Skocz do zawartości

Lokalizator Opiekunów - testy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dobry wieczór!

Drodzy Forumowicze, udostępniliśmy przed chwilą w formie testowej Lokalizator Opiekunów. Od teraz możecie oznaczać siebie na mapie świata - zgodnie z miejscem Waszego pobytu oraz szybko znajdować Opiekunów będących najbliżej Waszej miejscowości (użyteczne przede wszystkim na wyjeździe).

mapa.jpg.73dcc023b76a5825893573ad5199631

Zmianę lokalizacji dokonuję się poprzez najechanie na punkt pobytu i wykorzystanie menu dostępnego po naciśnięciu prawego klawisza myszy (zmień lokalizację).

Czekamy na Wasze uwagi i sugestie.

Link do lokalizatora znajduje się w górnym menu. Lokalizacja po jej ustawieniu będzie widoczna także w profilu. 

Lokalizator jest dostępny wyłącznie dla zalogowanych Forumowiczów: http://opiekunkaradzi.pl/lokalizator/

Nie masz konta? Zarejestruj się: http://opiekunkaradzi.pl/register/

Pozdrawiamy! 

 

 

Chcesz być na bieżąco z agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, opiniami o firmach i agencjach, najciekawszymi dyskusjami i poradnikami? Polub fanpage forum na Facebooku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Dejanira napisał:

Rewelacja! Rewelacja! 

Cieszymy się. Jest jedno ale: każdy po powrocie musi pamiętać o zmianie lokalizacji :).

5 minut temu, adamos1 napisał:

dobry pomysł ,zadziwiacie mnie udoskonalaniem  tego portalu.Pozdrawiam-Adam.

Mamy masę pomysłów na narzędzia i funkcje, ale i tu jest ale: wzrost liczby aktywnych Forumowiczów. Obserwatorów nam już nie brakuje ;). 

Życzę dobrej nocy!

Anna Mrozik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążyłem to zauważyć ,że Forumowiczów jest coraz wiecej  ,w końcu pracuje tu tysiące osób ,rzecz jasna nie wszyscy mają komputery,ale to się zmienia.Powodzenia w dalszym usprawnianiu tego portalu ,tylko tak byśmy nadążyli ,bo większość z nas ma już swoje lata. Ja w pracy pisałem na normalnej maszynie do pisania ,potem miałem długą przerwę..i nastały komputery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godzin temu, adamos1 napisał:

mam pytanie.?  dlaczego teraz nie można pisać na priva -była taka opcja a teraz jej nie ma.--pozdrawiam:)

sprawa wyjasniona  miałem wyłączony komunikator ha ha-przepraszam.

W takich chwilach zawsze wołać przez @, czyli @Moderator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, Anna Bliska napisał:

Świetny pomysł z tym lokalizatorem! A przy okazji znacie może agencje pracy dla opiekunek osób starszych *usunięto* ? Co możecie o niej powiedzieć? Jakie zarobki, warunki pracy itp.

może ktoś zna ,ale wejdz na ich strone i się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...