Skocz do zawartości

Gdy osoba starsza jest w pełni sprawna fizycznie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mariaj napisał:

Witam!!! praca opiekunki osób starszych może przynosić wiele satysfakcji  ..Zwłaszcza gdy podopieczny jest w pełni sprawny fizycznie.

Można wtedy dużo zwiedzać ciekawych miejsc.przebywać w domu tylko w celach snu . Specyfika pracy jest wtedy nieco inna.mariaj

A tak poza tym to potrzebna tylko kucharka i sprzątaczka.

Nie masz pojęcia o tej pracy. Żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mariaj napisał:

Witam!!! praca opiekunki osób starszych może przynosić wiele satysfakcji  ..Zwłaszcza gdy podopieczny jest w pełni sprawny fizycznie.

Można wtedy dużo zwiedzać ciekawych miejsc.przebywać w domu tylko w celach snu . Specyfika pracy jest wtedy nieco inna.mariaj

Co ty nie powiesz? Jak utkniesz na wsi, bez środka lokomocji, to na pewno sobie pozwiedzasz :haha: Celem snu...fajne określenie. Jeszce mi się nie zdarzyło. Możesz coś więcej zapodać? Żadnego sprzątania, gotowania, prania, towarzyszenia przy zakupach, wizytach itp? Toż to bajka! Gdzie dają takie zlecenia? Jestem zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego podopiecznego- sprawny fizycznie i umysłowo.

W sumie tak,  zwiedzam ciekawe miejsca- dziś byliśmy u dentysty i lekarza rodzinnego.

Jutro jadę na zakupy do Marktkaufu :oklaski:

Odwiedzam piwnicę, gdzie stoi pralka, suszarka, zamrażarka w drugiej części..... itd..itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co ty nie powiesz? Jak utkniesz na wsi, bez środka lokomocji, to na pewno sobie pozwiedzasz :haha: Celem snu...fajne określenie. Jeszce mi się nie zdarzyło. Możesz coś więcej zapodać? Żadnego sprzątania, gotowania, prania, towarzyszenia przy zakupach, wizytach itp? Toż to bajka! Gdzie dają takie zlecenia? Jestem zainteresowana.

Koleżanka zapomniała chyba napisać , że to nią się opiekują :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

All inclusiv? Bajeczka....może jeszcze na Gran Canarii, jak @Heidi:haha:

No nic , tylko żyć , nie umierać :szydera: Różniste bajeczki o bezrobociu na sztelach były tutaj wypisywane , ale ta jest najlepsza ...z humorem ...przytupem . Ubaw jak trza :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariaj napisał:

Witam!!! praca opiekunki osób starszych może przynosić wiele satysfakcji  ..Zwłaszcza gdy podopieczny jest w pełni sprawny fizycznie.

Można wtedy dużo zwiedzać ciekawych miejsc.przebywać w domu tylko w celach snu . Specyfika pracy jest wtedy nieco inna.mariaj

Jaki wyszukany język,ha ha ha .Która to agenturka tak szkoli ?Moze się na jakie pół etatu bym załapała:):):)

Celem przygotowania obiadu udaję się obecnie do częsci kuchennej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Jaki wyszukany język,ha ha ha .Która to agenturka tak szkoli ?Moze się na jakie pół etatu bym załapała:):):)

Celem przygotowania obiadu udaję się obecnie do częsci kuchennej.Pozdrawiam

Bo goopia jesteś....i w domu siedzisz :haha: Na zachód koleżanko...na zachód gnaj...tam się nazwiedzasz i odpoczniesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Jaki wyszukany język,ha ha ha .Która to agenturka tak szkoli ?Moze się na jakie pół etatu bym załapała:):):)

Celem przygotowania obiadu udaję się obecnie do częsci kuchennej.Pozdrawiam

Że o salonie nie wspomnisz ....ale to dopiero po obiadku :szydera:...O ...i jeszcze jedno ; zamiast sprawnego fizycznie PDP-go twój małżonek wystarczy ....i też pięknie :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, foczka63 napisał:

@Basiaim Nick mocno znajomy.Wiadomo miesiąc się kończy."Cel" nie wykonany,premia kwartalna na wylocie,ha ha ha A szef czuwa:)Prawie mi jej żal...

Patrz.Teraz dowiedziałam się ,że to akord osobowy.Ilość tel.w tym tygodniu w sprawie" czy jest pani zainteresowana wyjazdem jako opiekunka osób starszych " była rekordowa.A myślałam , że one mnie tak lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy osobie sprawnej fizycznie trzeba przede wszystkim znac język perfekcyjnie, no może bardzo dobrze.Opieka to właśnie rozmowy, towarzyszenie u lekarza.Nue będę wyliczać zakresu czynności bo każda to wie.Uwazam że , @mariajwykorzystuje PDP do swoich celów prywatnych  i jeszcze chwali się na forum....ot. bestia z przytupem:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mariaj napisał:

Witam!!! praca opiekunki osób starszych może przynosić wiele satysfakcji  ..Zwłaszcza gdy podopieczny jest w pełni sprawny fizycznie.

Można wtedy dużo zwiedzać ciekawych miejsc.przebywać w domu tylko w celach snu . Specyfika pracy jest wtedy nieco inna.mariaj

Podopieczny/na sprawna fizycznie.;) Wracasz do domu, a tu podopieczny/na dali w długą.:d I zamiast spanka, szukanko! Durnoty piszesz do potęgi n-tej!>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kris napisał:

Podopieczny/na sprawna fizycznie.;) Wracasz do domu, a tu podopieczny/na dali w długą.:d I zamiast spanka, szukanko! Durnoty piszesz do potęgi n-tej!>:(

A tam zaraz durnoty.., może nie o tą Agencję Pracy chodzi i wtedy dobrze by było żeby podopieczny/a był/a jednak sprawny/a fizycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NNNdanuta napisał:

A tam zaraz durnoty.., może nie o tą Agencję Pracy chodzi i wtedy dobrze by było żeby podopieczny/a był/a jednak sprawny/a fizycznie ;)

A wiesz , że o tym samym myślałam ?....Powinien być sprawny , bo inaczej opiekunka musiałaby się mocno napracować , żeby go do jako takiej sprawności doprowadzić . A zwiedzać , spacerować kiedy by mogła , gdyby namordowała się w doprowadzaniu do sprawności ...no kiedy ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A wiesz , że o tym samym myślałam ?....Powinien być sprawny , bo inaczej opiekunka musiałaby się mocno napracować , żeby go do jako takiej sprawności doprowadzić . A zwiedzać , spacerować kiedy by mogła , gdyby namordowała się w doprowadzaniu do sprawności ...no kiedy ?! :szydera:

No właśnie ... :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...