Skocz do zawartości

Ile zarobił w zeszłym roku Robert Lewandowski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracując w Niemczech warto mieć ciekawe tematy do rozmów.

Dziś doczytałam mojemu Dziadziusiowi ile zarobił Lewandowski ( tylko w zeszłym roku), i ile inni..

http://de.mediamass.net/stars/robert-lewandowski/bestbezahlte.html

Niewiarygodne !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika mówiliśmy  o pieniądzach. Sumy zawrotne.

Super, że Polak tyle zgarnia, ale zdumiewa, że udało mu się wedrzeć na absolutny szczyt finansowy wśród piłkarzy, a i innych daleko w tyle zostawić. Podziwiam talent wszechstronny i upór, choć o piłce wiem prawie nic.

         Warto czytać po niemiecku o różnych dziedzinach, bo słownictwo się poszerza i..wyrwie sie te 50 euro więcej. Musimy też być ambitni !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Serenity napisał:

@erika mówiliśmy  o pieniądzach. Sumy zawrotne.

Super, że Polak tyle zgarnia, ale zdumiewa, że udało mu się wedrzeć na absolutny szczyt finansowy wśród piłkarzy, a i innych daleko w tyle zostawić. Podziwiam talent wszechstronny i upór, choć o piłce wiem prawie nic.

         Warto czytać po niemiecku o różnych dziedzinach, bo słownictwo się poszerza i..wyrwie sie te 50 euro więcej. Musimy też być ambitni !

 

  -  Warto czytać po niemiecku o różnych dziedzinach, bo słownictwo się poszerza i..wyrwie sie te 50 euro więcej. Musimy też być ambitni !

@Serenityzgadzam się :) mniej teraz oceniono -rodzina na hoch ze słownictwem ,ale nic nie dołożą :( Agencja tez  :( juz zresztą wałkowałam z nimi ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika jak znajdzie się jakiś wciągający temat to dużo łatwiej jest się uczyć nowego słownictwa, a jeśli nawet się nic na razie nie wyrwie z tej wiedzy to jest inwestycja na przyszłość.

@emma Oczywiście, Lewandowski umie też zainwestować swoje pieniądze jak nikt. Ponoć zarobił na swoim kapitale 500% w zeszłym roku ! Niesamowite. Jak ja bym tak umiała i z każdego 1000euro zarobiła 5 to by mnie tu już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Serenity napisał:

@erika jak znajdzie się jakiś wciągający temat to dużo łatwiej jest się uczyć nowego słownictwa, a jeśli nawet się nic na razie nie wyrwie z tej wiedzy to jest inwestycja na przyszłość.

@emma Oczywiście, Lewandowski umie też zainwestować swoje pieniądze jak nikt. Ponoć zarobił na swoim kapitale 500% w zeszłym roku ! Niesamowite. Jak ja bym tak umiała i z każdego 1000euro zarobiła 5 to by mnie tu już nie było.

inwestuje w nieruchomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, emma napisał:

inwestuje w nieruchomości

doczytałam, że ponoć w udziały w różnych firmach,

ale... widzę, że informacje o finansach Lewandowskiego są bardzo różne na różnych stronach.

      Ciekawe jak dalej się potoczy jego  kariera ? W każdym razie to nie tylko sportowiec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość z Nieba
O 3.09.2016 at 15:28, Serenity napisał:

doczytałam, że ponoć w udziały w różnych firmach,

ale... widzę, że informacje o finansach Lewandowskiego są bardzo różne na różnych stronach.

      Ciekawe jak dalej się potoczy jego  kariera ? W każdym razie to nie tylko sportowiec.

 

ha ha Ty się zajmnij sobą a  NIE Lewandowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...