Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wiola7658 napisał:

Coś wiem o tym, u mojej Pdp tegoż dostatek aż bokami wychodzi, ale nie ruszam tego i mam nadzieję że mole też tego nie ruszą

Też nie  ruszałam . Później , jedna z pań pomogła w poluzowaniu półek :haha:Żeby było śmieszniej , synowa PDP dla każdej opiekunki kupowała komplet , należnych ręczników . Byłam tam pierwszą opiekunką , 3 miesiące na 1 urlopu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wynagrodzenia. Pracowałam za wysokie stawki od jakiegoś czasu oczywiście kosztem niskiego ZUS. Teraz zarobię troszkę więcej ale mam ubezpieczenie od sporo powyżej dwóch tysięcy EUR. Ale mam zapewnione godziwe zakwaterowanie i diety na wyżywienie. Tylko praca inna, cięższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wracając do wynagrodzenia. Pracowałam za wysokie stawki od jakiegoś czasu oczywiście kosztem niskiego ZUS. Teraz zarobię troszkę więcej ale mam ubezpieczenie od sporo powyżej dwóch tysięcy EUR. Ale mam zapewnione godziwe zakwaterowanie i diety na wyżywienie. Tylko praca inna, cięższa. 

Podziwiam  

Życzę wytrwałości  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też nie  ruszałam . Później , jedna z pań pomogła w poluzowaniu półek :haha:Żeby było śmieszniej , synowa PDP dla każdej opiekunki kupowała komplet , należnych ręczników . Byłam tam pierwszą opiekunką , 3 miesiące na 1 urlopu .

Baśka ja nic nie luzuję  

 Nie moja broszka, mój cyma' ist gut   a inne szafki omijam   

Dobrej nocki życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się dalej i co widzę jedna z firm podniosła już stawkę o 200 euro. Szukają opiekunki do małżeństwa i widać znaleźć niemoga to podnieśli stawkę najpierw o 100 euro teraz o 200 hm jakby ponegocjoeac to 2000 euro możnaby zarobić na tym zleceniu. Wymagania też niezbyt wygorowane język komunikatywny i referencje chyba tam chcą. 

:oklaski:dla tej firmy tak powinno być. 

Oferta akurat jak dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, INEZ napisał:

Przyglądam się dalej i co widzę jedna z firm podniosła już stawkę o 200 euro. Szukają opiekunki do małżeństwa i widać znaleźć niemoga to podnieśli stawkę najpierw o 100 euro teraz o 200 hm jakby ponegocjoeac to 2000 euro możnaby zarobić na tym zleceniu. Wymagania też niezbyt wygorowane język komunikatywny i referencje chyba tam chcą. 

Nie wiem o jakiej firmie piszesz, ale @PonaCare zniknęła już z tego forum wraz ze swoimi "super płatnymi" ofertami. Przepraszam @Moderator, że może przeze mnie straciliście klienta, ale wszystko ma swoje granice. Dalej szukają na 10 sierpnia do małżeństwa w Waltrop, ale oferta jest na ich stronie. Czy na innych forach - nie wiem. Oczywiście nie podnieśli płacy nawet o przysłowiowe euro. Zawzięci są. A szukają od połowy lipca. Najbardziej mi żal tego który tam siedzi i czeka na zmianę. Jego też przepraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris chyba za bardzo się przejmujesz o przepraszaniu nie wspomnę. Chyba po to jest ten temat, żeby wylapywac takie kwiatki ale i  zwrócić uwagę, że są firmy, które potrafią podnieść stawkę jak widzą, że nikt za takie wynagrodzenie zombi z siebie robić nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Przepraszam to ogłoszenie jest z firmy Portus z tej Europa pflege jest do jednej osoby za tą samą stawkę ale mężczyznę chcą z prawem jazdy i na dodatek nie palacego to ja nie mam szans ;)

:szydera::szydera::szydera:

Padłam @INEZ chodzi ci o jajka czy o fajki :haha:

Ja nawet za takie pieniądze bym tam nie poszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wiola7658 napisał:

@INEZ hihi a skąd Ty to wiesz  hę

W 21 w wszystko jest możliwe,,, ludzie mówią że mam jaj.. a, a palenie można zawsze rzucić

Myślałam, że pisząc o jajach co innego miałaś na myśli :haha:

Niech Ci będzie jak ludzie mówią, że masz to wierzę w ich słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 ja tu poważnie przyglądam się stela bo ile ja mogę za tego tysiaka robić. Prędzej się chyba zesrarzeje niż mi o 50 euro stawkę podniosą :smutek:a Ty mi z jakimiś hihami wyjezdzasz. Popłakałam się przez Ciebie że śmiechu :tak2:

Nie rycz mała nie rycz,,,, tauzen w tę, tauzen w tamte i się uzbiera... Mi nie podnieśli bo za duże brutto, ale dostałam do łapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...