Skocz do zawartości

Szczyt szczytów bezczelności agencji


Gość wkurzona
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kris napisał:

Szanowny Gościu Wando,

Bardzo Ci zazdroszczę tego, że zawsze wiesz co Cię czeka na miejscu...

Konkretny przykład: Pracuję obecnie w miejscu, które agencja określiła jako trudne, choć dla mnie nie jest - trochę doświadczenia i gruboskurności. Zjeżdżam za 10 dni. Agencja wypytała jak to jest dokładnie i dla mojego zmiennika (nieznanego jeszcze) proponują o 100€ mniej, mimo że za to miejsce kokosów nie ma! Wykorzystują każdą sytuację żeby mniej zapłacić! A Ty z wyrokami sądu nie wyjeżdżaj, poczytaj opinie o agencjach na tym i innych forach. Pochlebne opinie piszą w zasadzie tylko Ci którzy zarejestrowali się tylko po to by dać opinię "wyjechałam z tą agencją, było cudownie" Eh...:p

I oferty trzeba czytać w inny sposób! Często ważne jest czego nie napisali!

Racja, często agencja przedstawiając ofertę pracy, unika szczegółów i nie mówią prawdy, żeby nie odstraszyć opiekunki czy opiekuna, ja zmieniałam się ostatnio z panią z Rumunii i agencja nie przekazała informacji o tym, że są dobre warunki mieszkaniowe o internecie też zapomnieli, a do mnie jako pierwszej opiekunki, dotarły inne informacje o stanie zdrowia podopiecznej, bo syn wypełniając formularz wpisał wózek inwalidzki, a nie przyszło mu nawet do głowy, że jego mama może wrócić do rollatora, bo w pflegeheimie siedziała spokojnie na wózku inwalidzkim, a w domu już buszowała z rollatorem, bo koniecznie chciała gotować z opiekunką i rządzić się przy obowiązkach domowych, różne przerabiałam oferty z Promedicy24, a teraz jestem w Opieka Veritas i różnie układa się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na facebooku ktos zamiescil wlasnie to ogloszenie o tej pani do dzwigania, rozpetala sie dyskusja, a zobaczcie jak sie skonczyla, grozbami dla bioracych udzial w dyskusji i wyrazajacych sie niepochlebnie o tejze ofercie... pani z tejze agencji porozsylala ostrzezenia o takiej tresci:

Szanowna Pani, 
w związku z zamieszczeniem przez Panią komentarza na profilu Facebook należącym do XXXXXXX o zniesławiającej i znieważającej treści względem mojej osoby
wzywam do
niezwłocznego usunięcia przedmiotowego komentarza, 
zaprzestania dalszych naruszeń dóbr osobistych spółki 
oraz 
umieszczenia na tymże profilu xxxxxxxw trybie art. 24 par. 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2016r. poz. 380 z późn. zm.) informacji o następującej treści: 
"Niniejszym przepraszam Klaudię K. (to ta szefowa) za zamieszczenie za zamieszczenie na oficjalnym profilu xxxxxx na portalu Facebook nieprawdziwych informacji ją zniesławiających. Informacje te były oczywiście zniesławiające i nieprawdziwe, czego szczerze żałuję." 
Brak pozytywnej reakcji z Pani strony na powyższe wezwanie w terminie 24 godzin od wysłania przedmiotowego wezwania, będzie skutkował skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego w trybie art. 212 i 216 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. z 1997r., nr 88, poz. 553 z późn. zm) - to jest sporządzenie prywatnego aktu oskarżenia. 
Nadmieniam, iż profil strony został notarialnie zabezpieczony wraz komentarzami i stanowi w przypadku negatywnej reakcji, materiał dowodowy do sprawy. 
Nie wykluczam także wystąpienia na drogę postępowania sądowego o ochronę dóbr osobistych w trybie art. 24 Kodeksu cywilnego z żądaniem zadośćuczynienia za rozpowszechnianie oczywiście nieprawdziwych i zniesławiających informacji, które mogły narazić ją na szkodę materialną.

Mając powyższe na uwadze, skierowanie niniejszego wezwania stało się zasadne i konieczne.

podpisane przez tę Klaudię K.....tam gdzie sa xxxxx  wykasowalam nazwe agentury... 

czyli co? cenzura? juz nie wolno powiedziec co sie mysli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...