem samolotu w Dęblinie,

ale boję się robić zaliczki, nie wiem jak to będzie w lipcu.

"Moja załoga" jak jeden mąż twierdzi, że nic nas nie powstrzyma i w tym roku spenetrujemy następny kawałek rzeki.

Nic nie odbierze nam następnego kawałka spływu kajakami Wisłą do Gdańska.

Fajnie mieć jest kilka osób, które żyją tą samą pasją co ty,

a najbardziej zawzięta jest - nasza najmłodsza uczestniczka - pływa z nami od 4 lat, a wzeszłym roku miała 13 urodziny.

To córka kolegi, w zeszłym roku jak wyśiedliśmy z kajaków - zażartowałem do niej - "widzę, że po całym dniu z wiosłem jesteś bardzo zmęczona, to w przyszłym roku chyba odpuścimy sobie spływ" - powiedziała mi "wujek - jak nie popłyniemy to zamorduje cię"

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek wszystkim pracującym.Napawam się resztkami swobody,bo dzis najprawdopodobnie wróci seniorka ze szpitala,oj będzie się działo ! U mnie,czyli koło Nienburga,zimno że hej,nawet hajzung sobie włączyłam.Lece jeszcze na inne portale pouzupełniać wiadomości.No,to zaczynamy dzień świstaka !

FB_IMG_1549288068769.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruszynka64 hehe lubię takie pokrecone zjawiska cześć tobie i wszystkim pozostałym pracusiom.  Umnie pierwsze 7 dni kwarantanny minęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Przy kawce czekam na mojego dzielnicowego którego dzięki kwaranttane udało mi się telefonicznie poznać. Dzień dobry .motylki .. Bo robaczkow już połowę forum używa. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich. @FrauMiauproszę Cię bardzo kawusią :kawa: i ciacho :ciacho: dla Ciebie i dla wszystkich chętnych też , kawusia :kawa::kawa:, no kto jeszcze wpadnie do mnie :dyskusja:, tylko nie pchać się, starczy :trele: dla każdego. Cieplutko się zapowiada, słoneczko :327_sunny:daje po oczach od rana :d. Lubię ciepełko i słoneczne promyki:tak2:. Dziś środek tygodnia, do weekendu nie daleko, a potem tydzień i spadam na urlopik:trele:, już się nie mogę doczekać :hura:. Miłego dnia życzę :cmok:

Kot 102.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze niewiele tych osob juz tu zostalo i cos pisze

28 minut temu, elf napisał:

@lusi42 nie rozumiem czemu służy takie negatywne nastawienie do osób które jednak tutaj nadal bywają. Nie ma komu pisać..... A my to kim jesteśmy.?.powietrzem? 

 

Edytowane przez lusi42
b
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...