Skocz do zawartości

Do kiedy planujecie pracować w zawodzie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

praca jak wszystkie inne i nie ma co się sprzeczac,,,czy chcesz, czy musisz i czy powinnaś czy nie,wszyscy dobrze wiemy dlaczego jesteśmy w tej pracy i nie ma co gdybać,,,,czy lubimy czy nie czy kochamy to nie ważne ,wykonać najlepiej zlecenie i zadowolonym wracać do domku,,,

a do kiedy będziemy pracować? to każdy ma to w swojej główce i wie do kiedy ! 

co ja będę planować do kiedy będę pracowała, jak wszystkie moje plany się rypły po całosci i teraz na nowo muszę wszystko poukładać jak klocki lego,ale już kończę te układanie klocków -trochę czasu mi to zajęło, a miało byc tak cudownie,,,ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi wiersz dla Ciebie

Leopold Staff

Odys


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy.

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Zostanie kamień z napisem:
Tu leży taki i taki.
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi wiersz dla Ciebie

Leopold Staff

Odys



Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy.

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Zostanie kamień z napisem:
Tu leży taki i taki.
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki.

Tak jest Serenity,taka prawda i piękny wiersz-dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.04.2016 at 18:48, Serenity napisał:

 Grosze to Ty zarabiasz, oczywiście jak na faceta w Niemczech. I to ciężko i przykro zarobione.

Moje zarobki są godziwe i jak na kobietę to bardzo dużo. Stać mnie na długie przerwy w pracy spędzane w Polsce i zachowanie zdrowia ciała i umysłu.

          Nie ma co podpuszczać opiekunek - tak jak Ty to robisz, że aż takie zarobki na nie czekają, bo nie czekają,  chyba że za ciężkie zlecenia na których się nie wysiedzi.

@Serenity tak Twoje zarobki sa godziwe:) właśnie wystąpiłam z wnioskiem o podwyżkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@adamos1wspomniałam rodzinie:(  następnie Agencji! trudna sprawa ,no zobaczymy co dalej? czekam?? 

jeżeli rodzina  to zaakceptuje to nie widzę problemu ,bo to jest w gestii rodziny ,rodzina jest płatnikiem a Agencja tylko pośrednikiem.ŻYCZĘ POWODZENIA W TEJ MATERII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, erika napisał:

@adamos1wspomniałam rodzinie:(  następnie Agencji! trudna sprawa ,no zobaczymy co dalej? czekam?? 

erika ja wspomniałam rodzinie ,że chcę podwyżkę od agencji  ,to rodzina tak ale rodzina nie od siebie tylko agencja ma dac z kasy którą rodzina wpłaca dla agencji,bo rodzina zaznaczyła ,że więcej agencji nie zapłaci i tak się rozstałam z chytrą rodziną,,,z agencją też,,,możesz zdawać testy z języka niemieckiego i dobrze ci pójdzie to i tak ocenią na minimum ,gdzie inna agencja po pierwszej rozmowie zaliczy ci komunikatywny i stawkę podniesie od razu o 200 euro,,,bez proszenia wspaniałych paniusi w agencji,,, także życzę ci powodzenia w tej podwyżce,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

erika ja wspomniałam rodzinie ,że chcę podwyżkę od agencji  ,to rodzina tak ale rodzina nie od siebie tylko agencja ma dac z kasy którą rodzina wpłaca dla agencji,bo rodzina zaznaczyła ,że więcej agencji nie zapłaci i tak się rozstałam z chytrą rodziną,,,z agencją też,,,możesz zdawać testy z języka niemieckiego i dobrze ci pójdzie to i tak ocenią na minimum ,gdzie inna agencja po pierwszej rozmowie zaliczy ci komunikatywny i stawkę podniesie od razu o 200 euro,,,bez proszenia wspaniałych paniusi w agencji,,, także życzę ci powodzenia w tej podwyżce,,,

@Blondi ja jestem 100% pewna ,że nie otrzymam więcej , no chyba że Rodzina zdecyduje od siebie dac! w co bardzo wątpię:(  a w końcu ja mam tu dość!! Jeszcze trochę wytrzymam.Moje zdrowie też się liczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi ja jestem 100% pewna ,że nie otrzymam więcej , no chyba że Rodzina zdecyduje od siebie dac! w co bardzo wątpię:(  a w końcu ja mam tu dość!! Jeszcze trochę wytrzymam.Moje zdrowie też się liczy! 

a rodzinki niemieckie to przeważnie chytre lisy,nawet jak Ci dadzą podwyżkę 50 euro to zaznaczą ,że ta podwyżka od następnego wyjazdu a czy wrócisz do tej rodziny? chyba nie,więc nowa rodzina i nowe wynagrodzenie-sama zobaczysz jak to się wszystko potoczy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

a rodzinki niemieckie to przeważnie chytre lisy,nawet jak Ci dadzą podwyżkę 50 euro to zaznaczą ,że ta podwyżka od następnego wyjazdu a czy wrócisz do tej rodziny? chyba nie,więc nowa rodzina i nowe wynagrodzenie-sama zobaczysz jak to się wszystko potoczy,,,

chytre lisy  ,u nas jest to samo ...teraz patrzy się na weksel a nie na człowieka,chcieliśmy kapitalizmu to go mamy! ( ja nie nie chciałem pod dyktando kleru)  bo komunizm był mi solą w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja dopiero zaczęłam pracować  i szczerze mówiąc ta praca bardziej mi się podoba niż ślęczenie za biurkiem, chodzenie po urzędach i znoszenie   humorów właścicieli firmy. Może jak na początek trafiłam na fajnych podopiecznych. Zadowolona jestem też z firmy *usunięto*, Wszystko jest według mnie dobrze zorganizowane, Firma bierze pod uwagę nasze zgłoszenia odnośnie mozliwości i terminów pracy. Jest miło i przyjemnie. 

Edytowane przez Moderator
Nazwy agencji podajemy wyłącznie w dziale opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...