Skocz do zawartości

Coronavirus-aktualności


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Marta B napisał:

Co wy na tak o tych maseczkach? To w Polsce od czwartku obowiązek nosić,w De chyba nie??

W De nie... tylko chętni i w miejscach o zwiększonym ryzyku, ale mam w razie W i parę wezmę ze sobą na czas podróży. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jena wprowadzila obowiązek noszenia maseczek już w tamtym tygodniu.

Rodzina moich pdp sprezentowała mi razem z zajacem i poleciła zakładać do sklepu.

Córka dziadka pracuje w służbie zdrowia, wpadła na krótkie odwiedziny, nie zdjęła maseczki podczas wizyty, Pflege  też nie zdejmuja. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maseczki po 1,61 zł za sztukę w Żabce. Limit dla klientów 10 sztuk

Autor: dlahandlu.pl 14 kwietnia 2020 15:42

image.png.20f22f0653a22344291ccfd01ff88efe.png

Żabka od 15 kwietnia br. wprowadza do sprzedaży maseczki w cenie, która wynika z całkowitej rezygnacji przez Żabkę i jej franczyzobiorców z zysku. Około 8 milionów jednorazowych maseczek będzie dostępnych w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 zł za pakiet, czyli 1,61 zł za sztukę.  Sieć zapowiada, że kolejna transza pojawi się w sklepach w przyszłym tygodniu. Żabka zawstydzi PP.

Poczta Polska będzie sprzedawać od czwartku w cenie 49,80 zł za 5 szt

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.04.2020 at 20:40, Darekr napisał:

Maseczki po 1,61 zł za sztukę w Żabce. Limit dla klientów 10 sztuk

Autor: dlahandlu.pl 14 kwietnia 2020 15:42

image.png.20f22f0653a22344291ccfd01ff88efe.png

Żabka od 15 kwietnia br. wprowadza do sprzedaży maseczki w cenie, która wynika z całkowitej rezygnacji przez Żabkę i jej franczyzobiorców z zysku. Około 8 milionów jednorazowych maseczek będzie dostępnych w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 zł za pakiet, czyli 1,61 zł za sztukę.  Sieć zapowiada, że kolejna transza pojawi się w sklepach w przyszłym tygodniu. Żabka zawstydzi PP.

Poczta Polska będzie sprzedawać od czwartku w cenie 49,80 zł za 5 szt

Robisz reklame Rydzykowi,za darmo dostali a teraz sprzedawaja hihi...banda złodzieii!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani :)

 

Chcialam zapytac sie jak wyglada sytuacja na przejsciach granicznych z Pl do DE . Czy trzeba miec jakis dokument z firmy ,ze jedzie sie do pracy? Czy po przyjezdzie do rodziny obowiazuje nas kwarantalnna? 

W necie co strona ,to inaczej. Juz mnie glowa boli. Nie ma to jak info od ludzi,ktorzy wlasnie wrocili do pracy  w DE.

Normalnie mam wyjechac po niedzieli,corka pdp  zaraz ma dzwonic z informacja,czy zrobia mi testy po przyjezdzie. W Pl nie mam na to szans,a nie chce czegos do jej ojca przytargac.

Na 100% jeszcze nie wiem czy wyjade,ale wole zbierac informacje i dopiero podejme decyzje tak dla wlasnej pewnosci,bo nie chce ,zeby ktos ode mnie zarazil sie ,chociaz dbam o siebie. Siedze caly czas w domu,ale nigdy niewiadomo co  w czlowieku siedzi.

 

Zdrowka i wytrwalosci zycze :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa wczoraj dzwoniła znajoma,która przyjechała do De.Granicę przekraczała w Jędrzychowicach.Zero kontroli,mały ruch.Tyle wiem.Jechała busem z Opola.Granicę przekraczała o 8 rano.

Ponoć wszystko od przejścia granicznego zależy,zolli ,czy policji.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

@Andreaa wczoraj dzwoniła znajoma,która przyjechała do De.Granicę przekraczała w Jędrzychowicach.Zero kontroli,mały ruch.Tyle wiem.Jechała busem z Opola.Granicę przekraczała o 8 rano.

Ponoć wszystko od przejścia granicznego zależy,zolli ,czy policji.:cześć:

Wlasnie dzwonila corka pdp . Dowiedziala sie,ze do granicy musze busem dojechac,potem zorganizowac busa po De stronie,a granice na piechote przejsc. W De obowiazuje kwarantalnna,wiec ci co by przekroczyli granice,czyli kierowcy ,musieliby 14 dni gdzies  w De przesiedziec.

Normalnie cyrk. Juz sama nie wiem co i jak. Zostaje  w domu. Po 3 maja wyjade.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego - Flixbus jeździ normalnie. 

Np. z Torunia do Dortmundu dzisiaj bilet kosztuje 199,00 PLN. 

Tyle tylko, że  jest przesiadka w Berlinie, albo w Warszawie. 

Dobra alternatywa dla Sindbada i in. 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Teresadd napisał:

@MisiekFfm  Flixbus odpada .W moim przypadku.Wsiadam w Warszawie i w Berlinie 6 h czekania na połączenie do Kolonii.Za długo.Już to ćwiczyłam ,więc odpada.

Ale alternatywa jest dla Sindbada jeśli komuś połączenie przypasuje.

Oni teraz jeżdżą jakoś inaczej. Z Warszawy do Kolonii przesiadka jest, albo w Krakowie, albo we Wrocławiu. I nie ma dużo czekania. Sprawdzałem wyjazd na 30 kwietnia :cześć3:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2020 at 10:44, Andreaa napisał:

Witam Kochani :)

 

Chcialam zapytac sie jak wyglada sytuacja na przejsciach granicznych z Pl do DE . Czy trzeba miec jakis dokument z firmy ,ze jedzie sie do pracy? Czy po przyjezdzie do rodziny obowiazuje nas kwarantalnna? 

W necie co strona ,to inaczej. Juz mnie glowa boli. Nie ma to jak info od ludzi,ktorzy wlasnie wrocili do pracy  w DE.

Normalnie mam wyjechac po niedzieli,corka pdp  zaraz ma dzwonic z informacja,czy zrobia mi testy po przyjezdzie. W Pl nie mam na to szans,a nie chce czegos do jej ojca przytargac.

Na 100% jeszcze nie wiem czy wyjade,ale wole zbierac informacje i dopiero podejme decyzje tak dla wlasnej pewnosci,bo nie chce ,zeby ktos ode mnie zarazil sie ,chociaz dbam o siebie. Siedze caly czas w domu,ale nigdy niewiadomo co  w czlowieku siedzi.

 

Zdrowka i wytrwalosci zycze :-)

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-kiedy-polacy-moga-przyjechac-do-niemiec-6501528952845953a

to w miare aktualne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...