Skocz do zawartości

Nie chcę jechać przez koronawirusa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, elf napisał:

@adamos6 Przeciez piszą że chcą byś przyjechał. Tylko że na dłużej nie tylko do końca marca. Nie przyjeżdża drugi zamiennik dlatego chcą byś dłużej był. Ktoś ci będzie pomagał zakupy robić i tylko to co ty będziesz chciał 3razy w tyg 

Wiem co mi napisal,ale ja nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 @adamos6 @elfkurde@elfkurde skąd mi się te nicki pojawiły hehe.   

Adamos.... Jak się ma miekie ♥ to twarda pupę.  To już nie wiem chcesz wracać. Czy nie?. Jak chcesz to wracaj. Jak nie to zostań i wyraźnie powiedz co ci nie pasuje.  Np. Zechcesz sam robić zakupy lub nie wiem co tam nie znam sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..... Uczę się powoli a wracając do Adamosa...... Ja bym nie chciała by ktoś za mnie decydował co mam jadać na kolacje czasem decyzja przychodzi spontanicznie. Nie zgodziła bym się by ktoś beze mnie robił zakupy... Tyle wracaj chłopie do domu lub jedz na inne zlecenie i olej dziadów

Upss.... Chyba dziady to nie wulgaryzmy... Mam nadzieję 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, adamos6 napisał:

Wiem co mi napisal,ale ja nie chce.

Skoro nie chcesz to nikt nie ma prawa na siłę Ciebie zatrzymać ...napisałeś o sercu ...skoro serce nie pozwala Ci opuścić PDP w takiej sytuacji no to zostań ...gdzie się nie obrócisz tam .......z tyłu . Duży chłopczyk jesteś , musisz sam zdecydować ....niestety :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 Sadzimy to co napisano. Jesteś tam potrzebny na dłużej , bo nie mają zmiennika, zatem chciałby żebyś przedłużył pobyt. Willi zostanie poinformowany, że Gina nie chce odwiedzin, a zakupy będzie robiła Moni, według Twojego zapotrzebowania i dostarczy je pod drzwi. To środki zapobiegawcze przeciw Covid i żeby Ciebie oraz Giny nie narażać na ewentualne zarażenie  . Bardzo zresztą miło z ich strony. Ty albo się zgodzisz przedłużyć pobyt, albo nie. Decyzja zależy od Ciebie przecież. Skoro jak rozumiem kontrakt kończy Ci się 31 marca, to zjeżdżasz i już . Jednakże , jeśli nic Cię do domu nie woła , to możesz przedłużyć odrobinę pobyt i dać im więcej czasu na znalezienie zmiennika . Ja z powodu braku transportu dla zmienniczki, przedlyzylam pobyt o 2 tygodnie, ale po tym czasie jadę do domu . Jestem swoim samochodem więc mam łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, foczka63 napisał:

Dzwonią do Was agencje z propozycjami?Chyba czytają forum ,he he Opiekunek brakuje a telefonu zero:kopara: 

Raczej chcą obsadzać sztele opiekunkami które już aktualnie są w De i nie chcą wracać do domu.

Wiadomo,sprawa transportu De-Pl-De staje się coraz bardziej skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, foczka63 napisał:

Dzwonią do Was agencje z propozycjami?Chyba czytają forum ,he he Opiekunek brakuje a telefonu zero:kopara: 

Zadzwoniły do mnie dwie agencje z którymi współpracowałam ale od razu obwiescilam że w tej chwili pracuje i jak długo mam umowę.

W zasadzie robią to cyklicznie, więc zdziwienia mojego nie było.

Dostałam propozycję na maila, ale już tydzień temu, stawka wyzsza.

I dzisiejszy SMS, który zaczynał się- Jesteś w Niemczech, zostan opiekunką....itd

I tu się wkurzylam, bo z tą agencją nie współpracuje, więc ktoś mój nr tel.  sprzedal >:(

Jednak to potwierdza wniosek Marty. Szukają wsrod tych co nie zjechaly. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda..... Ja też za dobre pieniądze otrzymałam propozycje.... Co prawda jestem w Szwajcari. ale znalazłam połączenie i jutro będę już w nowej pracy.  Tutaj podopieczna idzie na miesiac do domu opieki. Już miesiąc temu tak ustalili a ja nie chciałam zostać bo z Niemiec łatwiej mi do domu będzie się dostać.  Każdy robi jak mu wygodniej.  Z Drezna to już blisko i pieszo wrócę...

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, foczka63 napisał:

Dzwonią do Was agencje z propozycjami?Chyba czytają forum ,he he Opiekunek brakuje a telefonu zero:kopara: 

Już dwie wiadomości tego typu dostałam : - Jesteś w Niemczech i potrzebujesz pracy? Zostań opiekunką seniorów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta A dzwonili ,dziś jednak,he he he Ver....Podziękowałam uprzejmie.

Niech dzwonią do mnie ,,jestem zwarta i gotowa do pracy  i jestem w de i będę,,za odpowiednią stawkę ubiorę się w maseczki i strój kosmonauty i do roboty,,:szydera: nie inaczej,,w życiu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Blondi napisał:

Niech dzwonią do mnie ,,jestem zwarta i gotowa do pracy  i jestem w de i będę,,za odpowiednią stawkę ubiorę się w maseczki i strój kosmonauty i do roboty,,:szydera: nie inaczej,,w życiu,,

Nie przyjmą Cię, musiałabyś mieć ciężarówkę kombinezonow, masek, ochraniaczy, rękawiczek. Tylko google i przylbica są  wielokrotnego użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Blondi napisał:

Niech dzwonią do mnie ,,jestem zwarta i gotowa do pracy  i jestem w de i będę,,za odpowiednią stawkę ubiorę się w maseczki i strój kosmonauty i do roboty,,:szydera: nie inaczej,,w życiu,,

Zgadzam się, lepiej w ramach zabijania nudy malować na biało :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Przeczytałam 29 % tekstu...za resztę chcą kasy, więc nie wiem, gdzie lepiej być :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...