Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ło krysteeee!!

Przegląd nocny lodówki był 🙄😎🤣🤣🤣

Zatem Betuś wynocha na zakupy, skoro masz żertego szefa 🤣🤣

Pogoda w Górnej Bawarii iście jesienna,.tylko kolory zielone bardziej.

Już 3 dzień w chałupie 🙄😎 ło kryste Nikaraguański!!

P.s.

Żeby choć się wstrzelić w jakiś okienko, gdzie będzie mniej padać 🤔

 

Póki co, miłego dnia!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Amaranta napisał:

I nie wiem co dziś za swieto obchodzimy

Genie GIF by CinemarkColombia

Jestem. 

Dziś świętujemy dzień rajstop nylonowych! Moje ulubione święto. Reszta dzisiaj się nie liczy i nawet ich nie wspominam.

Sexy High Heels GIF by Glamour Stockings

Miłego dnia. Dla każdego kiełbacha!

man-791505.thumb.jpg.ccf2bb9a88f816ffed8a9bbc564a7b0d.jpg

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Joker napisał:

Genie GIF by CinemarkColombia

Jestem. 

Dziś świętujemy dzień rajstop nylonowych! Moje ulubione święto. Reszta dzisiaj się nie liczy i nawet ich nie wspominam.

Sexy High Heels GIF by Glamour Stockings

Miłego dnia. Dla każdego kiełbacha!

man-791505.thumb.jpg.ccf2bb9a88f816ffed8a9bbc564a7b0d.jpg

 

Dzien dobry.Do kielbachy sie dosiadam i wnosze hektolitry kawy,aby starczylo dla wszystkich. Miłego dnia i spokojnego tygodnia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos6 napisał:

Wszystkim dzień dobry ,jutro na Bawarie

Powodzenia!

23 godziny temu, marcys napisał:

 palisz czy się udało? Mam nadzieję, że Ci się udało. Daj znać.

Nie, to już ponad 100 dni!!! Ciągnie mniej bo mniej, ale jednak są dni gorsze.

Witajcie. 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po obiedzie,.po pausie..

W zasadzie tu obiady jakkolwiek nie byłyby gotowane przez opiekunkę z pasją kulinarną, kończą na talerzu przed szefem sowicie polane Maggi, jak też więźba z keczupu..

Zazwyczaj jak jestem na nowym miejscu pracy..to lubię gotować pod siebie, ale czasem też miła jestem i ugotuję po niemiecku.

Na początku to nawet pytałam czy smakuje. odpowiedz była jednoznaczna sądząc po wylizanym talerzu 😎🤣

Ale nawet i mnie przeszkadza pewien dysonans w kubkach smakowych widząc to😎swoiste przedstawienie..

i jeśli nawet podałbym trufle australijskie z jadalnym zlotem, wszystko zostałoby smakiem Maggi załatwione.. wątpliwym, zresztą.🤣🤣

czy to kuchni włoskiej - którą lubię danie,.czy zasmażana kapusta z kiełbasą,.jednakowo się kończy 😎

zatem już nie pytam, czy smakuje?

 

.p.s.

A poważnie...szef miał kiedyś wylew... może mu się tam coś rozregulowało w kubkach?🤔🤪🤣

I Jeśli nawet powiesz, że najpierw musi spróbować, i już myślisz, że przytaknięcie głową oznacza zrozumienie mojego niemieckiego,.za sekun 3...albo nawet nanosekund, gdy tylko szef usiądzie, mam wrażenie że ktoś mu nożyczkami mózg i pamięć odcina, bo zaraz ruch ręki po buteleczkę Maggi,.pieprzu.. soli, papryki,.a nawet po keczup sięga...

miłego dnia Robaczki!

🤣🤣🤣

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ przez tyle lat i jeszcze  nikt mi nie powiedział ,że to mu nie smakuje.( może przez grzeczność) gotuje co bądź a lubie żurek   ,raz wtyg.  musi byc zurek .roznie go gotuja ,ale  ja ziemniaki osobno. Zreszta pod kontem osob starszych ,bo wszystko musi byc miekie.Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos6 napisał:

Witam ,wszystkich .Dzisiaj wyjazd.Jak Putin nie wejdzie to będzie spokój.

Putin rano mówił, że nie wejdzie, ale nie wie jak Adamos6, bo ten ostatni straszył, że ma zająć Bawarię.  

16 godzin temu, beatrix+ napisał:

więźba z keczupu

hahahahaha. Dzięki za zmianę myślenia o keczupie. U mnie keczup był dotąd przykrywką. 

Dzisiaj zamiast miłego dnia to życzenia 120/80 bo dzisiaj jest dzień nadciśnienia tętniczego. I dzień pieczenia.

schokomuffins-2132564.thumb.jpg.a6d3aeb2834efbce275c83d288abc8b9.jpg 

16 godzin temu, beatrix+ napisał:

I Jeśli nawet powiesz, że najpierw musi spróbować, i już myślisz, że przytaknięcie głową oznacza zrozumienie mojego niemieckiego,.za sekun 3...albo nawet nanosekund, gdy tylko szef usiądzie, mam wrażenie że ktoś mu nożyczkami mózg i pamięć odcina, bo zaraz ruch ręki po buteleczkę Maggi,.pieprzu.. soli, papryki,.a nawet po keczup sięga...

A nie, a napiszę Ci, żeby Ci wcisnąć szpilę, żeby ten głupi uśmieszek nie był tak duży od rana, żeby ten dobry humorek to był potworek. Ja też za dzieciaka zabijałem to czego nie lubiłem solą, zwłaszcza smak wątróbki, ale odkąd robi ją moja żona to jem bez przypraw. Taka sytuacja.

Miłego, kochani! 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2023 o 07:00, adamos6 napisał:

@beatrix+ przez tyle lat i jeszcze  nikt mi nie powiedział ,że to mu nie smakuje.( może przez grzeczność) gotuje co bądź a lubie żurek   ,raz wtyg.  musi byc zurek .roznie go gotuja ,ale  ja ziemniaki osobno. Zreszta pod kontem osob starszych ,bo wszystko musi byc miekie.Pozdrawiam.

No tak,raczej starają się być grzeczni chociaż w tym temacie i nie rzucają talerzami z obrzydzeniem 😎

Dziś Bawarczycy świętują Wniebowzięcia NMP, i wszystko ist ZU.

O czym dowiedziałam się od Dyspozytorki szteli,gdy obdzielała mnie hausdiengami🤣🤣

Prawie siłą wypchnęłam ją za drzwi i z furią w ślepiach zlapalam wózek zakupowy i czym prędzej pobiegłam na zakupy..

Boszszsz...jaki ten naród żerty.. już nic prawie nie było.. żadnych świeżych truskawek,czy chleba.🙄😎

Nic to! Wdrożymy 1 etap oszczędzania,czyli Ziut ma zakaz jedzenia wyrzucania!

Bo co to jest do cholery ciasnej, żeby nie zżerać deserów i owoców,a buszować po lodówce??

Mówię, że to są geldy, że na Ukrainie wojna,w Afryce dzieci z głodu umierają, a ty wyrzucasz kasę do śmieci, a poza tym Bóg z nieba kuka 😎

I o ile afrykanery z Ukraińcami nie zrobiły na nim większego wrażenia,tak się ciut zastanowił przy Bogu..

Bo może i widzi, może i patrzy..

Tylko, że Ziut Go nie widzi,bo On  jest pewnie dalej jak Księżyc 🌙

Jak te blondynki,co dylemat miały,gdzie jest Londyn.?.Czy Księżyc może dalij?

No coś ty! Pewnie, że Londyn dalej,bo Księżyc widzisz, a Londona już nie, he?

🤣🤣🤣

 

Miłego dnia Robaczki !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wita nie błądzi! Gdzie zbłądzili pozostali? Meldować się!

:witam: 

Dzisiaj mamy dzień mycia :auto:, dobrych uczynków, dzień dawczyni mleka kobiecego (dla innych dzieci) i dzień dojazdu do pracy :rower:.

A tak w ogóle to mamy kolejny zimny dzień. Oby do niedzieli.

Byczę się jeszcze przez 12 dni.

bull-3112617.thumb.jpg.acf23b7d053a400ddbe76b042510c14c.jpg

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 15:47, beatrix+ napisał:

Już po obiedzie,.po pausie..

W zasadzie tu obiady jakkolwiek nie byłyby gotowane przez opiekunkę z pasją kulinarną, kończą na talerzu przed szefem sowicie polane Maggi, jak też więźba z keczupu..

Zazwyczaj jak jestem na nowym miejscu pracy..to lubię gotować pod siebie, ale czasem też miła jestem i ugotuję po niemiecku.

Na początku to nawet pytałam czy smakuje. odpowiedz była jednoznaczna sądząc po wylizanym talerzu 😎🤣

Ale nawet i mnie przeszkadza pewien dysonans w kubkach smakowych widząc to😎swoiste przedstawienie..

i jeśli nawet podałbym trufle australijskie z jadalnym zlotem, wszystko zostałoby smakiem Maggi załatwione.. wątpliwym, zresztą.🤣🤣

czy to kuchni włoskiej - którą lubię danie,.czy zasmażana kapusta z kiełbasą,.jednakowo się kończy 😎

zatem już nie pytam, czy smakuje?

 

.p.s.

A poważnie...szef miał kiedyś wylew... może mu się tam coś rozregulowało w kubkach?🤔🤪🤣

I Jeśli nawet powiesz, że najpierw musi spróbować, i już myślisz, że przytaknięcie głową oznacza zrozumienie mojego niemieckiego,.za sekun 3...albo nawet nanosekund, gdy tylko szef usiądzie, mam wrażenie że ktoś mu nożyczkami mózg i pamięć odcina, bo zaraz ruch ręki po buteleczkę Maggi,.pieprzu.. soli, papryki,.a nawet po keczup sięga...

miłego dnia Robaczki!

🤣🤣🤣

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Joker napisał:

Kto wita nie błądzi! Gdzie zbłądzili pozostali? Meldować się!

:witam: 

Dzisiaj mamy dzień mycia :auto:, dobrych uczynków, dzień dawczyni mleka kobiecego (dla innych dzieci) i dzień dojazdu do pracy :rower:.

A tak w ogóle to mamy kolejny zimny dzień. Oby do niedzieli.

Byczę się jeszcze przez 12 dni.

bull-3112617.thumb.jpg.acf23b7d053a400ddbe76b042510c14c.jpg

 

A ja się lenie 🙈jeszcze 7 

baby-1163533.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...