Skocz do zawartości

Jak nie dać się wyrolować? (nowy)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fioletowa.mysz teraz mogłabym pojechać do leżaczka bo nabrałam doświadczenia ale wcześniej bym się bała że przez swoją niewiedzę osobie całkowicie ode mnie zależnej mogę zrobić krzywdę. 

Ile osób tyle doświadczeń i preferencji. Teraz mam cały oddział demencji ale i wcześniej jeździłam i nie narzekam za bardzo ( chyba :haha:). Natomiast znajomość języka bardzo ale to bardzo ułatwia pracę i człowiek od razu lepiej się w tej pracy czuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta, dokładnie jak mówisz. Znajomość języka kraju zlecenia, zawsze jest potrzebna. 

Co do robienia krzywdy z niewiedzy tak samo. Ale to nie dotyczy tylko pacjentow leżących. Tych fit też. Wystarczy nakarmić kogoś twarozkiem przy nietolerancji laktozy. I poleeeciii:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka, @Afryka, @fioletowa.mysz

Nie wiem gdzie wyczytałyście że wspomniałam o jakiejś bozce  

Lubię czytać bajki ale niekoniecznie muszę w nie wierzyć

Jesteśmy tu po to by dzielić się doświadczeniem, pomocą, czy wskazówkami, czasem trzeba czytać między wierszami i nie brać wszystkiego do główki, bo można zbyt wcześnie osiwieć ?‍♀️?‍♀️?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wiola7658 napisał:

@violka, @Afryka, @fioletowa.mysz

Nie wiem gdzie wyczytałyście że wspomniałam o jakiejś bozce  

Lubię czytać bajki ale niekoniecznie muszę w nie wierzyć

Jesteśmy tu po to by dzielić się doświadczeniem, pomocą, czy wskazówkami, czasem trzeba czytać między wierszami i nie brać wszystkiego do główki, bo można zbyt wcześnie osiwieć ?‍♀️?‍♀️?‍♂️

Z kontekstu Twojego dialogu z inną użytkowniczką tego forum. Twój komentarz odnosił się do postu zawierającego jakąś treść. Zabrzmiało to tak jak zabrzmiało, o ile można użyć wyrazu" brzmienie", mając na myśli słowo pisane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wiola7658 napisał:

@violka, @Afryka, @fioletowa.mysz

Nie wiem gdzie wyczytałyście że wspomniałam o jakiejś bozce  

Lubię czytać bajki ale niekoniecznie muszę w nie wierzyć

Jesteśmy tu po to by dzielić się doświadczeniem, pomocą, czy wskazówkami, czasem trzeba czytać między wierszami i nie brać wszystkiego do główki, bo można zbyt wcześnie osiwieć ?‍♀️?‍♀️?‍♂️

Sorry , jeżeli zle zrozumiałam , ale odniosłaś się do postu , w którym była wspomniana Bożka , więc chciałam sprostować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiola7658 nie doczytałem nigdzie żebyś wspomniała coś o bożece. Możesz mi wskazać ten post????? :szok:

Ja faktycznie wspomniałam o jednej z użytkowniczek tego forum nie wymieniając nicku ale zrobiłam to w bardzo pozytywnym odniesieniu. Widać niektóre użytkowniczki tylko czekają żeby wdzczac jakąś awanturę ale tym nie należy się przejmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 nie doczytałem nigdzie żebyś wspomniała coś o bożece. Możesz mi wskazać ten post????? :szok:

Ja faktycznie wspomniałam o jednej z użytkowniczek tego forum nie wymieniając nicku ale zrobiłam to w bardzo pozytywnym odniesieniu. Widać niektóre użytkowniczki tylko czekają żeby wdzczac jakąś awanturę ale tym nie należy się przejmować ;)

Nie ma takiego postu

Nie znam takiego nicku i pewnie już nie poznam.... 

Ja się nie przejmuję  kochana, a jeszcze ciężej mnie zirytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 równowagę należy trzymać i "Nie dać się wyrolowac........" :cmok:

@INEZ  z tą równowagą to różnie bywa... na jednej nodze długo nie ustoję już

Ale rolować się w moim wieku??? Nie mała nie że mną te numery

:hura::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 to łapki trzeba rozłożyć tak jak ptaszek skrzydła :haha:to podobno pomaga w utrzymaniu równowagi ale nie zawsze. Łaski ani rolatora Ci nie proponuje jeszcze nie czas na to :)

Ahahaaa  i jeszcze odlecę

Fakt na co mi rollator i laska, toć jeszcze sprawne ma swoje BMW

Edytowane przez Wiola7658
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinkowski zapomniałam dodać że na początek, nieważne gdzie będziesz pracować powinieneś zbierać referencje. 

Szukasz pracy w Anglii a o pracę w opiece tam trudniej niż w Niemczech. Inne zwyczaje a głównie inny system opieki nad seniorami. Jeździ tam 1Bozka i Makaroni. Zleceń jest mniej a dla mężczyzny o zlecenie może być szczególnie trudno. Przemyśl kierunek De. Sama zaczynałam z podstawami niemieckiego ale się uczyłam i nauczyłam nawet dobrze języka. Dalej się uczę bo męczy mnie jak czegoś nie rozumiem albo nie mogę po prostu swobodnie pogadać nie obawiając się o kulawą gramatykę. Można. Naprawdę można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już 

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@marcinkowski zapomniałam dodać że na początek, nieważne gdzie będziesz pracować powinieneś zbierać referencje. 

Dalej się uczę bo męczy mnie jak czegoś nie rozumiem albo nie mogę po prostu swobodnie pogadać nie obawiając się o kulawą gramatykę. Można. Naprawdę można. 

Tak już mi się rozjaśnia, jak czytam. Z tym, że ja angielski b dobrze znam + byłem tam. I szkoda mi to zaprzepaścić, więc spróbuję, jak nie to De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...