Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Joker napisał:

Dzień bez komputera

dobrze, że mam laptopa.

A kto przytulił wczoraj 62 miliony i się nie chwali? Ładnie to tak nic nie rzucić kolegom i koleżankom z forum?

Takiego majowego weekendu mógłby sobie życzyć każdy. Drugiego maja padła w Polsce szósta główna wygrana w Eurojackpot. Tym razem wyniosła ona dokładnie 62 657 423,40 złotych. Gracz, który obudził się dziś jako multimilioner zagrał w Bielsku-Białeji. Oto liczby, które przyniosły mu niebywałe szczęście: 11, 12, 13, 23, 26 oraz 11, 12.

Poniżej zamieszczamy informacje o wszystkich polskich wygranych I stopnia w Eurojackpot:

213 584 986,00 zł, 12 sierpnia 2022, pow. krotoszyński;

206 550 000,00 zł, 13 sierpnia 2021, pow. bieruńsko-lędziński;

193 396 500,00 zł, 10 maja 2019, pow. piotrkowski;

96 805 666,90 zł, 11 września 2020, pow. pruszkowski;

62 657 423,40 zł, 2 maja 2023, Bielsko-Biała;

47 222 789,10 zł, 29 października 2021, Siemianowice Śląskie.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamos6 napisał:

@marcys Pieniądze szczęścia nie dadzą.....

Tak, tak, ale lepiej płakać w apartamencie niż pod mostem ;)

Dzień dobry! Dzisiaj jest święto strażaka, hutnika, piekarza, kominiarza, garncarza oraz dzień HASŁA. Dodałem poradnik znaleziony na gov o tworzeniu haseł. Poczytajcie i zastosujcie te szablony, bo tu chodzi nie tylko o fejsika, ale przede wszystkim o kasę i pocztę. Jak się nauczycie 2 szablonów to z łatwością zapamiętacie hasło, którego przez lata nikt nie złamie. 

:kawa2:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejna sztela gdzie spotykam się z takim czymś ,ale czy Wy też tak macie że pogoda tak piękna że aż kusi żeby rozwiesić pranie"na dworze"ale,Nie!!!"Bój się Boga żeby pranie tak suszyć!Od tego jest suszarnia w piwnicy!

I zamiast pranie wyschnąć w ciągu kilku godzin i pięknie pachnieć,kisi się w pralni cały następny dzień...O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

To już kolejna sztela gdzie spotykam się z takim czymś ,ale czy Wy też tak macie że pogoda tak piękna że aż kusi żeby rozwiesić pranie"na dworze"ale,Nie!!!"Bój się Boga żeby pranie tak suszyć!Od tego jest suszarnia w piwnicy!

I zamiast pranie wyschnąć w ciągu kilku godzin i pięknie pachnieć,kisi się w pralni cały następny dzień...O.o

Jak pracowałam w De i mieli ogrody to tylko na powietrzu suszyłam, oszczędzali na stromie(suszarka)no bo to kosztuje.Tu gdzie jestem też preferują ogród + świeży luft a jak już słonce to bez dwóch zdań. 

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 17:55, Joker napisał:

Z tą pogodą to ostrożnie, bo ostatnio mam wrażenie, że oni coraz mniej trafiają i z lania robi się całkiem przyzwoity dzień. Ktoś napisał, że jak nie są w stanie przewidzieć pogody na jutro to jakim cudem oni mówią co będzie za 200 lat i co nam grozi. 

Dziś tak czy siak Dzień Słońca, Dzień bez komputera, Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii!

Miłego popołudnia. 

 

Ja tam się nie przejmuję tymi groźbami..

Bo za jakieś 30 lat...a jak będę się dobrze prowadzić to 40… mnie nie będzie i problemu też 🤪🤣🤣🤣

W dzień lato , wieczorem mrozki... zaś kfiotki do chałupy trza..

Miłego wieczoru Robaczki!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uważają, że wywieszanie prania na widok publiczny jest w złym tonie. To i tak nic, przy tym, że nie wiedziałem, że zimą też można suszyć na zewnątrz i dopiero w de mnie oświecili :).

Wstawać!

Dzisiaj dzień bez oszustw czyli BEZ MAKIJAŻU i dzień higieny rąk. 

makeup-2983550.thumb.jpg.e571c5528382d224f6509bf6381e55a9.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joker napisał:

Niektórzy uważają, że wywieszanie prania na widok publiczny jest w złym tonie. To i tak nic, przy tym, że nie wiedziałem, że zimą też można suszyć na zewnątrz i dopiero w de mnie oświecili :).

Wstawać!

Dzisiaj dzień bez oszustw czyli BEZ MAKIJAŻU i dzień higieny rąk. 

makeup-2983550.thumb.jpg.e571c5528382d224f6509bf6381e55a9.jpg

 

A coś ty!!

Moja wstępna 🤪 zimą wieszała w najbardziej srogie mrozy , po czym wnosiła do domu sztywniaki, czekając aż się toto skruszeje i odmrozi.

I powiem wam, że chyba nie chodziło o szybkie wysuszenie 🤣🤣tylko zapach świeżego powietrza..

Bo trzeba pamiętać,z tego wówczas na wsiach też było czyste powietrze ❤️❤️

I porównując dziś pranie z suszarki nawet z chusteczkami lenora, to tamten zapach był nieporównywalny.Procz świeżego zapachu miał zapach beztroskiego dzieciństwa i młodości..❤️❤️

Spacerek był, teraz obiadek szykować a potem cudna pauza z przepiękną pogodą 😍😍

https://youtu.be/ih_MXCfdWOE

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Joker Co mam świętować skoro wcale się nie"maluję"

20230506_185108.jpg

Pięknie bez to i po co. Ja to z domu nie wyjdę, ale to chyba kompleksy i brak pewności siebie wychodzi. Wydaje mi się, że bez makijażu wyglądam dużo gorzej i kropka. 

To ja bez makijażu

moth-7734668.thumb.jpg.cb1ac4968614b299a057e688dff61c12.jpg

ja z makijażem

peacock-butterfly-1655724.thumb.jpg.c3582128887405389cc47a3d50492d8c.jpg

A niech mi tylko któraś lub któryś napiszą, że pierwsze ładniejsze

Spać dzisiaj nie mogę i zła jak osa bo zimno się zrobiło i do tego deszcz. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 @marcys natura przede wszystkim, reszta jest tylko dodatkiem. 

Dzisiaj jest Europejski Dzień e-Aktywności Obywatelskiej. Zobaczcie jak wiele rzeczy możemy już załatwić online bez stania w kolejkach oraz ile jeszcze można zrobić, żeby ułatwić ludziom życie.

Pamiętajcie, że nawet jak pada, nawet gdy jest zimno, nawet gdy jest pochmurno to może być miło! Miłego dnia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Amaranta napisał:

Moim dodatkiem są często 2 rzeczy kredka i błyszczyk a cała reszta też jest w kosmetyczce, tak na wszelki wypadek jak trzeba się wylaszczyć😜

Dobry,dobry niech trwa ☺

Głupoty Wam w głowie kredka się nie najesz ...naturą. naturą 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...