Skocz do zawartości

pieski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, foczka63 napisał:

No,tego to jeszcze nie grali!Własnie wyciągneliśmy kleszcza z ucha Yogisia!W grudniu! W tej sytuacji jestem skłonna przyznać ,że klimat naprawdę się ociepla.Żywy dowód.

No nie mów to obroże na kleszcze chyba cały rok trzeba będzie zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B Wiosną i latem nie miał ani jednego ,miał smarowanko preparatem a tu proszę,masakra.

Nt.obrozy na kleszcze i pchły to dr mi powiedziała,że to wyrzucone pieniądze bo ona działa tylko jak jest sucha,zmoczona traci właściowści anty.Nasz jest na powietrzu,po krzaczorach lata więc poszliśmy w smarowanie 2x w sezonie ,ale że o tej porze roku to nie przyszło nam do głowy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, foczka63 napisał:

@Grzegorz B Wiosną i latem nie miał ani jednego ,miał smarowanko preparatem a tu proszę,masakra.

Nt.obrozy na kleszcze i pchły to dr mi powiedziała,że to wyrzucone pieniądze bo ona działa tylko jak jest sucha,zmoczona traci właściowści anty.Nasz jest na powietrzu,po krzaczorach lata więc poszliśmy w smarowanie 2x w sezonie ,ale że o tej porze roku to nie przyszło nam do głowy.

To prawda. Jednak moje kanapowce wychodzą tylko na spacery więc tutaj obroża się sprawdza

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moim włochaczu to się nasprzątałam równo, 20 razy dziennie podłoga ,w życiu kanapy, toż to by była piaskownica na niej w sekundę, ma swoje miejsce i na nim śpi, jest po operacji ,niedawno  to było,miala wycietego guza,, ale przetrzymala wszystko, oślepła chyba trochę i ogłuchła,,ale też wiek , ale wcina i się tuczy,ale guz się odnawia, zobaczymy dalej, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, halinaspadzka napisał:

Jak ktoś ma zwierzę, to widać jakim jest człowiekiem po tym jak to zwierzę traktuje.

 

Miłość do zwierząt nie przekłada się na miłość do ludzi  . Jeden taki Adolf H też kochał zwierzęta O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... piękne pieski macie,moja sucz odeszla rok i miesiąc temu,a wciąż za nią tesknimy... Chyba nigdy już ani ja ,ani moja córka nie zdecydujemy się na żadne zwierzę. 

Jeśli chodzi o ludzi  łatwo jest rozpoznać, kto jest dobrym człowiekiem,zawsze ten który posiada w domu psa czy kota.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ivanilia40 napisał:

Ech... piękne pieski macie,moja sucz odeszla rok i miesiąc temu,a wciąż za nią tesknimy... Chyba nigdy już ani ja ,ani moja córka nie zdecydujemy się na żadne zwierzę. 

Jeśli chodzi o ludzi  łatwo jest rozpoznać, kto jest dobrym człowiekiem,zawsze ten który posiada w domu psa czy kota.

Nie do końca jest to prawda :smutek: Jestem osieroconą przez Majkę, a co za tym idzie bezpieską istotą, która z racji wykonywanego zawodu nie może sobie pozwolić na stworzonko w domu. Czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie do końca jest to prawda :smutek: Jestem osieroconą przez Majkę, a co za tym idzie bezpieską istotą, która z racji wykonywanego zawodu nie może sobie pozwolić na stworzonko w domu. Czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem? 

Nie jesteś złym człowiekiem ....aż tak bardzo :cmok::szydera:...Też jestem psiara , ale tak jak Ty też nie mogę pozwolić sobie na jakiekolwiek żywe stworzenie w domu .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivanilia40 Nie potrzebie tu weszłam :smutek:Też niedługo będzie rok ... Był mądrzejszy od ludzi ... bo wybrał ludzi. Nigdy na ludzi nawet nie zawarczał. Taki nie szczekający pies. Wszelkich zwierząt unikał, albo ich wręcz się bał. Nie wiem dlaczego nie ma we mnie pogodzenia bo to był nie pierwszy mój pies, ale na pewno ostatni :(

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie do końca jest to prawda :smutek: Jestem osieroconą przez Majkę, a co za tym idzie bezpieską istotą, która z racji wykonywanego zawodu nie może sobie pozwolić na stworzonko w domu. Czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem? 

Przecież wiesz,że nie to miałam na myśli.Ja też jestem teraz bezzwierzęcą osobą,a nie uważam się za złego człowieka. Miłość do zwierząt pozostawia w ludziach wrażliwość na całe życie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...