Skocz do zawartości

marcinkowski

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

38 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tak, przy dłuższych kontraktach towarzystwo zaczyna mieć znaczenie.
 2. W DE? Ja nie mam zaufania do prywatnego pozyskiwania PDP. Jak coś nie wyjdzie, to po 2-3 dniach jesteś na lodzie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 3. aa Aaa to już wiem ;-) myślałem, ze jedna osoba 2 tyg miała nocki ;-) Bo słyszałem o OP, który 3 dni nie spał, bo miał nocki. Wiesz różne są podejścia i jak wpadniesz w taki kontrakt, to ciężko narzucić zmianę, bo ktoś tak robi od pół roku i mu pasuje. Dlatego kontrakty 2 os z przypadkową osobą, to duże ryzyko
 4. momento... zmiany co 2 tyg, czyli nie spał przez 2 tyg? ;-) Eee to myśmy ,mieli fajne zmiany: 9-14, 14-19, 19 -9 itp itd Ale słyszałem, że jak ktoś na początku narzuci ciężkie zmiany to potem kontrakt tak leci i inni to powielają, bo nie wiedzą, że można to zmienić ;-)
 5. Ja też nie pamiętam, ale ogłaszali się, ze jedź z kim chcesz itp. Być może 2 os. to do małżeństw? W UK 2 os, to zazwyczaj pdp z agresją, hoistem i wstawaniem w nocy. Ogólnie ciekawi mnie ten rynek w DE.
 6. A no widzisz, bo w UK byłem tylko na 2 os. Ale podzwonię popytam w agencjach. Tak to wygląda, niestety każdy chce inaczej ustawiać talerze, inaczej wieszać pranie, inaczej obierać ziemniaki. Uważam, że w tym przypadku, najlepsze jest połączenie kobieta i facet. Bowiem w UK z rodziną jeździć nie można i technicznie nie jest to wykonalne, bo wolne jest miejsce, gdy ktoś zjedzie, a nigdy nie zjeżdżają dwie osoby jednocześnie,
 7. oj to prawda, w zasadzie przy dłuższym kontrakcie, to większość rzeczy trzeba traktować lajtowo. Gorzej jak pdp nie ma poczucia humoru
 8. Oki, czy dużo jest takich zleceń z agencji? Ja w UK robiłem na podwójnych z osobami przypadkowymi, bo tam jest wymóg, że hoista obsługuje się w 2 osoby, a i pdp budzili w nocy.
 9. 1. Czy ktoś wie jak to jest na własnej działalności, czy da się ogarnąć rynek, tak by nie zabrakło PDP? 2. I ogólnie, jak to jest z tymi podwójnymi kontraktami, bo obiło mi się o uszy, że jeżdżą z żoną, matką, bratem, ale nie rozumiem, kto tyle zapłaci z a2 osoby. Prawda to? dzięki ;-)
 10. Jak nie ma kropki na końcu zdania, to ponoć mniej poważnie... Ale oki nie robię offtopa, bo mam kilka pytań w nowym wątku
 11. Dzięki, ja dopiero zaznajamiam się z rynkiem niemieckim. Pracuję obecnie w UK. Ogólnie to fajnie, że jest społeczność, że w razie czego można pojechać "na próbę" na zastępstwo.
 12. Gdy szukacie zmienniczek, to jest na czarno, czy jak? Hej, jak to działa, że szukacie zmienniczek i pytacie o to na forum, czy to oznacza, że osoba zmieniająca może być niezwiązana z żadną agencją? Dzięki ;-)


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...