Skocz do zawartości

PRAWO WYBORCZE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POniewaz nie ma ciszy wyborczej,a moja pop odstawia ..rigoletto,,

wklejam,moze ci, ktorzy sie wahaja, pomysla:

PiS= Afera lekowa, Afera śmieciowa, Afera Węglowa, Katastrofa Służby zdrowia, Afera SKOKów, Afera Kuchciński Travel, Afera Dwóch Wież, Afera KNF, Afera w NBP, Afera hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwości, Afera malwersacji Funduszu Narodowego, Afera Banasia, Łamanie Konstytucji przez PiS i prezydenta. Z obiecanych 100000 mieszkań na wynajem zbudowano 260, Obiecany 1 milion polskich samochodów elektrycznych jeżdżących po drogach w 2025 - nie zbudowano do dziś nawet PROTOTYPU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego budowa 3 elektrowni atomowych, przekop Mierzei Wiślanej, Tunel w Świnoujściu, budowa polskiego promu pod który stępka zdążyła już zardzewieć, oraz suche wodowanie polskiego lodołamacza sklejonego taśmą lepiąca, wyburzenie nieużywanego dotąd z powodu braku pasażerów terminala lotniska w Radomiu i budowa na tym miejscu nowego terminala - choć nadal nikt z tego lotniska nie chce latać, budowa Centralnego Portu Lotniczego na slajdach PowerPoint. Po prostu Państwo z tektury - chcesz to zmienić, NIE GŁOSUJ NA PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Teresadd napisał:

Internet mnie dzisiaj do szału doprowadza.Nie ma szans żeby co kolwiek obejrzeć, wiadomości też kręcą się.Cholera 9 mandatów przewagi mają i wzięli wszystko .A liczyłam na koalicję chociaż.

Mamy wspaniały elektorat,nic tylko się do Kolumbii lub Ekwadoru wyprowadzić, jestem wściekła, miałam nadzieję 

 

 

 

 

 

.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eugenia1 napisał:

Cóż, robiłam co mogłam aby do tego nie doszło, ale wielkiej nadziei nie było.:( Dobrze , że nie mają większości konstytucyjnej.

To się okaze najwcześniej we wtorek ,po zliczeniu wszytkich głosów i rozdzieleniu mandatów.Na razie wg wstępnych wyników exit poll ,mają a jesli Konfederacja znajdzie się pod progiem wyborczym to ich głosy proporcjonalnie przejdą na inne partie ,także na PIS.Na PSL bym nie liczyła,Kamysz to choragiewka ,skłania się tam gdzie przychylny wiatr dla niego i nie chce z KK zadzierać ,głosy na te partię to głosy dla PIS,niestety:(Kolejne 4 lata demolki państwa,demolki naszego życia,demolki prawa i sądów:(Koleje 4 lata  nieustannego socjalu,martwicy służby zdrowia itd itp.Grozi nam finansowe bankructwo na niespotykaną skalę.Grecja przy tym to małe miki:(Ale jako,ze jesteśmy narodem debili i lubimy żyć w szambie to mamy wynik jaki mamy:( 

Jestem załamana tym wynikiem:(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

To się okaze najwcześniej we wtorek ,po zliczeniu wszytkich głosów i rozdzieleniu mandatów.Na razie wg wstępnych wyników exit poll ,mają a jesli Konfederacja znajdzie się pod progiem wyborczym to ich głosy proporcjonalnie przejdą na inne partie ,także na PIS.Na PSL bym nie liczyła,Kamysz to choragiewka ,skłania się tam gdzie przychylny wiatr dla niego i nie chce z KK zadzierać ,głosy na te partię to głosy dla PIS,niestety:(Kolejne 4 lata demolki państwa,demolki naszego życia,demolki prawa i sądów:(Koleje 4 lata  nieustannego socjalu,martwicy służby zdrowia itd itp.Grozi nam finansowe bankructwo na niespotykaną skalę.Grecja przy tym to małe miki:(Ale jako,ze jesteśmy narodem debili i lubimy żyć w szambie to mamy wynik jaki mamy:( 

Jestem załamana tym wynikiem:(

 

mysl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo Lubię Cię Gero,szczególnie Twoje zdjęcia,,ale Twoich politycznych poglądów już nie.No i ,prawdę powiedziawszy ,mimo wszystko, podejrzewałam Cię o elementarne zasady kultury:(Pomyliłam się,niestety:( Szkoda:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...