Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jurek50 napisał:

Czasami przy takich przymusowych zmianach miejsc,mozna trafic na zlecenie lepsze niz to ktore sie skonczylo.Wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Racja, tyle że ja sam tego wprowadzić w życie nie umiem i człowiek widzi więcej złego niż dobrego...

1 godzinę temu, Renata K. napisał:

ludzie po wylewach ledwo nogami wloka.

ale nie mają obok siebie Beatrix. Pdp miał wylew szczęścia jak ją poznał ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 15:36, INEZ napisał:

Ja się tak nie bawię, nie lubię pić kawy sama przy stoliku forumowym 🤪, rozmawa sama z sobą też nieciekawa 🤪

Do końca urlopu się tu nie pojawię jak zaraz ktoś z kubkiem się do mnie nie przysiądzie :kobieta-twarz::herbata-twarz:

Jestem w razie czego😁🍗

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Nie jest tak  źle.Nie żebym się przejęła tym że rodzina już nie chce następnej opiekunki,bo podczas dyskusji z koleżanką o terminie powrotu itp.doszłam do wniosku że nie chcę tu wracać.

Chyba przypadł mi do gustu model że wpadam na sztelę,robię co moje i lecę dalej,na następną...:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Renata K. napisał:

@beatrix+ :płacz-łzy-radość-twarz: Ty jestes bezbledna z twoimi komentarzami.A jaki to Twoj podpopieczny mial wylew  jak on tak zasuwa ,ludzie po wylewach ledwo nogami wloka.

Niee,udary czy wylewy to loteria.

Jednych luźnie,innych zwinie.

Ja też przecież jestem liźnięta- nie mylić z fiśniętą w tym przypadku 🤣🤣.Dwa lata temu będąc na zleceniu i po pracy oglądając se Turków, przekręcając się z lewego na bok prawy, dostałam udaru.

Pisałam o tym jak już trochę ochłonęłam.

Zabrali mnie do szpitala,na szczęście tylko miałam z równowagą problem,wybadali wszechstronnie łącznie z genami.Doktory w głowę zachodziły skąd udar,skoro wszystko w normie - no może górnych granicach...

Jak mnie postawili na nogi, przewieźli prosto ze szpitala na miesięczną rehabilitację..tak było..liznęło.😎

Z tamtego czasu jednym śladem bywają dziury w pamięci,i czasem literki przestawiam w pisaniu.🤣🤣🤣

No! Ale dosyć o chorobach,wszak my zawsze piękni i młodzi 🤣🤣❤️a jak coś boli,znaczy że żywi my som 🤣🤣

Miłego dzionka!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry:)

Nie jest tak  źle.Nie żebym się przejęła tym że rodzina już nie chce następnej opiekunki,bo podczas dyskusji z koleżanką o terminie powrotu itp.doszłam do wniosku że nie chcę tu wracać.

Chyba przypadł mi do gustu model że wpadam na sztelę,robię co moje i lecę dalej,na następną...:)

Też dobrze, wybierz  takie rozwiązanie jakie Tobie optymalnie pasuje .Pozdrowienia dla chłopaków 😚

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joker napisał:

Tyle w temacie i problemu nie ma.

Szykuję stolik śniadaniowy, bo wy tu jak dzieci bez mamy. Stoliczku nakryj się!

food-3137152.thumb.jpg.399b542d62af47fc6fdbc9bdb3dd0e71.jpg

Miłego dnia bez względu na czas, miejsce i okoliczności!

Stoi wszystko od nocy a wciąż świeże i pachnące na jak tu nie skorzystać 😁Dzieki😊

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 09:40, Amaranta napisał:

Stoi wszystko od nocy a wciąż świeże i pachnące na jak tu nie skorzystać 😁Dzieki😊

Dalej stoi, bo nawet chytra baba z Radomia nie przyszła. 

Wstawać! 

Wracam do tradycji świąt nietypowych. Dzisiaj mamy

dzień ZIĘCIA!!!

dzień tańca

dzień Solidarności Międzypokoloniowej!

Tak więc brać młodszych zięciów do tańca!!!!!

A jak ktoś nie umie to proszę

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos6 napisał:

Dzisiaj nie zmokniesz,ale za to zimno bedzie ,miłego dnia.

To zależy gdzie się leży! U mnie w słońcu 21 stopni i słońce. 

A dzisiaj mamy dzień kaszanki. Kto lubi to palec pod budkę!

liver-sausage-4670574.thumb.jpg.19fe16aa9eb8454b01c15ee40e0e12b9.jpg

święto konwalii

lilly-of-the-valley-640898.thumb.jpg.9786428015478c479e59da09f8d5d045.jpg

A także międzynarodowy Dzień Partyzanckiego Sadzenia Słoneczników 

sunflower-3550693.thumb.jpg.7f6fc1b07e11938b16120ad38142fcb2.jpg

oraz najważniejsze

Święto całowania, tulenia i SMYRANIA Jokera na forum i poza nim.

playing-cards-2933375.thumb.jpg.f8e6165991700513c5d0171ca01b7802.jpg 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście święto całowania, smyrania i tulenia Jokera nie dotyczy Adamosa i innych facetów. To jak dzień kobiet tylko odwrotnie, bo to kobiety świętują moje święto i mnie adorują. Proszę się stosować!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joker napisał:

To zależy gdzie się leży! U mnie w słońcu 21 stopni i słońce. 

A dzisiaj mamy dzień kaszanki. Kto lubi to palec pod budkę!

liver-sausage-4670574.thumb.jpg.19fe16aa9eb8454b01c15ee40e0e12b9.jpg

święto konwalii

lilly-of-the-valley-640898.thumb.jpg.9786428015478c479e59da09f8d5d045.jpg

A także międzynarodowy Dzień Partyzanckiego Sadzenia Słoneczników 

sunflower-3550693.thumb.jpg.7f6fc1b07e11938b16120ad38142fcb2.jpg

oraz najważniejsze

Święto całowania, tulenia i SMYRANIA Jokera na forum i poza nim.

playing-cards-2933375.thumb.jpg.f8e6165991700513c5d0171ca01b7802.jpg 

Ja wszystko rozumiem ale wytłumacz na czym polega partyzanckie sadzenie słonecznika 🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Amaranta napisał:

Ja wszystko rozumiem ale wytłumacz na czym polega partyzanckie sadzenie słonecznika 🤣

Pomysłodawcą akcji jest londyńczyk Richard Reynolds, który na dużą skalę propaguje zieloną partyzantkę.

Jaki jest cel takich zabiegów? Wszystko sprowadza się do zagospodarowania terenów nieużytkowych, zaniedbanych, aby stały się one miłe dla oka. Sadzi się więc kwiaty, zioła, krzewy, a nawet warzywa. W Polsce działa Miejska Partyzantka Ogrodnicza Miejska Partyzantka Ogrodnicza, która ma w swoich szeregach entuzjastów w wielu miastach. Cel jest jeden: spędzić świetnie czas na świeżym powietrzu i zrobić coś dobrego dla przestrzeni publicznej. Niewiele potrzeba, aby zaczarować nasze najbliższe otoczenie.

Mamy nadzieję, że podczas wiosennego spaceru 1 maja znajdą Państwo miejsce, czas i chęć, aby zasadzić te niesamowite kwiaty.

Zachęcamy do wysyłania pod wydarzeniem zdjęć z sadzenia nasion. Słoneczniki nie mają dużych wymagań, kiełkują szybko, a kiedy zakwitną wędrują kwiatostanem nieustannie za Słońcem. Po przekwitnięciu stają się bazą pokarmową dla wielu gatunków zwierząt, które bytują w miejskim środowisku.

 

A dzisiaj?

2 maja obchodzimy:

1. Dzień Polonii i Polaków za Granicą

2. Święto Orła Białego

3. Dzień Grilla

4. Światowy Dzień Tuńczyka

5. Międzynarodowy Dzień Harry'ego Pottera

6. Światowy Dzień Astmy

 

Tak więc grillować i wszystko pałaszować! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,hej.

Okazło sie że moja nowa szczoteczka do zębów okazała się lepszą podróżniczką niż ja Zdzichu i Rychu razem wzięci.

Pojechała z córką PDP do Kolonii...Powinna wrócić pocztą koło piątku...Dobrze że w kosmetyczce nadał leży jej "analogowa"wersja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pogodą to ostrożnie, bo ostatnio mam wrażenie, że oni coraz mniej trafiają i z lania robi się całkiem przyzwoity dzień. Ktoś napisał, że jak nie są w stanie przewidzieć pogody na jutro to jakim cudem oni mówią co będzie za 200 lat i co nam grozi. 

Dziś tak czy siak Dzień Słońca, Dzień bez komputera, Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii!

Miłego popołudnia. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...