Skocz do zawartości

Miałem sen...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałam sen, że...rodziny i agencje nie gardłowały co mam na stelli robić. Bo wiedziały, że dokąd tyram na umowę zlecenie, to sama sobie szefuję. I jedna z agencji, chcąc mi przedstawić co to ja mam robić, sama z siebie umowę o pracę mi wysłała. Żeby wszystko było zgodne z prawem. I wtedy się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, eugenia1 napisał:

 ja z jednej agencji tak właśnie miałam- wszystko na piśmie i w dwóch językach.

Takie zapiski też mam w umowie w dwóch językach.

M.in. i o czasie wolnym, i o warunkach socjalnych.

 

W poprzednim miejscu mimo, że wszystko było czarno na białym, segregator dla rodziny był w widocznym, ogólnodostępnym miejscu, pdp próbowała "zabrać" mi mój wolny dzień, argumentując to tym, że "co ja bedę cały dzień poza domem robić, nikogo tam nie znam, więc mi to niepotrzebne" :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, foczka63 napisał:

Ja miałam jeszcze piękniejszy sen:)Dostałam  5000zł emerytury netto i nie muszę już pracować ,ani w D ani nigdzie:):):)A jak mi się jeszcze wygrana w Lotka przyśni to sie ze szczęścia piętami w doopę będę biła:):):)O !!!

I w tym momencie padam na pysk przed Tobą !!!!   

Po ciul tyrać jak osioł? 

Wystarczy odpowiedni "koncert życzeń" :tak2:

Podobno trzeba uważać z marzeniami bo mogą się spełnić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

I w tym momencie padam na pysk przed Tobą !!!!   

Po ciul tyrać jak osioł? 

Wystarczy odpowiedni "koncert życzeń" :tak2:

Podobno trzeba uważać z marzeniami bo mogą się spełnić. 

 

Mogą....jak zemrze wujek Rockefeller i spadek nam zostawi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Basiaim napisał:

W poprzednim miejscu mimo, że wszystko było czarno na białym, segregator dla rodziny był w widocznym, ogólnodostępnym miejscu, pdp próbowała "zabrać" mi mój wolny dzień, argumentując to tym, że "co ja bedę cały dzień poza domem robić, nikogo tam nie znam, więc mi to niepotrzebne" :szok:

Kuriozum. Choćby pooddychać powietrzem i popatrzeć na młodych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dodzisława napisał:

@kris Kris, z pewnoscią rodzina niemiecka ma w swojej umowie z agencją taki zapis. Przynajmniej jak kiedyś pracowałam przez firmę, to czytałam umowę agentury z rodziną i taki zapis o wolnym tam był. Natomiast czy rodzina tego przestrzega to juz pewnie inna bajka. Poza tym standardowe 2 godziny wolne, to od 13 00 do 15 00 . Niestety trzeba od początku to egzekwować i nie ma zmiluj. 

Maja taki zapis ,bo już zdazylo mi się pare razy upomnieć o wolne,i wówczas jakos to rodzina zalatwiala,nic nie mowiac,ze mi się nie należy wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.08.2019 at 21:53, foczka63 napisał:

Ja miałam jeszcze piękniejszy sen:)Dostałam  5000zł emerytury netto i nie muszę już pracować ,ani w D ani nigdzie:):):)A jak mi się jeszcze wygrana w Lotka przyśni to sie ze szczęścia piętami w doopę będę biła:):):)O !!!

A ja mając tyle kasy, jeszcze bym sobie usta i cycki silikonem wypełniła. A kto bogatemu zabroni?

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...