Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Patrycja781 napisał(a):

"Glistowate "spojrzenie na Dzień dobry😁

20231106_123223_copy_1734x2312.jpg

Nie chcę się wymądrzać, ale nie myślałaś żeby je przebadać? Mam wrażenie, że z każdym zdjęciem wyglądają gorzej. Może to nic poważnego...

Wczoraj nie było, ale już się poprawiam. Dzisiejsze święta:

Światowy Dzień Radiologii
Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Golonko zdrowo podane:

meat-361273.thumb.jpg.32e57adc7fd1cf006a0133c817c39754.jpg 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienek jednak zaczął drogę w jednym kierunku.

Dziś miał odlot, że przestraszył córkę, potem wrócił na chwilę żeby ponownie fruwać nad ziemią.

Zatem ostatnie momenty, gdy mogę zjeść rybkę z puszki.

Bo potem będzie Gienek w morzu rozsypany.😎A to nie mój smak 🙃

Po miesiącu pracy odważyłam się wleźć na tego dziada.

Pocwiczyłam kolanko.

IMG_20231108_173352.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Gienek jednak zaczął drogę w jednym kierunku.

Dziś miał odlot, że przestraszył córkę, potem wrócił na chwilę żeby ponownie fruwać nad ziemią.

Zatem ostatnie momenty, gdy mogę zjeść rybkę z puszki.

Bo potem będzie Gienek w morzu rozsypany.😎A to nie mój smak 🙃

Po miesiącu pracy odważyłam się wleźć na tego dziada.

Pocwiczyłam kolanko.

IMG_20231108_173352.jpg

A nie lepiej uciekać crash fail GIF

Dzień dobry wszystkim!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos6 napisał(a):

@beatrix+ i jak po gimnastyce?  to masz wesolo z tym Gienkiem@Ankka2 ...lepiej samemu i   na  inna strone     to prawda.

  Pokaż ukrytą zawartość

 Dobra noc !

 

Bolało jedno kolanko, teraz łoba🤣🤣🤣

Wesoło było, teraz Gienek jest w poczekalni 😎🙃

Ale spokojny, wyciszony głęboko.Nawet moja agencja zmartwiona, że się kończy sztela.Widac były dobre 💰🙃🤣

 

No to miłego!

 

Aaa!! Netflix se muszę wykupić zaś, bo fajny serial będzie - taki kostiumy, że niby historyczny.Ale raczej nie będzie mieć konkretnych odniesień.

1670.tytul. fajna obsada 🙃🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech...To wszystko było zbyt piękne żeby być prawdziwe...

PDP  się "pruje "że nie doś że płaci za mnie moej agencji to jeszcze za moje jedzenie musi płacić,za prąd,gaz,wode...tak jak bym nie robiła nic innego tylko żarła,nie wychodziła z łazienki i grzała tutaj na maxa.Teraz kazała wyłączyć tv bo"ona nie potrzebuje"

I jeszcze tekst że ona nie kontroluje,ale chyba zacznie sprawdzać mój pokój co ja tam pokupowałam za jej pieniądze?!

Nawet do pokoju w ciągu dnia(poza pauzą)zejść nie można,bo pewnie odsysam ciepłe powietrze z grzejnika,a to kosztuje(sarkazm z mojej strony...)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał(a):

Eeech...To wszystko było zbyt piękne żeby być prawdziwe...

PDP  się "pruje "że nie doś że płaci za mnie moej agencji to jeszcze za moje jedzenie musi płacić,za prąd,gaz,wode...tak jak bym nie robiła nic innego tylko żarła,nie wychodziła z łazienki i grzała tutaj na maxa.Teraz kazała wyłączyć tv bo"ona nie potrzebuje"

I jeszcze tekst że ona nie kontroluje,ale chyba zacznie sprawdzać mój pokój co ja tam pokupowałam za jej pieniądze?!

Nawet do pokoju w ciągu dnia(poza pauzą)zejść nie można,bo pewnie odsysam ciepłe powietrze z grzejnika,a to kosztuje(sarkazm z mojej strony...)

 

Wyglada na to,ze od jakiegos czasu zle trafiasz.Moze czas zmienic agencje?,lub przeprowadzic konkretna rozmowe z aktualna firmą.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja @Patrycja781 cię podziwiam..bo jeszcze nie słyszałam od Ciebie, że masz spoko sztelę.😎🙃

Wiadomo, że idealnych nie ma, ale ty masz tyłko ciulate.😳🙃

Przysięgam, że psychicznie bym nie wytrzymała..bo na 5 lat pracy trafiłam raz...R A Z na sztelę z seniorką schizofremią.I byłam tam tylko wymagane 14 dni do wypowiedzenia umowy. Zazwyczaj mam sztele dobre dla mnie.Wiadomo,że każdy jest inny i może nie być moja sztela dobrą dla Ciebie, bo np nie lubisz pracy z leżącym seniorem.

Nie wiem ile lat jeździsz, i jak długo jesteś na forum - ja jakieś 6 lat...ale jeszcze nigdy nie słyszałam, żebyś na coś nie narzekała.Dlatego stąd mój podziw 👏👏, że na tyle masz silną psychikę, że nadal w tej robocie jesteś.

No bo jak wspomniałam wcześniej, można trafić na złą sztelę raz na rok...na parę lat, ale notorycznie to chyba specjalnie se wybierasz takie aparaty🙃🤣🤣😎

 

Poza tym my jeszcze żyjemy.Choc niektórzy już są w połowie mostu.. Widocznie dosyć długi..

Holendrzy jednak mają LEPIEJ.

Gienek co prawda ma się w swoim odczuciu dobrze, bo nic nie czuje,ani go nic obchodzi prócz tego, że chce ciągle spać, to Zuzka ma gorzej.Zazwczyaj rodzina ma gorzej.

No nic, czekamy nadal...a w oczekiwaniu idę na Turków 🤪🤣

Dobrej nocy!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Były 2 sztele które były ok.Tu ogólnie jest spokój,"odpał"związany z tym co napisałam wyżej eskalował dzisiaj.Choć opiekunki z okolicy opowiadały że to trudna sztela,i niejedna opiekunka już tu była,to te pierwsze 2 tygodnie jakie tu jestem upłynęły całkiem spokojnie.Chyba że to była przysłowiowa"cisza przed burzą".Jeszcze tylko 4 tygodnie i spadam stąd...

PDP teraz siedzi,nic nie mówi i ogląda serial

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzka przywiozła mi gulasz.Potwierdzilo to , że jest normalnie nienormalną Niemką, jak też fakt, że kuchnia niemiecka na occie stoi 🤪🤣🤣Ale dogotowalam se ryżu i spoko, posyłałem zielonej pietruchy to w ogóle poezja?

 

No, ale Gienek poezją nie zachwyca..nie zachwyca niczym.Tylko czekaniem.My też czekamy.Juz nie przełyka..zatem kroplówką jest nasączony z wszelkimi medykamentami dla zmniejszenia bólu i lepszego snu.

Moja Sunia jak była ciężko chora, to wezwałam weterynarza, podał zastrzyk i przestała cierpieć.No i my nie musieliśmy tego oglądać.

Holendry mają lepiej.. 😳

P.s

Gienek, tyłko nie w moje urodziny..nie w moje urodziny, bo cię zabiję!!    🤪😎😳🤪🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Szef powiększył grono Aniołków!.

Gieniuś... naprawdę byłeś cool gościu, i miałeś szczęście mieć mnie w ostatnich dniach życia przy sobie.🤪💔💔

Mam nadzieję, że ten uśmiech na twarzy który zostawiłeś nas z takim obrazem, oznacza że spotkałeś już całą swoją Rodzinę.

No to trzymiej się chopie po drugiej stronie 😎

I bądź szczęśliwy wśród swoich!

A  moje urodziny zaczęłyśmy z Zuzką już dziś! 

Twoje zdrowie zatem!

P.s.

Zaproponowała mi nocleg u siebie...nie skorzystałam..

Wszak taka Czarownica jak ja nie boi się nikogo!

🤪🤣🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy jedną imprezę wspólną- Gienka odejście i moje urodziny .Mnie to wcale nie przeszkadzało, bo i tak pilysmy jego zdrowie Proseco NULL🤪😎

Potem, nadal czekając, aż Gienkiem zajmą się specjaliści, Zuzki chłop przyjechał z gulaszem.Ale oni na to mówili schaschliktopf.Dogotowala tyłko ryżu i my się nazarli jak bąki 🤪popiwszy już Radlerem.

Mnie zainteresował specyficzny smak . Trochę kwaśny, słodki, ostry . z ryżem idealny! Okazało się, że dodała barbecue sos 😳😋😋 to nawet mogło być to! 

I zrobię taki w domu, właśnie z dodatkiem barbecue.

No to leżymy..

Gienek nadal u siebie, ja też u siebie - tylko Zuzka tv ogląda w jadalni 

Ostatnio ciągle na coś czekamy...🤪😎

Dobrej nocy!

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekamy. Ja w łóżku, Gienek też.. tyłko Zuzka koczuje w jadalni na narożniku.Zanioslam jej koc i poduszkę.Nie chce spać ani w swoim starym pokoju, ani w sypialni rodziców..

Ja wiem, że klientom zakładów pogrzebowych się nie spieszy, ale u nas raczej są szybsi w usługach 😎

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Nadal czekamy. Ja w łóżku, Gienek też.. tyłko Zuzka koczuje w jadalni na narożniku.Zanioslam jej koc i poduszkę.Nie chce spać ani w swoim starym pokoju, ani w sypialni rodziców..

Ja wiem, że klientom zakładów pogrzebowych się nie spieszy, ale u nas raczej są szybsi w usługach 😎

Szkoda :(. Byłaś jak zawsze najlepsza!

I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

:bukiet-kwiatów2:

Witajcie!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramona napisał(a):

Powiedzcie, czy dużo Ukraińców pracuje teraz w opiece w De? Wiem, że tej pracy jest i będzie dużo, ale w PL jest ich bardzo dużo i podobno ruszają na zachód. Nie obawiacie się tego, że będą zaniżać stawki?

Nic na to nie poradzisz i patrz na siebie, bo Polacy też potrafią zaniżać a zwłaszcza robić więcej za mniej. I tak masz rację tam pomieścimy się wszyscy ale jak słucham ludzi to słyszę że problem jest taki, że w pl płaci się więcej niż kiedyś w innych zawodach i coraz częściej ktoś przestaje jeździć, bo może i zarobi mniej, ale za jest u siebie. 

Dzień dobry wszystkim!

Światowy Dzień Sierot
Międzynarodowy Dzień Niewidomych
Dzień Placków Ziemniaczanych
Święto Służby Uzbrojenia i Elektroniki
Światowy Dzień Dobroci
Dzień Biznesmena

Napiszę tylko, że bardzo doceniam ludzi wychowanych w domach dziecka, bo trudno mi wyobrazić sobie trudniejsze wejście w życie. Pozdrawiam Sieroty i trzymam za Was kciuki. Jesteście najwięksi z największych!!!

@beatrix+ :cyfra1: :cyfra0: :cyfra0: lat!!! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...