Skocz do zawartości

TEST BECKA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Basiu , mnie wyszła łagodna depresja . Nie ma co dramatyzować , bo ludzie z głęboką depresją oszukują sami siebie , więc z nami nie jest najgorzej :tak: W naszym fachu ,  będąc wyalienowanym od reszty ludności i z dala od rodziny , należy dziękować , że tylko tyle punkcików się zsumowało .

Bardzo szeroko się wypowiadasz. Uważaj na za jady!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Już lecę  ,zadzieram kiecę i lecę ,,nie wiem jakie wiesci mam rozniesc, ale wiem komu i pojdzie dalej, :szydera: zapomnij o tym ,,:przekleństwa: aby moja gęba się otworzyła:kopara:

Wiem, wiem. Ty dyskretna jesteś jak nikt i kitu Ci nikt nie nawtyka. Dlatego zawsze będę niezramowaną ramował:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ten test. Znaczy propozycje odpowiedzi zerwane z choinki. Co z tymi, którzy jedzą więcej niż zwykle? I tyją? Bo zażerają smutki? Takiej odpowiedzi wcale nie ma. Albo sen...A jeżeli ktoś nie może zasnąć do późna ale rano śpi jak kamień? Takie to po łebkach potraktowane. Aż dziw bierze, że wymyślił takie coś amerykański uczony. Z naciskiem na amerykański. A i wyniki zabawne. Zrobiłam kilka kombinacji z ciekawości. Lekka depresja? Serio? A skąd wiadomo, że nie zwykłe przygnębienie? Eee...Do kitu takie testy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Bez sensu ten test. Znaczy propozycje odpowiedzi zerwane z choinki. Co z tymi, którzy jedzą więcej niż zwykle? I tyją? Bo zażerają smutki? Takiej odpowiedzi wcale nie ma. Albo sen...A jeżeli ktoś nie może zasnąć do późna ale rano śpi jak kamień? Takie to po łebkach potraktowane. Aż dziw bierze, że wymyślił takie coś amerykański uczony. Z naciskiem na amerykański. A i wyniki zabawne. Zrobiłam kilka kombinacji z ciekawości. Lekka depresja? Serio? A skąd wiadomo, że nie zwykłe przygnębienie? Eee...Do kitu takie testy. 

Słowo e słowo, mniejwięcej im tak napisałem i ooo!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 punktów - nie masz depresji.

Wiem to bez ich testu. Pracowałem rok z ludźmi w depresji, przyjaciółką mojej Matki skończyła z sobą na oddziale psychiatrycznym w szpitalu klinicznym na Czechosłowackiej w Łodzi. Nawet epizodów depresyjnych nie mam 

Ale zrobiłem z nudów

Edytowane przez Grzegorz B
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

6 punktów - nie masz depresji.

Wiem to bez ich testu. Pracowałem rok z ludźmi w depresji, przyjaciółką mojej Matki skończyła z sobą na oddziale psychiatrycznym w szpitalu klinicznym na Czechosłowackiej w Łodzi. Nawet epizodów depresyjnych nie mam 

Ale zrobiłem z nudów

Mnie też się nudziłooo, oj nudziłooo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest test diagnostyczny,raczej wstępny ,przesiewowy.Wykonywany przy podejrzeniu depresji, jako badanie pierwszego rzutu.Taki,który może wykonać lekarz domowy.

Wrzuciłam go ,bo moja przyjaciółka ma problemy z depresją.I akurat mam to na tapecie codziennie.Godziny rozmów,ona mówi,ja słucham,czasem coś powiem,rzadko.Zmaga się z choroba ok 20 lat już ,wzloty i upadki,lęki,myśli samobójcze.Brak zaufania do lekarzy,do wszelkich terapii,grup wsparcia,zmienia psychiatrów jak rękawiczki:(Leki bierze "po uważaniu" albo wcale:(

Jakoś nie udało jej się trafić  na lekarza,który spojrzy na problem całościowo.Bo z depresji wynikają u niej inne ,czysto fizyczne dolegliwości/badania niczego nie wykazują a boli/Strasznie to wszystko skomplikowane i trudne:( Masakra.

Nie czuję się kompetentna absolutnie w doradzaniu,ale ona ma do mnie zaufanie,znamy się od piaskownicy,więc po prostu słucham i staram się wyciągać "za uszy" do góry .Co też jest szalenie trudne.

Koszmarna choroba:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Grzegorz B napisał:

Generalnie takie testy są zabawne 

Ty mi powiesz , że zabawne ??? Człowieku chora jestem ....mam średnią depresję . Bo to , że chora na głowę to sama wiem , ale , żeby aż depresja ....i to  kuźwa średnia ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty mi powiesz , że zabawne ??? Człowieku chora jestem ....mam średnią depresję . Bo to , że chora na głowę to sama wiem , ale , żeby aż depresja ....i to  kuźwa średnia ?! :szydera:

Zawsze mnie te testy bawiły.  Tak jak horoskopy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

To nie jest test diagnostyczny,raczej wstępny ,przesiewowy.Wykonywany przy podejrzeniu depresji, jako badanie pierwszego rzutu.Taki,który może wykonać lekarz domowy.

Wrzuciłam go ,bo moja przyjaciółka ma problemy z depresją.I akurat mam to na tapecie codziennie.Godziny rozmów,ona mówi,ja słucham,czasem coś powiem,rzadko.Zmaga się z choroba ok 20 lat już ,wzloty i upadki,lęki,myśli samobójcze.Brak zaufania do lekarzy,do wszelkich terapii,grup wsparcia,zmienia psychiatrów jak rękawiczki:(Leki bierze "po uważaniu" albo wcale:(

Jakoś nie udało jej się trafić  na lekarza,który spojrzy na problem całościowo.Bo z depresji wynikają u niej inne ,czysto fizyczne dolegliwości/badania niczego nie wykazują a boli/Strasznie to wszystko skomplikowane i trudne:( Masakra.

Nie czuję się kompetentna absolutnie w doradzaniu,ale ona ma do mnie zaufanie,znamy się od piaskownicy,więc po prostu słucham i staram się wyciągać "za uszy" do góry .Co też jest szalenie trudne.

Koszmarna choroba:(

U nas na oddziale pacjenci z depresją zmieszani byli z pacjentami w stanach maniakalnych, z dwubiegunowymi, z syulantami załatwiającymi rentę albo papiery do sądu, z pacjentami okaleczającymi się... Horror dla tych z depresją. Dwie psycholożki w niepojęty dla mnie sposób przychodziły do pracy zawsze na 5 minut przed ordynatorem, który przychodził różnie lecz nie wcześniej niż o 9.30 i wychodziły 5 minut po nim, czasem już o 13.00. Zero psychoterapii. Tylko farmakologia. Takie podejście jak w XIX w. 

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Grzegorz B napisał:

Zawsze mnie te testy bawiły.  Tak jak horoskopy

To mówisz , że mam nie brać sobie do serca tej mojej , poważnej ( ale średnio poważnej ) choroby ...że to tylko zwyczajnie , jak zawsze zresztą ,  na dekiel mi wali ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To mówisz , że mam nie brać sobie do serca tej mojej , poważnej ( ale średnio poważnej ) choroby ...że to tylko zwyczajnie , jak zawsze zresztą ,  na dekiel mi wali ? :szydera:

Przeczytaj horoskop na nowy rok...przejdzie ci wszystko :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To mówisz , że mam nie brać sobie do serca tej mojej , poważnej ( ale średnio poważnej ) choroby ...że to tylko zwyczajnie , jak zawsze zresztą ,  na dekiel mi wali ? :szydera:

W życiu bym tak Ziomalce nie powiedział to Tylko jakiś error,  system się im spierniczył i wyszło co wyszło. Olej temat i bądź szczęśliwa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patrycja781 napisał:

Lekka depresja j to przynajmniej od kilku lat(robiłam jużkiedyś ten test)Chodziłam do psychologa,ale taki wrzód na tyłku ludzkości to pryszcz,więc co tam ja....

Czyli nie musisz się martwić. Gdybyś miała depreche to musiałabyś odwiedzać psychiatrę. :szydera:

Co do drugiej części wypowiedzi Twej to...Każdy z nas jest jakimś wypryskiem na zadku ludzkości więc nie czuj się specjalnie wyróżniona:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...