Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko szanowne grono forumowe:cześć2:. W kraju dzisiaj święto, jestem ciekawa czy przebiegnie w pokojowej atmosferze:szydera:.  Znowu siedzę w kuchni i czekam ze śniadaniem, jeszcze 2 tygodnie i zmykan na urlopik:oklaski:, urlop, jak to ładnie brzmi:p. Pogoda chyba dziś dopisze, bo słoneczko :327_sunny:świeci pięknie od rana. Dziś będzie udany dzień, jest kawusia :kawa: i ciacho do niej, ist gut:ciacho:. Miłej niedzieli życzę :cmok:

kot 118.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem  Wam. Zamiast  siedzieć pod kołdrą i zawijać palec w prześcieradło,  to  Państwo raban robicie od rana. Wszyscy zadowoleni,  uśmiechnięci. Jeden  to sobie nawet  koronę na  głowę założył,  ten to ma humor.

Tak trzymać, niedziela w końcu jest.  Do miłego zobaczenia na forum :cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963  czytaj więcej po  uchniemu chociażby gazety reklamowe ,  będzie znaczna poprawa.  Nie ważne, że nie zrozumiesz,  ważne opatrzenie się . Ja śmigam  z czytaniem podopiecznym  aż buczy.  Na pewno  źle wymawiam, ale to już problem słuchaczy :szydera:. Wszyscy raczej zadowoleni,  a już niedługo będę sama  pisać książki po  niemiecku :d. Moimi klientami  będą Auslanderzy, im i tak wszystko jedno :szydera::haha:. Ważne,  żeby  reklama dobra byla i odpowiedni nakład .  Kupisz jedną? :d.

Dla Ciebie  będzie z dedykacją :cześć2:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo szczęściarz z Ciebie   tylko  30 dzionków  do końca,    ja to już na maraton wytrzymałości się wybrałam.  Sprawdzam ile dam rady siedzieć w DE.  Miesiąc minął spokojnie teraz jeszcze dwa . Wytrzymam, bo kto jak nie ja? Chociaż @Janeczka1963 wolałaby żebym szybko książkę napisała,  ją  podpisała z dedykacją ,  a potem szybko  z ziemi  zeszła:ostrzegam:.  Nieodoczekanie  jej:d

Mam jeszcze dużo życiowych planów i zamierzam je wszystkie  zrealizować :$.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963  kocham Ciebie :szydera::d:szydera:.

To mój bliźniak.  Zaginął w szpitalu, a tyś go po  latach znazła  . Trochę  sztywny,  ale widać w innym środowisku się  wychował . Ja jestem jednak  szczęśliwa, że taka powalona jestem.  Tak mi  z tym rozdygotaniem dobrze :d. Widać rodzice zamiast łóżka,  na wibratorze spali :szydera:. Takie czasy powojenne :|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Heloł Robaczki!

Miłego dnia dla Was,  JAK i całego tygodnia..

Pomału Szykuję się do pracy na Zaodrzu. No, tak chcialabym od czerwca..zobaczymy. 

Znacie Danzigepflege? 

Nie polecam byłam z nimi, nie zgadzał się opis z sytuacją zastaną na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Po 3 miesiącach "kwarantanny" - zwolnienia w związku z moją szyną tytanową w nodze

dziś pierwszy dzień w pracy - no jeszcze trochę kulejąc.

Nawet nie wiedziałem, że człowiek tak bardzo potrafi tęsknić za pracą.

Zawsze tylko czekał weekendu.

Nie powiem, ostatni miesiąc zwolnienia bardzo sobie urozmaiciłem,

3 razy na rybach w tym ostatnio 6 dni.

Ostatnią noc spędziłem w domu w łóżku, poprzednich 6 spałem w samochodzie,

Dziś rano doszedłem do wniosku, że w łóżku nie da się wyspać.

To nie to - 

Jak nie śmierdzi dym z ogniska, nie patrzysz co godzinę na wędki,

śpiwór nie podwinie Ci się pod nerkami, lodówkę co dwie godziny trzeba włączyć,

a tu jeszcze gdzieś po ciemku wcięło ostatnią z 5 latarek które masz pod ręką,

o 4 chcesz wyjść na papierosa, a tu klapa z tyłu samochodu  się zatrzasnęła, gromolisz się przez boczne drzwi i w skarpetkach zapitalasz po rosie bo buty leżą z tyłu samochodu,

siadasz na mokrym obroszonym fotelu - bo akurat tego wieczoru zapomniałeś schować go na noc do samochodu,

kuchenka nie chce odpalić, żeby zrobić kawę, bo woda z niej aż kapie.

Dla mnie nie ma nic piękniejszego.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.05.2020 at 13:36, Heidi napisał:

Czy wszyscy  opiekunowie są na jakimś  pogrzebie,  czy jak? 

Najgorzej będzie  jak postanowią oni  mieć roczną  żałobę . 

@LACH dzień jest dla mnie  uroczysty,  bo drożdżówka w piecu już siedzi  i wanilią  pachnie cudnie w całym domu, może  nawet  na całej  ulicy . 

Czekam na czas picia kawy.  Podać może mój  adres?

 

Lubie ten zapach, pewnie bylo smaczne. Cynamon dodaje do porannej kawy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...